Reģistrējies mūsu jaunumu vēstulēm un saņem atlaidi


Reģistrējies DāvanuSala.lv jaunumu vēstulēm un saņem -5% atlaides kodu Jūsu pirkumam. Atlaides kodu vari izmantot jebkurai dāvanu kartei no DāvanuSala.lv piedāvājumu klāsta. Atlaides kods summējas ar parastajām atlaidēm, tādēļ varēsi iepriecināt sevi vai savus mīļos vēl izdevīgāk.
Pēc jaunumu vēstuļu reģistrācijas Jūs saņemsiet atlaides kodu uz Jūsu norādīto e-pastu. Izvēlies vēlamo dāvanu karti, pievieno to pirkumu grozam. Logā "Atlaides Kods" ievadi saņemto kodu un spied pogu "Izmantot". Visam Jūsu pirkumu grozam tiks piemērota 5% atlaide.

Svarīgi! Atlaides kods ir derīgs 2 mēnešu laikā no saņemšanas brīža, un to ir iespējams izmantot 1. (vienam) pirkumu grozam. Viena pirkuma laikā iespējams izmantot tikai vienu atlaides kodu. Atlaides kodu nav iespējams izmantot kopā ar citu atlaides kodu, norēķinoties ar DāvanuSala.lv dāvanu čeku vai komplektu, un dāvanu kartes apmaiņas laikā.

Jaunumu vēstulēs Jūs periodiski saņemsiet DāvanuSala.lv jaunumus, akcijas, atlaides un izdevīgākos piedāvājumus. Piedaloties šajā akcijā, Jūs piekrītat ar www.davanusala.lv vietnes privātuma politiku.