facebook

Nakts brauciens ar visurgājēju Viļņā

-31%
Atlaide

„4x4 pramogos“ - ekstremālu izklaižu organizātori, kas parūpēsies par Jūsu atmiņām. Profesionāla komanda, kas radīs Jums tikai patīkamas un neaizmirstamas atmiņas, kā arī drošas un ekstrēmas izklaides!

"4x4 pramogos" ir apņēmušies nodrošināt, lai Jūsu brauciena laikā iegūtās emocijas būtu neaizmirstamas, neatkarīgi no tā, kādā trasē Jūs braucat. Brauciens ar džipu ir ekstrēma, interesanta un tajā pašā laikā uzmanību piesaistoša izklaide! Brauciena laikā Jūs iepazīsities kā uzvesties ekstrēmuās situācijās un to īpatnīvām un iemācīsities braukt pa ekstrēmākajiem ceļiem un izdzīvot dabā! Sēdēt pie stūres - katrs dalībnieks var izmēģināt šo prieku. Brauciena laikā Jūs pavadīs profesionāli instruktori, pieredzējuši čempioni, kas iemācīs Jums vadīt džipu pa dziļu ūdeni, nogāzēm, iemācīsities izmantot domkratu, pārbraukt šķēršļus un barjeras, riteņu montāžu un daudzus citus pārsteigumus, kas varētu Jums piegadīties šajā ekstremālajā ceļojumā. Iegremdējies piedzīvojumā!

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 3-4 akad. stundu ekstrēmu braucienu bezceļā ar visurgājēju;
 • iespēju vadīt visurgājēju;

Svarīgi:

Nepieciešama B kategorijas vadītāja apliecība. Dalībnieki nedrīkst būt alkohola reibumā vai narkotisko vielu iespaidā. Braucieni notiek ar 4-6 cilvēku grupām.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "4x4 pramogos", tiksli vieta pasakoma registruojantis
Ilgums: 3-4 academic hours.
Personu skaits: 1
Apģērbs: Brīvs, kustības neierobežojošs
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Lietuva
Vieta Lietuvā: Viļņa
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Kupona valoda: Angļu
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija

60,00 €

-31 %

86,89 € *Parastā cena pērkot pie pakalpojuma sniedzēja

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
4x4 pramogos
+37068539976, info@4x4pramogos.lt
Komentāri
 • Komentāri par davanusala.lv
 • Lelde
  Labdien! Vēlos uzteikt davanusala.lv komandas augsto profesionalitāti un efektīvo rīcību domstarpību ar pakalpojuma sniedzēju atrisināšanas situācijā. Mans iesniegums (26.10.2021) tika ļoti ātri izskatīts, risinājums tika rasts 24h laikā, komunikācija bija cieņpilna un uz klienta interesēm vērsta. Tiešām patiess prieks sadarboties ar tik profesionāliem darbiniekiem! Turpināšu izmantot davanusala.lv pakalpojumus un ieteikšu tos citiem. ar cieņu, Lelde
 • Girts
  Liels paldies! Dāvana bija noformēt ļoti skaista, pasūtītās puķu pušķis lielisks. Noteikti iegādāšos vēl pats un iesaku saviem draugiem un paziņām