facebook

Līgo un Jāņu dāvanas

Līgo un Jāņu dāvanas!

Naktī no 23. uz 24 Jūniju Latvijā tiek atzīmēti maģiskie Līgo svētki, jeb Jāņi. Jūs nezināt, kāda dāvana būtu piemērota Jāņos? Mūsu vietnē Jūs atradīsiet plašu aktīvo un ekstrēmo izklaides iespēju klāstu ko var veikt ne tikai uz sauszemes, bet arī ūdeni un pat gaisā! Tim, kam patīk klusākas brīvdienas, iesakām apmeklēt eksotiskus SPA rituālus, uzturoties kāda no skaistākajām Latvijas viesnīcām vai lauku sētām. Mūsu komanda ir pārliecināta, ka jums nepietrūks Līgo un Jāņu davanu idejas!

Mēs piedāvājam Jums pavadīt šos svētkus ģimenes lokā un jautrībā. Labākās Jāņu dāvanas ir tās, kas pārsteigs mīļotos un radīs spilgtas un neaizmirstamas emocijas! Kā būtu ar jaunu Jāņu nakts tradīciju radīšanu? Uzaiciniet tuviniekus aizraujošā ceļojumā un padariet Jāņus par neaizmirstamiem ģimenes svētkiem!

Padariet šo dienu pēc iespējas bagātāku un neaizmirstamāku! Gastronomijas ceļojums, ilūziju istabas, izjādes ar zirgiem, dažnedažādas ūdens aktivitātes, Latvijas iepazīšanas no putna lidojuma vai sauļošanas laivojot uz jūru – šīs un citas lieliskas Līgo dāvanu idejas varēsiet atrast mūsu mājaslapā. Atrodiet labākos piedāvājumus nakšņošanai kādā no mūsu SPA viesnīcām ar veselību uzlabojošām procedūrām un citām aktīvām un pat ekstrēmām aktivitātēm. Šāds pārsteigums neapšaubāmi iepriecinās ikvienu!

Jāņu naktī notiek īsti brīnumi! Ugunskura kurināšana ir viena no senajām tradīcijām! Protams, mūsdienu pasaulē ne visiem ir iespēja pieturēties pie tradīcijām to tiešākajā nozīmē, tāpēc Jūs vienmēr varat atrast interesantu alternatīvu, kas iepriecinātu Jūsu tuvinieku sirdis un ļautu viņiem ieelpot svaigu gaisu un izrauties no ikdienas rutīnas. Neatkarīgi no tā, vai plānojat īsu nedēļas nogali vai garākas brīvdienas, mēs piedāvājam dažādus variantus, lai jūsu varētu atveldzēties un pavadīt neaizmirstamu laiku kopā ar mīļajiem.

Tiek uzskatīts, ka Līgo svētkos mēs piedzīvotu gada garāko dienu un īsāko nakti. Tātad, kāpēc neizmantot šo dienu pilnībā un nepavadīt brīnišķīgu laiku tuvinieku lokā iegādājoties kādu no mūsu piedāvātajām Līgo un Jāņu dāvanām!