facebook

Vīriešu dienas dāvanas

Vīriešu dienas dāvanas

Pat ja Jūs neesat svētku cienītājs, ir patīkami izrādīt savas rūpes un mīlestību pret Jūsu mīļoto vīrieti. Romantiska atpūta diviem, kādā no mūsu labākajām SPA viesnīcām iespējams būtu perfekti piemērota Jūsu mīļotajam vīrietim. Atpūtas laikā Jums būs lieliska iespēja pateikties mīļotajam par to, ka viņš ir kopā ar Jums gan priekos, gan bēdās. Neaizmirstiet arī pateikties tētim par viņa mīlestību un rūpēm, izvēloties pārsteigumu no kategorijas “Vīriešu dienas dāvanas”. Vai Jūs nevarat atrast vispiemērotāko dāvanu vīrietim? Mūsu vietnē Jums ir iespējams atrast labākās dāvanas vīram, tēvam, brālim un vectēvam! Mēs garantējam, ka Jūsu mīļais cilvēks būs patīkami pārsteigts!

Mēs iesakām izvēlēties dāvanu balstoties uz to, kas šim vīrietim patīk: sports, spēks, adrenalīns, prāts vai jautrība. Galu galā ir svarīgi, lai dāvana atbilstu personas interesēm un raksturam! Cīņas mākslas treniņi, nakts pārgājieni, alus degustācijas, auto-moto izklaide, šaušana ir tikai dažas no dāvanu idejām, kas neapšaubāmi sagādās daudz azarta un prieka. Laiks pārsteigt!

Mūsu vietnē atradīsiet daudz dažādas dāvanas vīriešu dienai, tāpēc Jūsu ērtībai dāvanas esam sadalījuši trīs kategorijās: dāvanas draugam, tēvam un brālim.

Vīriešu dienas dāvana draugam

Vai meklējat vīrieša dienas dāvanu draugam? Kāpēc gan viņam neuzdāvināt neaizmirstamu un spilgtu pieredzi? Varbūt viņš vienmēr ir gribējis lidot ar paraplānu, izbraukt ar kvadriciklu/bagiju vai iemācīties šaut? Ar mūsu palīdzību Jums ir iespēja viegli īstenot šo un daudz citu sapņu! Mēs par visu parūpēsimies Jūsu vietā līdz pat vissīkākajām detaļām, Jums vienkārši jāizvēlas, kāda veida izklaide Jūsu draugam patiks visvairāk, un pārējo Jūs varat uzticēt mums!

Vīriešu dienas dāvana tētim

Palutiniet savu dārgo tēti ar kultūras pasākumu, aizvediet viņu gastronomijas ceļojumā, kas būs piepildīts ar jaunām garšām un smaržām un varbūt pat īsā ceļojumā, kura laikā Jūs varēsiet apskatīt Latviju no putna lidojuma skatu punkta vai baudīt saulrietu uz jahtas, kas kuģo uz jūru! Vissvarīgākais Jūsu tētim būs tas, ka Jūs pavadīsiet laiku kopā un nešaubieties, viņš noteikti novērtēs Jūsu rūpes un mīlestību!

Vīriešu dienas dāvana brālim

Vai vēlaties patīkami pārsteigt savu brāli? Varbūt labākā dāvana slēpjas tajā, ka tā būtu pārdomāta un oriģināla. Uzdāviniet brālim ekstrēmu braucienu drifta trasē, lēcienu ar izpletni vai aktivitāti ūdenī. Iespējams, ka Jūsu brālis ir sabiedrisks cilvēks un viņam patiktu pavadīt laiku kopā ar draugiem, uzdāviniet viņam iespēju lauzt galvu kādā no mīklu istabām vai spēlēt “kariņus” lāzertag centrā. Ikviena no šīm aktivitātēm būs aizraujoša un pa visam noteikti oriģināla dāvana!

Ja Jūs sekosiet mūsu ieteikumiem, dāvanas izvēle vectēva, brālim, tētim, draugam vai vīram būs tikpat vienkārša kā bumbieru mizošana. Izbaudiet mīļotā smaidu un kopā radiet neaizmirstamas emocijas!

Jūsu dāvanu iepakosim svinīgā aploksnē bezmaksas. Tāpat arī piedāvājam citus papildus dāvanu iepakojuma veidus - vairāk informācijas atradīsiet ŠEIT. Atgādinām, ka dāvanu karšu piegāde ir bezmaksas!

Dāvanu Sala - ir tik labi, ka pārsteigt citus ir viegli!