facebook

Jaungada dāvanas

 

Jaungada dāvanas

Jaungada dāvanas izvēle nebūt nav vienkārša, jo šķiet, ka pats labākais jau ir pasniegts Ziemassvētku laikā. Bet mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums ar dāvanas izvēli, sniedzot Jums dažādas jaungada dāvanu idejas.

Cilvēki uzskata, ka ikvienam jāpavada jaunais gads labā atmosfērā un draugu lokā, ko tā kā sagaidīsiet Jauno gadu, tā paies visas nākamās trīs simt sešdesmit piecas dienas. Tāpēc, bez šaubām, Jums vajadzētu izvēlēties dāvanu Jaungadam, kas Jums sniegs pēc iespējas vairāk prieka un jautrības. Neatkarīgi no tā, kurā Latvijas pilsētā Jūs sagaidīsiet jauno gadu, piemērotu aktivitāti mūsu mājaslapā varēs atrast pat visizlēmīgākais atpūtnieks. Lidojums ar paraplānu, gaisa balonā, izpletņa lēkšana, izbrauciens ar jahtu, brauciens ar kartingu – mēs parūpēsimies, lai Jums nebūtu garlaicīgi pat uz minūti.

Mūsu piedāvātās dāvanu idejas jaungadam ļaus ne tikai iegūt neaizmirstamas un spilgtas emocijas, bet arī atklāt ko sev jaunu. Piedzīvo jaunas sajūtas vai sniedz mīļotajam iespēju piedzīvot ko pilnīgi jaunu. Jautra un aktīva izklaide ne tikai izkrāso pelēko ikdienu, bet arī atjauno ķermeni un sniedz spēku dvēselei, attīsta jaunas prasmes un piedāvā iespēju uzsākt jauno gadu patiešām īpašā veidā!

Ziemassvētki un Jaunais gads ir saspringts periods, ko pavadām skrienot pa veikaliem, gatavojot saviesīgas vakariņas un saiņojot dāvanas. Iespējams būtu labi padomāt par to, ko esam pelnījuši, kad Ziemassvētku trakums ir beidzies. Iespējams, visideālākā dāvana gan sev pašam, savai otrajai pusītei un pat visai ģimenei ir nedēļas nogale kādā no mūsu piedāvātajām lauku mājām vai viesnīcām. Viesnīcas piedāvās mājīgu atmosfēru, plašas istabas un gardas maltītes, kā arī daudzas no tām SPA, baseinus, saunas un labsajūtu uzlabojošas procedūras. Šādā veidā iesākot Jauno gadu, Jūs garantēsiet ka būsiet motivācijas, spēka un miera pilns atgriežoties atpakaļ darbā jaunā gadā!

Ziemassvētki ir laiks sapņu plānošanai un Jaunais gads ir īstais laiks sapņu īstenošanai! Pavadiet Jauno gadu tā, lai iekāpjot nākamajā gadā Jūs varētu teikt, ka veco gadu noslēdzāt pareizi un esiet 100% gatavs uzsākt jaunu gadu ar jaunu enerģiju un spēku!

Jūsu dāvanu iepakosim svinīgā aploksnē bezmaksas. Tāpat arī piedāvājam citus papildus dāvanu iepakojuma veidus - vairāk informācijas atradīsiet ŠEIT. Atgādinām, ka dāvanu karšu piegāde ir bezmaksas!

Dāvanu Sala - ir tik labi, ka pārsteigt citus ir viegli!