facebook

Skolas, universitātes izlaiduma dāvanas

Dāvana izlaidumā

Izlaidums ir neaizmirstamia diena  ikvienam absolventam. Vai Jūs zināt kādu, kurš gatavojas vidusskolas vai augstskolas izlaidumam? Dāvana augstskolas izlaidumā var sagādāt daudz neaizmirstamu emociju. Mūsu lapā atrodiet daudz dažādas davanu idejas izlaidumā, kas būs piemērotas ikvienam absolventam  Nepalaidiet garām iespēju apsveikt šos jauniešus viņu īpašajā dienā! Vai nevarat izdomāt vispiemērotāko dāvanu? Kategorijā “Dāvana Izlaidumā” Jūs atradīsiet patiesi oriģinālas dāvanu idejas. Pasniedziet jaunu pieredzi un iespaidus, kas vēl vairāk paplašinās saņēmēja redzesloku.

Skolas un universitātes beigšana ir svarīgs posms absolventam, un tā plaši paver durvis uz jaunu dzīvi un jaunām pieredzēm. Dāvanu čeki izlaidumam var būt lieliska dāvanas izlaidumā izvēle. Vissvarīgākais, izvēloties dāvanu, ir padomāt par dāvanas saņēmēja personību. Vai vēlaties iepriecināt absolventu ar ko tādu, kas viņam patīk? Padomājiet par to, kurš sporta veids, ēdiens vai aktivitāte ir viņa mīļākā. Vai vēlaties īstenot senu sapni? Padomājiet par to, vai viņi ir pieminējuši vēlmi izmēģināt kaut ko jaunu? Pamatojoties uz šiem kritērijiem, dāvanas absolventiem ir nepieciešams izvēlēties vienkāršas.

Beigt kādu no studiju pakāpieniem ir izaicinājums, un, kā saka, ir daudz vieglāk turpināt kaut ko iesāktu, nekā sākt kaut ko no jaunu. Jūs varat dāvināt absolventam oriģinālu izaicinājumu, kas viņam palīdzēs izkļūt no komforta zonas un bagātinās gan iekšējo, gan ārējo pasauli. Galu galā redzesloka bagātināšana ir labākais laika pavadīšanas veids. Mēs garantējam, ka Jūs pārsteigs mūsu piedāvātās aktivitātes. Tagadne ir labākais laiks, lai izkrāsotu savu ikdienu košākās krāsās!

Ja esat pamanījis, ka eksāmenu laiks ir pilnībā iztukšojis Jūsu tuvinieku, dodiet viņiem iespēju atpūsties no sirds. Ļaujiet viņiem sevi palutināt ar SPA un skaistumkopšanas pakalpojumiem vai masāžām. Palutināt sevi ir iespējams arī dodoties gardēžu ceļojumā, pat pašiem izvēlīgākajiem ēdājiem mēs atradīsim ideālus un gardus piedāvājumus.

Iespējams, ka šim absolventam ir visvairāk nepieciešama aktīva nedēļas nogale. Meklējiet oriģinālas dāvanas izlaidumā mūsu vietnē! Dodiet viņiem iespēju izbraukt ar kvadricikliem pa meža trasi, izlēkt ar izpletni vai daudz dažādu citu aktivitāšu, kas dos viņiem iespēju pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā. Dāvana skolai izlaidumā noslēdz vienu svarīgu dzīves posmu un sāk nākamo!

D.U.K.
Ko dāvināt bērniem?

Lai gan mēs esam pieraduši bērniem dāvināt rotaļlietas un lietas - mēs vēlētos ieteikt dāvināt cita veida dāvanas. Mēs uzskatām, ka emocijas, kuras saņem bērns nospiežot kartinga pedāli, vai skrienot pa piedzīvojumu parku būs neaizmirstamas un nenovērtējamas. 

Ko dāvināt absolventiem?

Šis ir svarīgs dzīves posms, kuru ir vērts atcerēties, tāpēc iesakām dāvināt neaizmirstamas emocijas - izbrauciens ar jahtu, lidojums ar gaisa balonu, lēciens ar izpletni - tās ir izklaides, kuras absolvents noteikti neaizmirsīs. Varbūt Jūsu absolvents ir aizrauts ar automašīnām? Tad drifta vai kvadraciklu izklaide PATIESI neliks vilties