facebook

Ģimenes pikniks un aktivitātes pie dabas Pierīgā - Leiputrijā

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Brīnišķīgs piedāvājums tiem, kas ilgojas pēc vienkāršas atpūtas dabā – ar iespēju arī izkustēties, tepat Pierīgā. Viss nepieciešamais jaukam piknikam un maltītei, Gauja īsa gājiena attālumā, priežu meži, pļavas un svaigss gaiss. Bērni tikmēr varēs izskrieties rotaļu laukumos un sporta laukumos.

Tiem, kas to vēlas, par papildu samaksu, ir iespēja iznomāt arī ūdens velosipēdus, bērnu bagijus, šaušanu mērķī un citas aktivitātes.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Nojume piknikam (ar galdu, soliem);
 • Uzturēšanās teritorijā līdz 5 personām;
 • Grilēšanas komplekts: mangālis, ogles (1 maiss), iesmi/restes;
 • Sporta inventārs: bumbas, frisbija šķīvis, petanka u.c. spēļu komplekti;
 • Pieeja sporta laukumiem: volejbols, futbols;
 • Pieeja bērnu rotaļu laukumiem;
 • Pieeja labierīcībām, autostāvvietai;

Svarīgi:

Obligāta iepriekšēja rezervācija (datums un laiks), rakstot info@leiputrija.com  Rezevāciju atcelt var ne vēlāk kā 5 dienas pirms rezervētā laika. Par papildu samaksu ir iespējams pieteikt papildu personas (virs 5 jau iekļautajām), kā arī papildu pakalpojumus: bērnu bagijus, šaušanu mērķī, kvadriciklu ekskursijas, ūdens velosipēdus u.c. Viesiem pašiem jāparūpējas par piknikam nepieciešamo provīziju. Uz vietas kompleksā no maija līdz septembrim darbojas mini veikaliņš, kurā iespējams iegādāties dzērienus, uzkodas, saldējumu un nelielu sortimentu pārtikas produktu.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "Leipturija" - "Leiputrija", Stirniņas, Iļķene, Ādažu novads
Ilgums: 4 stundas
Personu skaits: 1-5
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Aprīlis - oktobris
Valsts: Latvija
Pilsēta: Ādaži
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

