facebook

Valentīna dienas dāvanas

Valentīna dienas dāvanas

Mēs katru dienu varam izrādīt mīlestību savai otrajai pusītei, bet dažreiz mums ir vajadzīgas mazas svinības, kas mums atgādina par vissvarīgākajām sajūtām. Valentīna diena ir lieliska diena, lai parādītu savam mīļotajam cilvēkam, cik mīļi Jums viņi ir! Mēs esam apkopojuši labākos dāvanu piedāvājumus Valentīn dienai, piemēram, SPA procedūras diviem vai kādu citu romantisku dāvanu. Kategorijā Valentīna dienas dāvanas Jūs atradīsiet pašu piemērotāko dāvanu jūsu mīļotajam cilvēkam!

Tā kā šī diena ir ļoti romantiska un delikāta, cilvēki cenšas nevis dāvināt materiālas lietas, bet gan jaunu pieredzi, aizraujošas aktivitātes vai iespēju jaunam hobijam. Mēs esam izvēlējušies labākās dāvanas Jūsu otrajai pusītei, Jums tikai atliek izvēlēties kādu no 1500 dažādām idejām un mēs garantējam, ka šeit atradīsiet ko tādu, kas šo Valentīna dienu padarīs neaizmirstamu Jums un jūsu otrajai pusītei!

Daudzi no mums ir pieraduši palutināt tikai savu otro pusīti Valentīna dienā. Tomēr prakse rāda, ka dāvanas šajā dienā tiek pasniegtas ne tikai otrajām pusītēm, bet arī citiem mīļajiem cilvēkiem, kā draugiem vai vecākiem. Tāpēc dāvana Valentīna dienai ir jāizvēlas balstoties uz to, kam tā tiks pasniegta. Ja dāvana paredzēta Jūsu īpašajam cilvēkam, izvēlieties kādu no mūsu pāru dāvanu piedāvājumiem, kā piemēram, romantiskām vakariņām vai nedēļas nogalei diviem ar SPA procedūrām. Ja jūs vēlaties pasniegt dāvanu draugam, vai radiniekam, tad mums ir lieliskas dāvanu idejas 14. februārim, piemēram, dāvanu karte masāžām, skaistumkopšanas procedūrām vai braucienam ar laivu un daudzi citi!

Lai dāvana 14. februārī būtu pēc iespējas personiskāka un parādītu šim cilvēkam, ka viņi Jums tiešām rūp, pielieciet vairāk pūļu dāvanas izvēlei balstoties uz šī cilvēka personību. Padomājiet par to, ko viņiem patīk darīt, kas viņiem sagādā prieku un kas viņiem šobrīd dzīvē pietrūkst. Iespējams, ka šis cilvēks jau sen ir vēlējies apskatīt zemi no putna lidojuma skata punkta, tad Jums ir iespēja viņiem uzdāvināt lidojumu gaisa balonā. Varbūt viņi ir ātruma un adrenalīna fani, arī tad Jums ir iespēja atrast ideālu dāvanu! Apdomājot Jūsu otrās pusītes personību dos Jums iespēju ātri vien izvēlēties ideālo dāvanu šai Valentīna dienai!

Neaizmirstiet palutināt savu mīļoto cilvēku vai ģimenes locekli ar pašu labāko dāvanu Valentīna dienā! Padariet šo dienu īpašu gan sev, gan saviem mīļajiem ar kādu no Dāvanusala.lv piedāvājumiem!

Jūsu dāvanu iepakosim svinīgā aploksnē bezmaksas. Tāpat arī piedāvājam citus papildus dāvanu iepakojuma veidus - vairāk informācijas atradīsiet ŠEIT. Atgādinām, ka dāvanu karšu piegāde ir bezmaksas!

Dāvanu Sala - ir tik labi, ka pārsteigt citus ir viegli!

Vēlaties pārsteigt mīļoto? Uzdāviniet Viņam vai Viņai rožu pušķi ar izvēlēto dāvanu no www.Davanusala.lv asortimenta.

Vairāk informācijas atradīsiet ŠEIT

D.U.K.
Valentīna dienas dāvanu idejas sievietei

Ja Jūs meklējat dāvanu savai mīļotajai sievietei Valentīna dienā, tad esat nonācis pareizajā vietā! Mēs Jums varam sniegt padomus, ko ņemt vērā izvēloties dāvanu un ceram, ka spēsim atvieglot dāvanas iegādi.

Vairāk informācijas lasi ŠEIT

Valentīna dienas dāvanu idejas vīrietim

Bez šaubām, lielākā daļa vīriešu un puišu teiktu, ka viņiem vissvarīgākais ir tuvinieku sabiedrība un Valentīna dienas dāvanas nav būtiskas, taču katrs vīrietis novērtēs ne tikai uzmanību un skūpstus, bet arī rūpīgi pārdomātu dāvanu.

Vairāk informācijas lasi ŠEIT

Valentīna dienas dāvanu idejas

Valentīna diena ir diena, ko mīlētāji atzīmē ik gadu 14. Februāri. Šajā dienā mīlētāji dāvina viens otram konfektes, puķes un dāvanas, kas izrotātu mīļotā cilvēka seju smaidā! Rūpīgi izvēlēta un pārdomāta dāvana ne tikai pozitīvi pārsteigs Jūsu mīļoto, bet arī dos Jums iespēju izrādīt mīlestību īpašā veidā.

Vairāk informācijas lasi ŠEIT