Blog

 • Aprīļa konkurss: Laimē dāvanu karti no “yesyes.lv”!
  Aprīļa konkurss: Laimē dāvanu karti no “yesyes.lv”!
  196 Views

  Pavasara noskaņās, intīmpreču interneta veikals "yesyes.lv" vēlas iepriecināt kādu ar dāvanu karti 50 Eur vērtībā! Piedalies konkursā, laimē bezmaksas dāvanu karti un sagādā sev un savai otrajai pusītei neaizmirstamus brīžus!

  Lasīt vairāk
 • “Green Valley brīvdienu māju KONKURSS”
  “Green Valley brīvdienu māju KONKURSS”
  157 Views

  “Green Valley brīvdienu māju KONKURSS”: Reģistrējies saņemt jaunumu vēstules un laimē nakšņošanu divām personām4 metrus virs zemes Jungle SPA bungalo.

  Lasīt vairāk
 • VALENTĪNDIENAS KONKURSS NO SALONA SIBI RĪGĀ
  VALENTĪNDIENAS KONKURSS NO SALONA SIBI RĪGĀ
  433 Views

  Tā kā tuvojas Valentīndiena jeb Visu mīlētāju diena, salons SIBI piedāvā Valentīndienas konkursu, kurā varat laimēt Klasisko visa ķermeņa masāžu sev un savam mīļotajam cilvēkam un baudīt masāžu vienlaicīgi. Piedalies konkursā, laimē bezmaksas dāvanu karti un iepriecini savu mīļoto ar sen pelnītu relaksāciju!

  Lasīt vairāk
 • Masāžas kabinets "JUVENTA" - JANVĀRA KONKURSS
  Masāžas kabinets "JUVENTA" - JANVĀRA KONKURSS
  238 Views

  Auksta ziema ir ļoti piemērots laiks, lai palutinātu sevi ar karsto akmeņu masāžu. Masāžas kabinets "Juventa" Jums piedāvā konkursu, kurā varat laimēt muguras masāžu ar karstajiem akmeņiem Rīgā. Piedalies konkursā, laimē dāvanu karti un baudi relaksējošu masāžu!

  Lasīt vairāk
 • Ziemassvētku loterija "Nokasi un laimē"
  Ziemassvētku loterija "Nokasi un laimē"
  406 Views

  Veic pasūtījumu, izvēloties piegādi uz Omniva pakomātu vai ar Venipak kurjeru un iepakojumā atrodi "Nokasi un laimē" dāvanu!

  Lasīt vairāk
 • Jūsu ādas tipam piemērota sejas kopšana
  Jūsu ādas tipam piemērota sejas kopšana
  717 Views

  No mitrinošām sejas kopšanām līdz skābekļa procedūrām vai ķīmiskajiem pīlingiem, ir svarīgi atrast savam ādas tipam piemērotāko sejas kopšanas līdzekli. Pareiza sejas kopšana saglabās jūsu ādu tīru un veselīgu. Šajā rakstā mēs iedziļināsimies, kā izvēlēties sev piemērotāko sejas kopšanas līdzekli.

  Lasīt vairāk
 • Ziemassvētku sveicieni
  Ziemassvētku sveicieni
  895 Views

  Ziemassvētku vakars ir nakts pirms gada gaidītākajiem un īpašākajiem svētkiem, kad visa pasaule aiztur elpu, gaidot svētku brīnumu. Nakts laikā mājas ieskauj mirdzošas zvaigznes un māju apgaismo maiga sveču gaisma. Daži Ziemassvētku vakarā apmainās ar dāvanām, kas padara šo īpašo laiku vēl maģiskāku.

  Lasīt vairāk
 • Priecīgus Ziemassvētkus
  Priecīgus Ziemassvētkus
  840 Views

  Svētku laiks dāvā siltus vēlējumus un labu garastāvokli. Šajos Ziemassvētkos Ziemassvētku dāvanām pievienosim skaistus un brīnišķīgus vēlējumus. Esam sagatavojuši idejas sirds siltiem sveicieniem.

  Lasīt vairāk
 • Sveicieni vīram Ziemassvētkos
  Sveicieni vīram Ziemassvētkos
  2384 Views

  Ziemassvētku laiks ir brīnišķīgs un svētīgs, tas ir skaists ne tiaki tādēl, ka zemi rotā balta sniega sega, bet arī tāpēc, ka apkārt ir jūtams miers un mīlestība. Ziemassvētki ir īstais laiks, lai pateiktu saviem, cik daudz viņi mums nozīmē unikālā un neaizmirstamā veidā.  

  Lasīt vairāk
 • Ziemassvētku sveicieni vadītājam
  Ziemassvētku sveicieni vadītājam
  810 Views

  Ziemassvētki nav tik daudz ģimenes svētki, bet gan lielisks laiks, lai izrādītu pateicību tiem, ar kuriem kopā strādājam katru dienu. Apsveicot vadītāju, jāatrod balanss starp profesionalitāti un svētku prieku, kā arī jāpiešķir apsveikumam unikāls pieskāriens. Šeit ir dažas idejas oriģinālam Ziemassvētku apsveikumam jūsu vadītājam.

  Lasīt vairāk
 • Ziemassvētku tradīcijas
  Ziemassvētku tradīcijas
  779 Views

  Ziemassvētki ir laiks, kad apstājamies un aizmirstam ikdienas kņadu, tas ir laiks, kad pulcējas ģimene, skan Ziemassvētku dziesmas un sirdis piepildās siltums. Daudzās valstīs Ziemassvētki ir vieni no gaidītākajiem svētkiem, kas bagāti ar skaistām tradīcijām un simboliem.

  Lasīt vairāk
 • Apsveicam ar gaidāmajiem svētkiem
  Apsveicam ar gaidāmajiem svētkiem
  962 Views

  Ziemassvētki ir laiks, kad mājas piepilda siltums un sirdis ir mīlestības pilnas. Tuvojoties svētkiem, ne tikai iededzam eglītes, bet arī sākam gatavoties īpašajiem brīžiem ar saviem mīļajiem, lai dāvinātu priecīgus mirkļus, neaizmirstamas dāvanas un siltus vārdus tiem, kurus mīlam un novērtējam. Esam apkopojuši radošus un sirsnīgus sveicieniem gaidāmajos svētkos.

  Lasīt vairāk
Showing 1 to 12 of 102 (9 Pages)