Pirkuma Garantijas

Pirkuma Garantijas Dāvanu kartes apmaiņas garantija

Visas DāvanuSala.lv dāvanu kartes ir daudzfunkcionālas, tādēļ nopirktu un neizmantotu DāvanuSala.lv dāvanu karti var apmainīt uz citu dāvanu karti tās derīguma termiņa periodā. Informācija, kā veikt dāvanu kartes apmaiņu pieejama šeit - https://www.davanusala.lv/lv/info/24-davanu-kartes-apmaina

Izvēlētās izklaides jaunās dāvanu kartes derīguma termiņš paliek tāds pats, kāds ir Jūsu dāvanu kartei.

SVARĪGI! Dāvanu karti nav iespējams apmainīt uz internetveikala DāvanuSala.lv dāvanu karti un dāvanu komplektiem. Dāvanu karti var izmantot 1 pirkuma laikā. Neizmantotā dāvanu kartes summa automātiski tiek anulēta. Dāvanu kartes apmaiņas laikā nav iespējams izmantot atlaides kodus.

Pirkuma Garantijas Dāvanu kartes derīguma termiņa pagarināšanas garantija

Dāvanu kartes ar AKTĪVU derīguma termiņu ir iespējams pagarināt bezmaksas uz 6 mēnešiem no dāvanu kartes derīguma termiņa pēdējās dienas. 

Informācija, kā veikt dāvanu kartes derīguma termiņa pagarināšanu pieejama šeit - https://www.davanusala.lv/lv/info/25-davanu-kartes-deriguma-termina-pagarinasana

SVARĪGI! Pašapkalpošanās sistēmā ir iespējams pagarināt tikai latviešu dāvanu kartes ar aktīvu derīguma termiņu. Ja Jūsu dāvanu kartei ir beidzies derīguma termiņš, un no derīguma termiņa beigām ir pagājuši ne vairāk kā 3 mēneši, lūdzam sazināties ar mums rakstot e-pastu. Dāvanu karti ir iespējams pagarināt tikai 1 reizi.

Pirkuma Garantijas Bezmaksas piegādes garantija

Dāvanas piegādāsim bezmaksas pa visu Latviju, neatkarīgi no izvēlētas piegādes veida: ar Venipak kurjeru, uz Omniva pakomātu, saņemot kādā no izsniegšanas punktiem vai sūtot uz Jūsu norādīto e-pastu.

Ja pasūtījums ir nepiegādāts Pircēja kļūdas dēļ (neprecīzi vai nepareizi norādīta piegādes adrese u.t.t.), atkārtota sūtījuma izmaksas apmaksā Pasūtītājs. Šo izmaksu izmērs ir atkarīgs no izvēlētā piegādes veida.

Pirkuma Garantijas Pirkuma drošības garantija

Katrs maksājums, kas tiek veikts caur mūsu maksājumu parteru Paysera, PayPal, Swedbank u.c. norēķinu sistēmām, ir pilnībā uzticams un pastāvīgi tiek pārbaudīts dažādās institūcijās, kuras ir atbildīgas par datu un patērētāju aizsardzību.

Jums nav jābaidās, ka pirkuma laikā sniegtie dati var tikt izmantoti neatbilstoši - DāvanuSala.lv atbild par Jūsu sniegto datu drošību un nenodos tos trešajām personām, ja vien tas nav saskaņā ar likumu.

Pirkuma Garantijas Naudas atgriešanas garantija

Nopirktu un neizmantotu DāvanuSala.lv dāvanu karti var atgriest 15 (piecpadsmit) kalendāro dienu laikā no pirkuma datuma. Dāvanu karti atgriest var TIKAI dāvanu kartes pircējs.

Pircējam ir jāraksta uz e-pastu info@davanusala.lv ar iesniegumu brīvā formā par naudas atgriešanu. Mēs Jums nosūtīsim naudas atgriešanas pieprasījuma formu, kas jāaizpilda ar Jūsu datiem, dāvanu kartes unikālo rezervācijas kodu un dāvanu kartes atgriešanas iemeslu.

Ja par dāvanu karti ir samaksāts skaidrā naudā, klientam ir jāuzrāda naudas saņemšanas kvīts, kases čeks vai tā kopija.

Ja dāvanu karte tika apmaksāta ar bankas pārskaitījumu, nauda tiek atgriesta maksātāja kontā.

Nauda tiks atgriesta 3-5 darba dienu laikā no visu nepieciešamo dokumentu saņemšanas brīža. Par naudas atgriešanu tiksiet informēti atsevišķā vēstulē.

Pirkuma Garantijas Cenas garantija 

DāvanuSala.lv garantē, ka šajā mājaslapā norādītās dāvanu cenas ir tādas pašas vai zemākas nekā pie pakalpojuma sniedzēja.

Ja esat atraduši tādu pašu dāvanu lētāk citās tirdzniecības vietās, lūdzam rakstīt mums uz e-pastu info@davanusala.lv ar lētākā piedāvājuma linku un mēs šo cenu vienādosim vai pat samazināsim.

Garantija neattiecas uz īstermiņa pakalpojuma sniedzēja akcijām, kas ir pieejamas citās tirdzniecības vietās vai atlaižu portālos. Tāpat cenas garatija neattiecas, ja atšķirās pakalpojuma izmantošanas noteikumi, piemēram, pakalpojuma sezona, piedāvājuma derīguma termiņš, izmantošanas iespēja tikai noteiktajās nedēļas dienās u.t.t.

Dāvanu Sala Google 4.9 / (36)