facebook

Jaungada dāvanas

Jaungada dāvanas izvēle nebūt nav vienkārša, jo šķiet, ka pats labākais jau ir pasniegts Ziemassvētku laikā, tomēr, arī jaungada diena ir piemērota dāvanu pasniegšanai. Bet mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums ar dāvanas izvēli, sniedzot Jums dažādas jaungada dāvanu idejas.

Cilvēki uzskata, ka ikvienam jāpavada jaunais gads labā atmosfērā un draugu lokā, ko tā kā sagaidīsiet Jauno gadu, tā paies visas nākamās trīs simt sešdesmit piecas dienas. Tāpēc, bez šaubām, Jums vajadzētu izvēlēties dāvanu Jaungadam, kas Jums sniegs pēc iespējas vairāk prieka un jautrības. Neatkarīgi no tā, kurā Latvijas pilsētā Jūs sagaidīsiet jauno gadu, piemērotu aktivitāti mūsu mājaslapā varēs atrast pat visizlēmīgākais atpūtnieks. Lidojums ar paraplānu, gaisa balonā, izpletņa lēkšana, izbrauciens ar jahtu, brauciens ar kartingu – mēs parūpēsimies, lai Jums nebūtu garlaicīgi pat uz minūti.

Mūsu piedāvātās dāvanu idejas jaunajam gadam ļaus ne tikai iegūt neaizmirstamas un spilgtas emocijas, bet arī atklāt ko sev jaunu. Piedzīvo jaunas sajūtas vai sniedz mīļotajam iespēju piedzīvot ko pilnīgi jaunu. Jautra un aktīva izklaide ne tikai izkrāso pelēko ikdienu, bet arī atjauno ķermeni un sniedz spēku dvēselei, attīsta jaunas prasmes un piedāvā iespēju uzsākt jauno gadu patiešām īpašā veidā!

Ziemassvētki un Jaunais gads ir saspringts periods, ko pavadām skrienot pa veikaliem, gatavojot saviesīgas vakariņas un saiņojot dāvanas. Iespējams būtu labi padomāt par to, ko esam pelnījuši, kad Ziemassvētku trakums ir beidzies. Iespējams, visideālākā dāvana gan sev pašam, savai otrajai pusītei un pat visai ģimenei ir nedēļas nogale kādā no mūsu piedāvātajām lauku mājām vai viesnīcām. Viesnīcas piedāvās mājīgu atmosfēru, plašas istabas un gardas maltītes, kā arī daudzas no tām SPA, baseinus, saunas un labsajūtu uzlabojošas procedūras. Šādā veidā iesākot Jauno gadu, Jūs garantēsiet ka būsiet motivācijas, spēka un miera pilns atgriežoties atpakaļ darbā jaunā gadā!

Ziemassvētki ir laiks sapņu plānošanai un Jaunais gads ir īstais laiks sapņu īstenošanai! Pavadiet Jauno gadu tā, lai iekāpjot nākamajā gadā Jūs varētu teikt, ka veco gadu noslēdzāt pareizi un esiet 100% gatavs uzsākt jaunu gadu ar jaunu enerģiju un spēku!

D.U.K.
Kā izvēlēties labāko dāvanu?

Šeit Jūs atradīsiet labākās dāvanu idejas no pasīvai līdz aktīvai atpūtai - Jums atliek tikai nolemt, kura dāvana ir vispiemērotākā. Būs vieglāk izvēlēties, domājot par cilvēka vaļaspriekiem un mīļākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Tiem, kam patīk aktīva izklaide - noteikti apmeklējiet kategoriju "Aktīvas un ekstrēmas". Visiem patīk ēst garšīgus ēdienus, tāpēc esam parūpējušies, lai labāko restorānu un kafejnīcu dāvanu kartes atrastu vienuviet - kategorijā "Gardēžiem". SPA dāvanas neliks vilties mūsu mīļajām mammām, draudzenēm vai māsām, tāpēc padomājiet, varbūt masāža ir tieši tas, kas Viņai nepieciešams? Protams, viena no iespaidīgākajām dāvanām ir lidojuma dāvanas. Šī ir dāvana, kas ir īpaši piemērota nozīmīgam notikumam - piemēram, jubilejai, kāzu dāvanai vai citam nozīmīgam notikumam.

Labākā dāvana vīrietim?

Meklē dāvanas vīriešiem, un domā, kāda būs vislabākā dāvana Viņam? Nav vienas labākās dāvanas - piedāvājumu klāsts, kas patiktu vīriešim, ir ļoti plašs, tāpēc labākā dāvana būs tā, kas saistīta ar Viņa vaļaspriekiem. Aktīvam vīrietim dāvini šaušanas izklaidesauto-moto piedzīvojumus vai ūdens izklaides. Jūsu draugs ir zvejnieks? Mums ir sagatavoti lieliski makšķerēšanas izklaides piedāvājumi - esam pārliecināti, ka Viņam patiks! Īpašam gadījumam iesakām dāvināt lidojumu ar lidmašīnu - šī būs labākā izvēle, meklējot neaizmirstamu dāvanu. 

Citas dāvanu idejas: LASI ŠEIT

Labākā dāvana sievietēm?

Vispopulārākās dāvanas sievietēm ir SPA procedūras, veikalu dāvanu kartes, degustāciju vakariņas. Ja sievietei patīk ūdens izklaide, tad Viņai noteikti patiks izbraukt ar jahtu. Tiem, kas meklē neaizmirstamu dāvanu - lidojums ar gaisa balonu būs viena no labākajām izvēlēm. Sievietes smaids būs labākais pierādījums tam, ka šī dāvanas izvēle bija labākā. Protams, kvalitatīva atpūta un dažu dienu ceļojums uz Jūrmalas kūrortu arī var būt viena no labākajām dāvanām. 

Ko dāvināt vecākiem?

Meklējot īpašu dāvanu vecākiem ir jāatceras, ka viņi ir visdārgākie, kas mums ir, un mēs viņiem esam pateicīgi par visu. Atpūta sanatorijā vai viesnīcā ar SPA procedūrām noteikti patiks Jūsu vecākiem. Mums visiem ir nepieciešama kvalitatīva atpūtaVakariņu degustācija ir arī lieliska izvēle, lai atklātu jaunas garšas, pieredzi un jaunas ēdienu krāsas. Ja vēlies dažādot vecāku brīvā laika pavadīšanu - ir vērts dāvāt ekskursiju vai nodarbību dāvanu kartes. Ja Jūsu vecāki ir aktīvi - vai viņi ir izbraukuši ar jahtu? Vai ir izlidojuši ar gaisa balonu vai lidmašīnu? Šīs izklaides sniegs neaizmirstamas un parsteidzošas emocijas!