facebook

Brīvdienu dāvanas

Brīvdienu dāvanas

Daudzi no mums dzīvo darbam, un dažreiz mēs piemirstam, ka mums ir nepieciešams atvilkt elpu un izrauties no ikdienas rutīnas. Kategorijā “Brīvdienu Dāvanas” esam apkopojuši dažāda veida brīvdienu dāvanu idejas, kas sevī ietver daudz dažādas izklaides un aktivitātes, lai brīvdienas pavadītu pēc iespējas patīkamāk. Izvēlieties kādu no ekstrēmajiem braucieniem, lidojumiem, ūdens aktivitātēm un citām aktīvām izklaidēm. Klusākiem cilvēkiem, kuri vēlas savu brīvo laiku pavadīt mierīgi, mēs piedāvājam dažādas kultūras izklaides, piemēram, teātri vai kino, mīklu istabas vai kultūras apskates vietas. Lai ko Jūs izvēlētos, mēs garantējam jauki pavadītu nedēļas nogali un neaizmirstamas atmiņas.

Latvija ir slavena ar savu dabu, kur, kā Jūs zināt, ir iespējams baudīt daudz dažādu aktivitāšu svaigā gaisā. Pavadiet brīvo laiku aktīvi uzsākot neaizmirstamu ceļojumu pa upi, apbrīnojot pilsētu no ūdens, lecot pāri jūras viļņiem ar ūdens motociklu, nirstot zemūdens pasaulē, izjādēs ar zirgiem, aplūkojot panorāmas no putna skatu punkta un daudz ko citu! Mēs esam sagatavojuši daudz izklaižu, lai Jūs varētu aktīvi pavadīt brīvo laiku Latvijā un visā Baltijā! Ir pienācis laiks izjust ko neaizmirstamu, sajust adrenalīnu asinīs un piedzīvot unikālu brīvību!

Ikviens zina, ka labākās atpūtas iespējas tiem, kas vēlas relaksēties, ir masāžas un SPA procedūras. Par laimi mūsu valsts ir slavena ar saldūdens ārstnieciskajām īpašībām, kā rezultātā mums ir iespējams baudīt bezgalīgu masāžu un SPA rituālu, galvas un sejas ādas procedūru un matu kopšanas piedāvājumu skaitu. Jūs varat pavadīt savu brīvo laiku arī šādā veidā: šī metode sniegs daudz labumu veselībai, labsajūtai un ķermenim.

Iespējams ka Jūs vēlaties mainīt vidi uz dienu vai divām, ne tikai pāris stundām? Tādā gadījumā Jums patiks brīvdienu dāvanu kategorijā atrodamās viesnīcas un lauku sētas. Atpūtieties kopā ar mīļoto un piebremzējiet arvien straujāk skrejošo ikdienas dzīves ritmu. Īss nedēļas nogales ceļojums atdzīvinās ķermeni, dvēseli un prātu! Atpūtai izvēlieties ekskluzīvas un neaizmirstamas naktsmāju iespējas. Jūs noteikti šeit atradīsiet Jums vispiemērotāko naktsmītni, ko viegli varēsiet sakombinēt ar kādu no mūsu piedāvātajām aktivitātēm!

D.U.K.
Kā izvēlēties labāko dāvanu?

Šeit Jūs atradīsiet labākās dāvanu idejas no pasīvai līdz aktīvai atpūtai - Jums atliek tikai nolemt, kura dāvana ir vispiemērotākā. Būs vieglāk izvēlēties, domājot par cilvēka vaļaspriekiem un mīļākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Tiem, kam patīk aktīva izklaide - noteikti apmeklējiet kategoriju "Aktīvas un ekstrēmas". Visiem patīk ēst garšīgus ēdienus, tāpēc esam parūpējušies, lai labāko restorānu un kafejnīcu dāvanu kartes atrastu vienuviet - kategorijā "Gardēžiem". SPA dāvanas neliks vilties mūsu mīļajām mammām, draudzenēm vai māsām, tāpēc padomājiet, varbūt masāža ir tieši tas, kas Viņai nepieciešams? Protams, viena no iespaidīgākajām dāvanām ir lidojuma dāvanas. Šī ir dāvana, kas ir īpaši piemērota nozīmīgam notikumam - piemēram, jubilejai, kāzu dāvanai vai citam nozīmīgam notikumam.

Labākā dāvana vīrietim?

Meklē dāvanas vīriešiem, un domā, kāda būs vislabākā dāvana Viņam? Nav vienas labākās dāvanas - piedāvājumu klāsts, kas patiktu vīriešim, ir ļoti plašs, tāpēc labākā dāvana būs tā, kas saistīta ar Viņa vaļaspriekiem. Aktīvam vīrietim dāvini šaušanas izklaidesauto-moto piedzīvojumus vai ūdens izklaides. Jūsu draugs ir zvejnieks? Mums ir sagatavoti lieliski makšķerēšanas izklaides piedāvājumi - esam pārliecināti, ka Viņam patiks! Īpašam gadījumam iesakām dāvināt lidojumu ar lidmašīnu - šī būs labākā izvēle, meklējot neaizmirstamu dāvanu. 

Citas dāvanu idejas: LASI ŠEIT

Labākā dāvana sievietēm?

Vispopulārākās dāvanas sievietēm ir SPA procedūras, veikalu dāvanu kartes, degustāciju vakariņas. Ja sievietei patīk ūdens izklaide, tad Viņai noteikti patiks izbraukt ar jahtu. Tiem, kas meklē neaizmirstamu dāvanu - lidojums ar gaisa balonu būs viena no labākajām izvēlēm. Sievietes smaids būs labākais pierādījums tam, ka šī dāvanas izvēle bija labākā. Protams, kvalitatīva atpūta un dažu dienu ceļojums uz Jūrmalas kūrortu arī var būt viena no labākajām dāvanām. 

Ko dāvināt vecākiem?

Meklējot īpašu dāvanu vecākiem ir jāatceras, ka viņi ir visdārgākie, kas mums ir, un mēs viņiem esam pateicīgi par visu. Atpūta sanatorijā vai viesnīcā ar SPA procedūrām noteikti patiks Jūsu vecākiem. Mums visiem ir nepieciešama kvalitatīva atpūtaVakariņu degustācija ir arī lieliska izvēle, lai atklātu jaunas garšas, pieredzi un jaunas ēdienu krāsas. Ja vēlies dažādot vecāku brīvā laika pavadīšanu - ir vērts dāvāt ekskursiju vai nodarbību dāvanu kartes. Ja Jūsu vecāki ir aktīvi - vai viņi ir izbraukuši ar jahtu? Vai ir izlidojuši ar gaisa balonu vai lidmašīnu? Šīs izklaides sniegs neaizmirstamas un parsteidzošas emocijas!