Cenas garantija 

DāvanuSala.lv garantē, ka šajā mājaslapā norādītās dāvanu cenas ir tādas pašas vai zemākas nekā pie pakalpojuma sniedzēja. Ja esat atraduši tādu pašu dāvanu lētāk citās tirdzniecības vietās, lūdzam rakstīt mums uz e-pastu info@davanusala.lv ar lētākā piedāvājuma linku un mēs šo cenu vienādosim vai pat samazināsim. Garantija neattiecas uz īstermiņa pakalpojuma sniedzēja akcijām, kas ir pieejamas citās tirdzniecības vietās vai atlaižu portālos. Tāpat cenas garatija neattiecas, ja atšķirās pakalpojuma izmantošanas noteikumi, piemēram, pakalpojuma sezona, piedāvājuma derīguma termiņš, izmantošanas iespēja tikai noteiktajās nedēļas dienās u.t.t.

Naudas atgriešanas garantija

Nopirktu un neizmantotu DāvanuSala.lv dāvanu karti var atgriest 15 (piecpadsmit) kalendāro dienu laikā no pirkuma datuma. Pircējam ir jāraksta uz e-pastu info@davanusala.lv ar iesniegumu brīvā formā par naudas atgriešanu. Mēs Jums nosūtīsim naudas atgriešanas pieprasījuma formu, kas jāaizpilda ar Jūsu datiem, dāvanu kartes unikālo rezervācijas kodu un dāvanu kartes atgriešanas iemeslu. Ja par dāvanu karti ir samaksāts skaidrā naudā, klientam ir jāuzrāda naudas saņemšanas kvīts, kases čeks vai tā kopija. Ja dāvanu karte tika apmaksāta ar bankas pārskaitījumu, nauda tiek atgriesta maksātāja kontā. Naudu atgriežam 5 (piecu) darba dienu laikā no prasījuma saņemšanas.

Dāvanu kartes apmaiņas garantija

Visas DāvanuSala.lv dāvanu kartes ir daudzfunkcionālas, tādēļ nopirktu un neizmantotu DāvanuSala.lv dāvanu karti var nomainīt uz citu dāvanu karti tās derīguma termiņa periodā. Pircējam ir jāatsūta brīvas formas iesniegums uz e-pastu info@davanusala.lv, norādot dāvanu kartes rezervācijas kodu un izklaides, uz kuru vēlaties apmainīt, nosaukumu vai linku. 1 (vienas) darba dienas laika mēs nosūtīsim Jums jauno dāvanu karti uz norādīto e-pastu. Jaunās dāvanu kartes derīguma termiņš būs tāds pats, kā Jūsu esošajai dāvanu kartei.

Pirkuma drošības garantija

Katrs maksājums veicams caur mūsu maksājumu partneru Paysera.lv, PayPal un Swedbank norēķinu sistēmām, ir pilnībā uzticams un pastāvīgi tiek pārbaudīts dažādās institūcijās, kuras ir atbildīgas par drošu datu un patērētāju aizsardzību. Tāpēc nav iespējama datu, ko Jūs sniedzat pirkuma brīdī, ļaunprātīga izmantošana. Turklāt, DāvanuSala.lv ir atbildīga par pasūtījuma laikā sniegto datu drošību un nekādā veidā to nenodod trešajām personām, ja vien tās nav likumīgi nepieciešamas procedūras.

Bezmaksas piegādes garantija

Dāvanas piegādāsim bezmaksas visā Latvijā, neatkarīgi no izvēlētas piegādes veida: ar Venipak kurjeru, Latvijas pasta starpniecību, uz Omniva pakomātu, saņemot kādā no izsniegšanas punktiem vai sūtot uz Jūsu norādīto e-pastu.

Ja pasūtījums ir nepiegādāts Pircēja kļūdas dēļ (neprecīzi vai nepareizi norādīta piegādes adrese u.t.t.), atkārtota sūtījuma izmaksas apmaksā Pasūtītājs. Šo izmaksu izmērs ir atkarīgs no izvēlētā piegādes veida.