facebook

Filtrs

 • Kategorija
 • Nakšņošana un atpūta (6)
 • Izvēlētās vērtības dāvanu kartes (1)
 • Cena
 • no 20€ līdz 50€ (1)
 • no 50€ līdz 100€ (3)
 • no 100€ līdz 200€ (5)
 • no 200€ līdz 400€ (6)
 • vairāk kā 400€ (1)
 • Dalībnieku skaits
 • 1 (2)
 • 2 (5)
 • 3 (1)
 • 4+ (1)
 • Tips
 • Premium (4)
 • Pakalpojuma sniedzējs
 • Vytautas Mineral SPA (6)
 • Valsts
 • Lietuva (6)
 • Rādīt visus filturs
 • Pilsēta Lietuvā
 • Birštona (6)

Vytautas Mineral SPA

"Vytautas Mineral SPA" ir ekskluzīvs pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Birštonā. Šis pakalpojumu centrs nodrošina izmitināšanas pakalpojumus, plašu labsajūtas programmu, īpašu uzmanību pievēršot klientu vajadzībām.

"Vytautas Mineral SPA" nodrošina naktsmītnes ar spa, kas nodrošina greznību un komfortu saistībā ar spa procedūrām, peldbaseiniem un pirts zonām. Šeit klienti var atpūsties, atpūsties un atjaunot spēkus ar dažādām ūdens procedūrām.

"Vytautas Mineral SPA" piedāvā arī relaksācijas un labsajūtas programmas, kas pielāgotas dažādām vajadzību grupām. Šīs programmas var ietvert dažādas aktivitātes: trenažieru zāli, grupu treniņus, neierobežotu piekļuvi peldbaseiniem un saunām, ārsta/personīgās veselības aprūpes speciālista konsultāciju, minerālūdeni, kas dziedē, lai palīdzētu klientiem sasniegt labsajūtas un harmonijas līdzsvaru.

Vytautas Mineral SPA ir izpelnījies inovatīvākā spa centra titulus Eiropā, kas apliecina viņu apņemšanos piedāvāt augstākā līmeņa pakalpojumus. Īpaša uzmanība klientiem, augstas kvalitātes pakalpojumi un uzlaboti labsajūtas risinājumi padara šo pakalpojumu centru par izcilu izvēli tiem, kas meklē greznību un labklājību.

Parādīt vairāk
Vytautas Mineral SPA
Vytautas Mineral SPA Google 4 / (774)

Vai jūtaties noguris, bet varbūt vēlaties uzlabot savu veselību, atgūt zaudētos fiziskos un garīgos spēkus un labi pavadīt laiku? Patīkamai, veselību uzlabojošai un kvalitatīvai atelpai - "Vytautas Mineral SPA". Izvēloties vietu spa atpūtai , nevar būt nekādu kompromisu. Galvenais un svarīgākais esi tu, tāpēc visam – no atrašanās vietas, telpu interjera, ēdiena, restorāniem, spa pakalpojumiem līdz apkalpošanai – ir jābūt nevainojamam. Šī ir vieta, kur jūs pilnībā atraisīsities no ikdienas, tāpēc ir svarīgi, lai jums nebūtu jāraizējas par neko - jūs vienkārši ieradīsieties un jūs ieskauj mierīga, relaksējoša atmosfēra, kurā par visu tiks parūpēts. jūs un pārdomāts un sakārtots tā, lai pārējais būtu kvalitatīvs un neaizmirstams. Profesionāli un centīgi darbinieki, augsta pakalpojumu kvalitāte un pozitīvas atsauksmes no bijušajiem viesiem ap Vytautas Mineral SPA - labas pieredzes un lieliskas atpūtas recepte!

Tieši tāds ir labsajūtas un atpūtas komplekss "Vytautas Mineral SPA" Birštonā , kas ieguvis Eiropas inovatīvākā spa centra un Baltijas valstīs profesionālākā spa centra titulus. Un šie tituli tika nopelnīti ne velti! Atvēris durvis tikai pirms dažiem gadiem, "Vytautas Mineral SPA" apbūra apmeklētājus ar modernu, stilīgu interjeru, plašajām telpām, procedūru daudzveidību un izpalīdzīgu un profesionālu personālu, kas velta visu savu laiku, enerģiju un pūles, lai ikviens apmeklētājs "Vytautas Mineral SPA" jūtas apmierināts un vēlētos atgriezties vēl un vēl. Bet par visu no sākuma un nedaudz sīkāk. Nepārtrauciet lasīt tālāk, un mēs atbildēsim uz jums šobrīd aktuālo jautājumu - kāpēc izvēlēties atpūtu Birštonas "Vytautas Mineral SPA"?

Lieliska vieta

Labsajūtas un atpūtas komplekss atrodas Birštonas kūrortā , kas jau sen ir pazīstams kā ārstnieciskā ūdens pilsēta. Šeit izplūstošie avoti satur vairāk nekā 70 dažādus minerālus, kas ir ārkārtīgi noderīgi mūsu organismam, tāpēc šis ūdens tiek izmantots visās procedūrās Vytautas Mineral SPA. Piemēram, labsajūtas terapijas laikā izmantotais minerālūdens Sofija pozitīvi ietekmē jūsu ķermeni un visu organismu. Birštona izceļas arī ar ārkārtīgi svaigu gaisu, mierīgu, sakārtotu vidi un kultivētu kultūras dzīvi, kas pārsteigs tos, kam patīk ne tikai spa izklaides, bet arī bagātīgs brīvais laiks. Nu, un visbeidzot, tieši blakus "Vytautas Mineral SPA" stiepjas iespaidīgā Nemunas piekraste, tāpēc jūs būsiet dabas un brīnišķīgu skatu ielenkumā.

