facebook

Bosa dienas dāvanas

Vai nevarat izdomāt, ko dāvināt savam priekšniekam? Dāvana priekšniekam var sagādāt daudz galvassāpes.  Neuztraucieties, Davanusala.lv Jums var palīdzēt izvēlēties vispiemērotāko bosa dienas dāvanu!

Dāvanas izvēlei priekšniekam nav jābūt sarežģītai. Mēs piedāvājam plašu sortimentu dāvanām bosa dienai un esam pārliecināti, ka Jūs šeit atradīsiet visu nepieciešamo lai patīkami pārsteigtu jūsu priekšnieku. Mūsu vietnē atradīsiet daudz un dažādas dāvanas bosam. Lai padarītu dāvanas izvēli nedaudz vienkāršāku, Jums vajadzētu padomāt par to, kādi ir Jūsu bosa hobiji un kā viņam patīk pavadīt brīvo laiku – aktīvi vai mierīgi, vienatnē vai ģimenes lokā? Padomājiet par bosa personību, vaļaspriekiem un interesēm. Kad viss šis ir apdomāts, dāvanas izvēlei vajadzētu būt diezgan vienkāršai, un šeit atradīsiet piedāvājumus kas būs ekstrēmi, aktīvi un ļoti mierīgi.

Dāvana bosa dienā var kļūt ne tikai par neaizmirstamu izklaidi, bet arī par vērtīgu brīvā laika pavadīšanas veidu. Jums ir iespēja iegādāties dažādus kursus, lai Jūsu boss varētu iemācīties ko pilnīgi jaunu vai arī atjaunot jau esošās zināšanas. Kursi var palīdzēt realizēt sapņus vai arī iesākt kaut ko pilnīgi jaunu! Aktīvās atpūtas cienītājiem varat piedāvāt zirgu izjādes nodarbības, loku šaušanas iemaņas, kā arī braucienus ar dažnedažādiem transportlīdzekļiem, ikviena no šīm aktivitātēm sniegs bosam jaunas izjūtas!

Aktīvu un ekstrēmu aktivitāšu cienītāji noteikti izbaudīs kādu no mūsu sniegtajām aktivitātēm šajās kategorijās. Jums ir iespēja izvēlēties no plaša klāsta gan gaisā, uz sauszemes vai ūdenī. Kāda no šīm stihijām noteikti Jūsu bosu interesē. Atkarībā no tā, cik ekstrēms ir Jūsu boss, Jūs varat izvēlēties izbraucienu ar kvadricikliem trasē vai pa mežu, laivu braucienu un pat lēcienu ar izpletni. Galvenais ir uzzināt cik tālu Jūsu boss ir gatavs iet.

Bosa dienas dāvanu idejas, protams, ir atkarīgas arī no pieejamā budžeta. Apspriediet ar kolēģiem, vai vēlaties iegādāties kolektīvu dāvanu un tādējādi varat uzdāvināt lielāku dāvanu, vai arī iespējams, ka Jūs pats vēlaties investēt lielāku naudas summu Jūsu bosa dienā. Neatkarīgi no tā, ko izlemjat, mēs garantējam, ka mūsu vietnē atradīsiet dāvanu jebkuram maciņam.