facebook

SPA un skaistums

Ikviens ir pelnījis atpūsties un atvilkt elpu no ikdienas rutīnas. Un vislabāk un patīkamāk to darīt, baudot SPA un skaistumkopšanas procedūras.

SPA dāvanas un SPA piedāvājumi, kas apvienoti šajā kategorijā, sniegs Jums iespēju atsvaidzināt dvēseli un ķermeni. Šeit atradīsiet piemērotu dāvanu pat visizvēlīgākajam cilvēkam.

Labākās ķermeņa masāžas, sejas masāžas un citi masāžu veidi liks Jums izjust možumu un enerģijas pieplūdumu. Šajā kategorijā arī varēsiet atrast galvas un sejas procedūras, matu kopšanu un grimu, skaistumkopšanas nodarbības vai solāriju. Jūs varat pārsteigt savus mīļos ar procedūrām vīriešiem. Un romantiķiem ir iespējams noorganizēt pāru masāžas. Izvēlieties sev patīkamāko SPA kategoriju, lai dotu sev iespēju atslēgties no ikdienas un izbaudīt laiku ar sevi.

SPA kompleksi un procedūras. Šajā kategorijā Jūs atradīsiet daudz ideju, kas paredzētas pilnīgai relaksācijai un harmonijai. Procedūras ietver dažādus elementus, kas pozitīvi ietekmē ķermeni. Tā var būt mūzikas un smaržas kombinācija, pieskāriena vai ietīšanas spēks vai arī rīta elpošanas terapija. SPA procedūras ir ideāli piemērotas cilvēkiem, kuri ir ļoti aizņemti ar ikdienas rutīnu un darbu. SPA procedūras Jums ar prieku atgādinās, ka dažreiz ir jāapstājas un jāvelta vairāk laika sev.

SPA procedūras vīriešiem. Mēs piedāvājam lielisku dāvanu izvēli vīriešiem. Parasti SPA un skaistumkopšanas dāvanas mēs asociējam ar sieviešu dāvanām, bet daudziem vīriešiem SPA procedūras sagādā prieku un sniedz tik ļoti nepieciešamu atpūtu. Šajā kategorijā Jūs atradīsiet dažāda vieda masāžas, SPA procedūras, skaistumkopšanas pakalpojumus un manikīra un pedikīra pakalpojumus.

Mūsu sortimentā atradīsiet vairāk kā 500 dažādas dāvanu idejas, lai uzlabotu savu labsajūtu un tēlu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties palutināt sevi vai savu mīļoto, SPA pakalpojumi ir ideāla dāvana visiem! Laiks atpūsties un mēs varam garantēt, ka Jūs jutīsieties daudz labāk izejot no SPA salona.