Kā izskatās dāvana

1. eDāvana – izsūtam uz Jūsu e-pastu. Dāvanu karti varēsiet izdrukāt krāsainā vai melnbaltā veidā. 

2. Dāvanu karte baltā kabatiņā - pasūtot piegādi ar kurjeri, uz Omniva pakomātu var ar Latvijas pasta starpniecību - Jūsu dāvanu karte tiks sagatavota uz grezna, šampanieša nokrāsas papīra un iepakota BEZMAKSAS svinīgā baltā, zilā, melnā vai sarkanā cietā kabatiņā ar zelta/sudraba logotipu. 

3. Dāvanu kastītē iepakota dāvanu karte (dāvanu kastītes cena - 5 EUR) - iespējams pasūtīt piegādi ar VENIPAK kurjeriem vai uz Omniva pakomātiem. Dāvanu karti sagatavosim uz svinīga un grezna, šampanieša nokrāsas papīra, iepakosim to mirdzošā aploksnē un ieliksim baltas krāsas dāvanu kastītē. Dāvanu kastītes cena - 5 EUR.

4. Dāvanu karte ar puķēm - Piegādājot ar puķēm DavanuSala.lv dāvanu karti,tās dizains var atšķirties no  DavanuSala.lv dāvanu kartes, kas izvēlēts mūsu birojā vai pasūtot ar kurjera piegādi bez puķēm, jo par kartes sagatavošanu ir atbildīgs puķu salons, kurš piegādā izvēlētā Latvijas vietā, bet dāvanu kartes struktūra, dizains un visa cita norādīta informācija par pakalpojumu neatšķirās no parastas DavanuSalas.lv dāvanu kartes.

*Iepakojums, kas attēlots fotogrāfijā, var atšķirties no realitātes