facebook

Sieviešu dienas dāvanas

Pavasaris… Brīnišķīgs gadalaiks, kad daba atmostas no ziemas miega, viss apkārt sāk plaukt un ziedēt. Un ne velti, tieši šajā laikā tiek svinēti brīnišķīgi svētki – Starptautiskā sieviešu diena! Katra sieviete ir unikāla un, neapšaubāmi, viņa ir pelnījusi pašu labāko dāvanu, īpaši šajos svētkos. Vai Jūs neesat izdomājis ko dāvināt Sieviešu dienā meitenei, mammai, vecmammai, māsai, sievai vai draudzenei? Ieprieciniet savas dāmas ar 8 martu!  Neuztraucieties, Jūs atrodaties īstajā vietā. DavanuSala.lv mājaslapā Jūs atradīsiet labākās idejas dāvanām Sieviešu dienā, kas neapšaubāmi priecēs ikvienu sievieti!

Labākās dāvanas sieviešu dienā ir tās, kas ļaus jūsu sievietei atpūsties! Ikviena sieviete vēlas būt skaista un labi kopta, tāpēc viena no labākajām dāvanu idejām ir pakalpojumi, kas saistīti ar skaistumkopšanas nozari. Saņemot šādu dāvanu jebkura sieviete būs sajūsmā! Galu galā, skaistumkopšanas salona apmeklējums ir lieliska iespēja gūt prieku no pirkstiem līdz matu galiņiem.

Ja sieviete ir ļoti aizņemta un pavada daudz laika darbā, tad mēs Jums iesakām viņai pasniegt dāvanu vienā no mūsu labākajām SPA viesnīcām. Jūs varat izvēlēties kādu no mūsu piedāvātajām viesnīcām Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Iespējams sieviete ir sabiedrības dvēsele un mīl pavadīt laiku kopā ar radiem un draugiem, tad sagādājiet viņai dāvanu 8. Martā, kas būtu piemērota vairāk nekā 1 personai. Mūsu mājaslapā Jums ir iespēja uzstādīt dažādus filtrus, kā piemēram dalībnieku skaits, valsts, reģions, pilsēta, šādā veidā Jūs iegūsiet labākos rezultātus padarot Jūsu dāvanas izvēli daudz vienkāršāku!

Ja sievietei patīk izjust spraigas emocijas un adrenalīna pieplūdumu asinīs, tad pārsteidziet viņu ar unikālu dāvanu. Uzdāviniet viņai vienu no mūsu neaizmirstamajiem piedzīvojumiem, piemēram, lidojumu ar paraplānu vai izbraucienus ar sniega motociklu! Izvēloties dāvanu sieviešu dienā, padomājiet par sievietes personalitāti, vaļaspriekiem un interesēm. Iespējams, kas sieviete jau sen ir vēlējusies apmeklēt dejas nodarbības vai arī viņu interesē tehnoloģija, tad iespējams robotikas kursi būtu viņai piemērotāka dāvana.

Ikviena sieviete ir unikāla un ikvienai sievietei ir savi hobiji un vaļasprieki. Jebkurā gadījumā, mēs esam 100% pārliecināti, ka mūsu vietnē Jūs atradīsiet vispiemērotākās sieviešu dienas dāvanas ikvienai sievietei! Sieviešu dienas davanu idejas katrai gaumei, vecumam un sievietei!

D.U.K.
Sieviešu dienas dāvanu idejas

Varbūt Jūsu sievietei ir specifiski vaļasprieki, iespējams, ka viņa izbauda izjādes ar zirgiem brīvā dabā, aktīvas aktivitātes iekštelpās vai jautri pavadītu laiku kopā kādā no izlaušanās istabām!

Vairāk informācijas lasi ŠEIT

TOP 5 dāvanas sieviešu dienā:

TOP 5 dāvanas sieviešu dienā:

  1. Izjāde ar zirgu un fotosesija - Zirgu sēta “Charlotte” piedāvā netikai izjādes ar zirgiem, bet arī iespēju sarīkot neaizmirtamu fotosesiju zirga mugurā!