63,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +63

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Leiputrija
info@leiputrija.com / +371 26405596
Google 3.7 / (220)
 • Ļoti nelaipns saimnieks. Attieksme briesmīga. Mūziku klausīties drīkst tikai austiņās. Bumu spēlēt drīkt tikai aizaugušā-nekoptā sporta laukumā. Bērni pie mājiņām nedrīkst pat ripināt bumbu. Mājām tek jumti. No rīta pamosties peļķē. Gultas briesmīgi neertas un čīkst. Muguras sāpes pēc gulēšanas garantētas. Dušas un toaletes aukstas un smird pēc slimnīcas. Silto ūdeni dušā jāgaida 5 min. Par spiedienu dušā var pat nesapņot. Peldvieta nekopta, aizaugusi ar zālēm, ūdens netīrs.
 • Leiputrijā viss būtu labi, ja vien saimnieks nesagaidītu viesus sabozies ar neapmierinātu seju un izrādot attieksmi, ka labāk viņš viesus redz ejam nekā nākam
 • Wir haben kürzlich einige wirklich schöne Tage im Zelt auf diesem Campingplatz verbracht und dabei eine wunderbare Kanutour auf der Gauja unternommen. Der Campingplatz befindet sich in einer fantastischen Lage, nur 5 Minuten zu Fuß von der Gauja entfernt. Die Nähe zum Fluss ermöglichte es uns, die Gelegenheit zum Baden zu nutzen und die erfrischenden Gewässer zu genießen. Obwohl die Strömung der Gauja recht zackig ist, war das Wasser an den meisten Stellen höchstens hüfttief, was es angenehm und sicher machte. Das Personal des Campingplatzes war äußerst freundlich und hilfsbereit. Sie konnten uns viele interessante Informationen über die Umgebung geben, was unseren Aufenthalt noch angenehmer machte. Zusätzlich schätzten wir die Tatsache, dass der NATO Übungsplatz weit genug entfernt war, um nur vereinzelt Schüsse zu hören. Die Einrichtungen des Campingplatzes waren sauber und gut gepflegt. Die Sanitäranlagen waren in gutem Zustand und es gab ausreichend warmes Wasser zum Duschen. Neben der Kanutour konnten wir Wanderungen in der malerischen Umgebung unternehmen und die Schönheit der Natur in vollen Zügen genießen. Alles in allem war unser Aufenthalt auf diesem Campingplatz eine großartige Erfahrung. Die idyllische Lage, die freundliche Atmosphäre und die Möglichkeit, Aktivitäten wie Kanufahren und Wandern zu genießen, machten unseren Aufenthalt unvergesslich. Wir können diesen Campingplatz nur wärmstens empfehlen und werden definitiv wiederkommen, um weitere Abenteuer in dieser wunderbaren Umgebung zu erleben. Nesen šajā kempingā pavadījām dažas patiešām jaukas dienas teltī, dodoties brīnišķīgā izbraucienā ar kanoe pa Gauju. Kempings atrodas fantastiskā vietā, tikai 5 minūšu gājiena attālumā no Gaujas. Upes tuvums ļāva mums izmantot iespēju izpeldēties un izbaudīt atsvaidzinošo ūdeni. Lai gan Gaujas straume ir diezgan līkumaina, lielākajā daļā vietu ūdens bija dziļš ne vairāk kā līdz viduklim, padarot to patīkamu un drošu. Kempinga personāls bija ļoti draudzīgs un izpalīdzīgs. Viņi varēja mums sniegt daudz interesantas informācijas par apkārtni, kas padarīja mūsu uzturēšanos vēl patīkamāku. Turklāt mēs novērtējām to, ka NATO poligons atradās pietiekami tālu, lai mēs varētu dzirdēt tikai sporādisku apšaudi. Kempinga telpas bija tīras un labi uzturētas. Sanitārie mezgli bija labā stāvoklī, un dušās bija pietiekami daudz karstā ūdens. Papildus braucienam ar kanoe varējām doties pārgājienos pa gleznaino apkārtni un pilnībā izbaudīt dabas skaistumu. Kopumā mūsu uzturēšanās šajā kempingā bija lieliska pieredze. Idilliskā atrašanās vieta, draudzīgā atmosfēra un iespēja baudīt tādas aktivitātes kā kanoe un pārgājieni padarīja mūsu uzturēšanos neaizmirstamu. Mēs ļoti iesakām šo kempingu un noteikti atgriezīsimies, lai piedzīvotu vairāk piedzīvojumu šajā brīnišķīgajā vidē.
 • Bijām ar uzņēmumu, īpašnieki rupji un nepieklājīgi, kā arī atrakcijas kas tiek piedāvātas ir garlaicīgas, Lai izbrauktu 20m aplīti ar kvadraciklu nepārsniedzot 5km/h, Jums izmaksās tikai 8 eiro!!! Mājiņās apkures nav, naktī ļoti auksti. Mājiņas ledusskapis smirdēja. Toletes un dušas, kopējās, ļoti netīras, pilnas ar zirnekļu tikliem. Dīķis aizaudzis, peldēt nav iespējams. Kempinga pattiesais nosaukums ir "Koncentrācijas nometne" jo ja nepaklausīsiet īpāšnieku, sajūta ka Jums ar koku pa muguru dos.
 • Drausmīga pieredze. Rezervējām mājiņu, atnāca apstiprinājums, bet beigās izrādījās ka mūs tur neviens negaidīja. Kamēr domājām ko darīt, jo bija jau 22:00, atnāca kaut kāds neapmierinātais vīrietis, kurš dusmīgi prasija ko mēs te darām un lai beidzam trokšņot (blakus Ādažu poligonam, kur tobrīd notika apmācības) Uz vārdiem, ka mums ir rezervēta māja, tika teikts ka visas rezervācijas ir atbraukušas un ka nevienu Negaidot. Neiesaku šo vietu. Jo pretimnākoši tie “saimnieki” nav.
Komentāri