Vytautas Mineral SPA procedūras Birštonā

Augsta līmeņa procedūras

"Vytautas Mineral SPA" ir plašs peldbaseinu un pirts komplekss, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, lai šeit varētu pilnībā atpūsties un izbaudīt ūdens procedūru priekus. Tieši šo iemeslu dēļ dāvanu kupons "Vytautas Mineral SPA" peldbaseina un pirts zonas apmeklējumam Birštonā ir viena no populārākajām izvēlēm īsas, bet kvalitatīvas atpūtas meklētāju vidū. Viesnīcas spa centrs piedāvā dažādas spa procedūras, tostarp masāžas, dubļu un vannas terapijas, detoksikācijas vai atjaunojošus rituālus un daudzus citus pakalpojumus, kas palīdzēs atgūt spēkus un parūpēsies par ķermeņa un dvēseles harmoniju. Ja Tevi interesē veselības relaksācija, šeit Tev tiks sniegtas profesionālas konsultācijas un minerālūdens procedūras, ārstnieciskās masāžas, individuālas kustības vai intensīva fizikālā terapija un citas ārstniecības un rehabilitācijas metodes, kas palīdzēs atgūt spēkus un sasniegt labākos rezultātus. Arī mazajiem labsajūtas un atpūtas kompleksa viesiem būs iespēja atpūsties. Bērniem tiek veiktas arī dažādas ārstnieciskās masāžas, un pēc tam mazos kompleksa viesus cienā ar dažādām un relaksējošām vannām un profesionālu fizioterapeita konsultāciju, tāpēc garlaicīgi noteikti nebūs!

Interjers iedvesmots no dabas

"Vytautas Mineral SPA" numuri ir iekārtoti modernā klasiskā un skandināvu stilā, un katrā no tiem ir ekskluzīvs, individuāls dizains, kurā dominē dabas motīvi un nomierinošas, relaksējošas krāsas un harmonija. Šeit jūs varat izvēlēties no visdažādākajām iespējām - no standarta divvietīga numura līdz greznam "suite" numuram, tāpēc katrs šeit atradīs savu izvēli! Tas viss ļaus jums atpūsties komfortabli un stilīgi. Viesnīca piemērota gan īsai apmešanās vietai, paliekot uz vienu nakti, gan lieliski pavadītu laiku. Viens no populārākajiem vienas nakts kompleksiem pārim ir romantiska nakšņošana diviem "Vytautas Mineral SPA" Birštonā. Tiem, kas meklē garāku atvaļinājumu ar plašu spa pakalpojumu izvēli, iesakām 5 nakšu atvaļinājuma programmu "Vytautas Mineral SPA" Birštonā ar masāžām un neierobežotu akvaparka apmeklējumu katru dienu. Šāda veida programma ir atvaļinājums, kas atstās ne tikai neaizmirstamus iespaidus un tikai pozitīvas atmiņas, bet arī palīdzēs stiprināt veselību, būt izturīgākam pret dažādām slimībām un atgūt zaudētos fiziskos un garīgos spēkus, kā arī sajust iekšējo mieru un harmoniju.

Ekskluzīvs restorāns

Veselības un atpūtas kompleksā strādājošajā restorānā strādā profesionāli pavāri, un Vytautas Mineral SPA ēšanas kultūras būtība ir veselīgi ēdieni no svaigiem produktiem, no kuriem daudzi tiek gatavoti minerālūdenī. Šeit dominē sezonas virtuve, kas tiek apvienota ar labākajiem Eiropas ēdieniem, lai jūs varētu baudīt ne tikai lielisku garšu, bet arī sabalansētu, ķermenim labvēlīgu uzturu. Restorāna ēdienkarte ir pilna ar salātiem, tvaicētiem ēdieniem, daudzām izvēlēm, kas būs piemērotas katra viesa gaumei. Savu garšu šeit atradīs arī veģetārieši, visēdāji vai labsajūtas un atpūtas kompleksa viesi, kuriem ir noteiktas pārtikas nepanesamība. Novēlam garšīgus un neaizmirstamus gastronomiskus piedzīvojumus Birštonas labsajūtas un atpūtas centrā "Vytautas Mineral SPA".

Vytautas Mineral SPA dāvanu kupons

Dāvanu kupons veselības un atpūtas kompleksa apmeklējumam un nakšņošanai Birštonas "Vytautas Mineral SPA" cenas sākot no €99. Ja šobrīd nevēlaties tērēt, mūsu sortimentā atradīsiet dāvanu kuponus veselības un atpūtas kompleksa apmeklējumam un ļaušanās priekiem bez nakšņošanas. Piemēram, "Vytautas Mineral" SPA baseina un pirts apmeklējums maksā €15, tāpēc nakšņošana šajā veselības un atpūtas kompleksā daudziem ir pa kabatai, īpaši, ja jēdziens "akcijas" šeit nav tik svešs. Tāpēc negaidiet neko un ieprieciniet sevi vai savus mīļos ar dāvanu kuponu veselības un atpūtas kompleksa "Vytautas Mineral SPA" Birštonas apmeklējumam. Novēlam uzlabot Jūsu vai Jūsu tuvinieku veselību, lieliski atpūsties un izklaidēties labsajūtas un atpūtas kompleksā "Vytautas Mineral SPA" Birštonas.