facebook

1. septembra dāvanas

1. Septembra dāvanas

Pirmais Septembris ir nozīmīga diena bērniem, viņu vecākiem un skolotājiem. Kategorijā “1. Septembra dāvanas” Jūs atradīsiet daudz ideju, kas skolniekiem un studentiem ļaus izbaudīt Zinību dienu. Attīstiet bērnu interesi par vidi un modiniet viņos vēlmi uzzināt jaunas lietas! Lai dzīvo atklāšanas prieks - 1. septembra davanu idejas ikvienam!

Mēs esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu klāstu, kas sevī ietver dažādas izklaides un aktivitātes. Lieliska dāvanas iespēja būtu dāvanu čeks, kas dos dāvanas saņēmējam iespēju patstāvīgi izvēlēties jebkuru no mūsu piedāvājumiem un, neapšaubāmi, pamodinās bērnos slāpes jaunām zināšanām par pasauli! Ja bērns ir aktīvs, viņš noteikti izbaudīs aizraujošu braucienu kartinga trasē vai akvapakrā! Iespējams, ka Jūsu bērns ir radoša dvēsele, tādā gadījumā, nepalaidiet garām iespēju attīstīt viņu iztēli, dodot iespēju apmeklēt kādu mākslas vai mūzikas nodarbību. Ja bērnam patīk viss, kas saistīts ar digitālo tehnoloģiju, tad viņš noteikti priecāsies par izspēju ienirt virtuālās realitātes neticamajā pasaulē! Šāda dāvana 1. Septembrim noteikti paliks Jūsu bērnu atmiņās uz ilgu laiku!

Dāvana 1 septembrī var būt nozīmīga gan mazākajiem, gan lielākajiem. Izvēloties dāvanu, ir svarīgi ņemt vērā ne tikai bērna vecumu, bet arī hobijus un bērna personību! Pirms izvēlaties dāvanu bērnam, uzziniet, kas viņu šobrīd interesē un kā viņš vēlētos pavadīt savu brīvo laiku. Jūsu dāvana var pamudināt bērnu atklāt jaunas intereses vai pat patiesu aicinājumu!

Vai Jūs vēl joprojām nezināt, ko dāvināt 1. Septembrī? Idejas dāvanām 1. Septembrim var būt ne tikai izklaidējošas, bet arī izglītojošas. Šādas dāvanas bērnam iemācīs kaut ko jaunu, ļaus viņam labāk iepazīt vidi un apkārtējo pasauli, sniegs neaizmirstamu pieredzi un virzīs viņu jaunā virzienā. Izvēloties vispiemērotāko dāvanu, jūs garantēsiet ka jaunais mācību gads iesāksies patīkamām un rudens izkrāsosies vēl krāšņākās krāsās!

D.U.K.
Ko dāvināt bērniem?

Lai gan mēs esam pieraduši bērniem dāvināt rotaļlietas un lietas - mēs vēlētos ieteikt dāvināt cita veida dāvanas. Mēs uzskatām, ka emocijas, kuras saņem bērns nospiežot kartinga pedāli, vai skrienot pa piedzīvojumu parku būs neaizmirstamas un nenovērtējamas. 

Ko dāvināt absolventiem?

Šis ir svarīgs dzīves posms, kuru ir vērts atcerēties, tāpēc iesakām dāvināt neaizmirstamas emocijas - izbrauciens ar jahtu, lidojums ar gaisa balonu, lēciens ar izpletni - tās ir izklaides, kuras absolvents noteikti neaizmirsīs. Varbūt Jūsu absolvents ir aizrauts ar automašīnām? Tad drifta vai kvadraciklu izklaide PATIESI neliks vilties