  2. SPA rituāls ar Jūsu izvēlētu aromātu Rīgā - Salonā “Boutique Lea” Jums ir iespēja izbaudīt patīkamus SPA rituālus, relaksējošas ķermeņa masāžas, ārstnieciskas procedūras un ķermeņa kopšanas procedūras

  3. Lidojums ar gaisa balonu - "Airkargo" Siguldā piedāvā unikālus lidojumus ar gaisa balonu! Apskatīt šo skaisto pilsētu no putna lidojuma ir patiesi unikāla dāvana, kas paliks atmiņās uz ilgu laiku!

  4. Vakariņas tumsā Rīgā - Restorāns “Blind Dreams” piedāvā unikālu iespēju sajust ēdiena garšu un smaržu pavisam citādi, iespēju būt kopā ar tuvu civēku neierastā restorānā, sajust, nevis redzēt!

  5. Romantiska atpūta ar nakšņošanu Bungalow mājiņā Liepājā - BB Camping Liepājā piedāvā relaksēties pie dabas krūts un nakšņojot priežu meža ieskautā Bungalow mājiņā.

Vairāk informācijas lasi ŠEIT

Oriģinālas dāvanu idejas sievietēm
Oriģinālas dāvanu idejas sievietēm Ziedi, šokolādes vai rotaslietas ... Dažas sievietes mīl šāda veida dāvanas, citas ne pārāk, bet tas ir fakts, ka visas sievietes ir saņēmušas šīs dāvanas vismaz pāris reizes savas dzīves laikā. Ja Jūs patiešām vēlaties padarīt sievietes dāvanu īpašu, Jums jāiet tālāk par ierastajām dāvanām un jāuzdāvina kaut kas, ko vērts atcerēties, kaut kas saistīts ar smiekliem, adrenalīnu un emocijām. Lasīt vairāk
Sieviešu dienas dāvanu idejas un padomi
Sieviešu dienas dāvanu idejas un padomi 8. Marts ir īpaši nozīmīgs datums ikgadu - Starptaustiskā Sieviešu diena! Diena, kad Jums ir iespējams apdāvināt savas mīļotās sievietes ar īpašām dāvanām, vai pa visam vienkārši jauki pavadīt laiku kopā ar viņām!  Lasīt vairāk
Top 5 sieviešu dienas dāvanu idejas
Top 5 sieviešu dienas dāvanu idejas Pavasaris… Brīnišķīgs gadalaiks, kad daba atmostas no ziemas miega, viss apkārt sāk plaukt un ziedēt. Un ne velti, tieši šajā laikā tiek svinēti brīnišķīgi svētki – 8. Marts, jeb Starptautiskā sieviešu diena! Katra sieviete ir unikāla un, neapšaubāmi, viņa ir pelnījusi pašu labāko dāvanu, īpaši šajos svētkos. Vai Jums sagādā grūtības izvēlēties piemērotāko dāvanu Jūsu māsai, mammai, omītei vai mīļotajai sievietei? Neuztraucieties, šeit mēs esam apkopojuši to 5 dāvanas, ko izbaudīs ikviena sieviete, neskatoties uz to, kādu lomu viņas spēlē Jūsu dzīvē! Lasīt vairāk
Kā izvēlēties piemērotāko masāžu?
Kā izvēlēties piemērotāko masāžu? Masāža ir kā cilvēka radīts brīnums, kas bagātināts ar senu gudrību, zināšanām un praks. Ar masāžas palīdzību iespējams ārstēt muskuļu diskomfortu, normalizēt asins plūsmu, uzlabot vielmaiņu, mazināt muskuļu sāpes un cīnīties ar celulītu "apelsīna mizu". Mūsdienās ir daudz dažādu veidu masāžas. Kā nepazust to pārpilnībā un izvēlēties sev piemērotāko variantu vai uzdāvināt kādam, izvēloties no DavanuSala.lv masāžas piedāvājumiem? Lasīt vairāk