garantija  Cenas garantija 

DavanuSala.lv garantē, ka šajā mājaslapā visas dāvanu cenas ir tādas pašas vai zemākas par  organizatoru pakalpojumu cenām. Ja jūatradīsiet tādu pašdāvanu lētācitātirdzniecības vietās, lūdzu, sazināties ar mums pa e-pastu: info@davanusala.lv, un mēcenu  vienādosim vai pat samazināsim.

  Naudas atgriešanas garantija (15 dienās)

Pirktu un neizmantotu DavanuSala.lv Dāvanu kuponu vai čeku var atgriezt atpakaļ 15 (piecpadsmit) kalendāra dienu laikā, no pirkuma datuma. Klientam ir jāiesniedz pieprasījums par  naudas atgriešanu pa e-pastu info@davanusala.lv. Ja par Dāvanu kuponu bija samaksāts skaidrā naudā, Klientam ir jāuzrāda naudas saņemšanas kvīts, kases čeks, vai viņa kopija. Ja Dāvanu kupons tika ampaksāts ar bankas pārskaitījumu, nauda tiek atgriezta maksātāja kontā. Naudu atgriežam 5 (piecu) darba dienu laikā, pēc pieprasījuma saņemšanas.

  Dāvanu kupona maiņas garantija (15 dienās)

Pirktu un neizmantotu DavanuSala.lv Dāvanu kuponu vai čeku var atgriezt atpakaļ 15 (piecpadsmit)  kalendāra dienu laikā no pirkuma datuma. Klientam ir jāiesniedz pieteikums par Dāvanu kupona maiņu, norādot uz kādu citu Dāvanu kuponu tiks mainīts. 5 (piecu) kalendāra dienu laikā nosūtīsim jauno Dāvanu kuponu uz Klienta norādīto e-pasta adresi. Derīguma termiņš tiek aprēķināts no pirmās Dāvanu kupona iegādes datuma.

  Pirkuma drošības garantija

Katrs maksājums veicams caur mūsu maksājumu partneru PayPal norēķinu sistēmu, kura ir pilnībā uzticama un pastāvīgi pārbaudama dažādās institūcijās, kuras ir atbildīgas par drošu datu un patērētāju aizsardzību. Tātad, nepastāv nekāds risks, ka pirkšanas brīdī būtu ļaunprātīgi izmantoti Jūsu dati. Turklāt, DavanuSala.lv ir atbildīga par Jūsu datu drošību un nenodos tos trešajām personām, ja vien tās nav likumīgi nepieciešamas procedūras.

garantijas-bezmaskas.png Bezmaksas piegādes garantija

Dāvanas piegādāsim bezmaksas visā Latvijā, neatkarīgi no izvēlētas piegādes veida: ar Venipak kurjeru, Latvijas pastu, vai uz Jūsu norādīto e-pastu.

Ja pasūtījums ir nepiegādāts Pircēja kļūdas dēļ (neprecīzi vai nepareizi norādīta piegādes adrese u.t.t.), atkārtota sūtījuma izmaksas apmaksā Pasūtītājs. Šo izmaksu izmērs ir atkarīgs no izvēlētā piegādes veida.