facebook

Gastrobāra "Melnā Kamene" dāvanu karte

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Nekas nevieno cilvēkus tā, kā labs ēdiens! "Melnā kamene" ir mūsdienīgs gastrobārs ar mājīgu, siltu atmosfēru Ogres promenādes sirdī. Mūsu gastrobārā Jūs varēsiet baudīt pašu gatavotas kūkas, izcilus eklērus un fantastiskas tartes. Šeit, Jūs varēsiet baudīt nesteidzīgas pusdienas vai vakariņas ar iespēju brīvā atmosfērā atpūsties āra terasē vai baudīt kokteiļus pie bāra letes. "Melnā Kamene" piedāvā viesiem nogaršot Latvijas modernās un Pasaules klasiskās virtuves ēdienus.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Jūsu izvēlētie ēdieni un dzērieni no gastrobāra Melnā Kamene ēdienkartes dāvanu kartes vērtībā

Svarīgi:

Obligāta iepriekšēja rezervācija! 

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: Gastrobārs "Melnā Kamene" - Tīnūžu iela 1, Ogre Apskatīt vietu kartē
Ilgums: Nav norādīts precīzs laiks
Personu skaits: Neierobežots
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Ogre
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās
 • Izvēlieties summu €

20,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +20

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Gastrobārs Melnā Kamene
+371 20277577 / gastrobars@melnakamene.lv
Google 4.6 / (313)
 • Paldies par gardajiem eklerīšiem valentīndienā? Izcila apmalpošana un jauka atmosfēra?
 • Iecienīta vieta mūsu ģimenei. Vienmēr laipna apkalpošana, kvalitatīvs ēdiens un garšīgi kokteiļi. Nu un kūciņu izvēle arī debešķīga. Te nākts daudzas reizes un nāksim vēl. :) Drusku gan pietrūkst bērnu stūrīša, bet no otras puses, jāsāk bērni uzreiz audzināt, kā ir jāuzvedās restorānā. :) Paldies, te ir forši!
 • Samērā apmeklēta vieta pie skvēriņa ar strūklaku un pieminekli "Baltā cielava". Ir, kur nolikt auto. Interjers manā skatījumā- nekas īpašs. Interesanta ir starpsiena ar stikla traukiem. Vietām- mākslīgie augi. Ja izdodas tikt pie loga, var vērot skaisto apkārtni. Ēdienkarte samērā plaša, cenas arī nav neiespējamas. Izvēlējos biešu salātus ar sieru, manas līdzbiedres- ceptu kamambēru ar piedevām. Salāti kā salāti, bet par sieru pārsteigums, ka ritulis vienkārši uzkarsēts, klāt ir krāsnī uzsildītu tomātu ķekars un baltmaizes grauzdiņi- diezgan daudz, diezgan prasti un diezgan ilgi jāgaida. Kaut ko tādu otru reizi neizvēlētos. Būtu bijušas priecīgas, ja darba laiks nebeigtos pl.21.00, ieskaitot piektdienu un sestdienu. No tiem, kuriem klāti viesību, u.c. galdi 2.stāvā, dzirdētas ļoti labas atsauksmes.
 • Iesaku visiem, kuri vēlas garšīgi paēst un izbaudīt patīkamu atmosfēru, iegriezties šinī gastrobārā.
 • Pēc ilgāka laika apmeklēju šo vietu. Vēlreiz pārliecinājos, ka ēdiens šeit ir ļoti labs un garšīgs- kā no ēdienkartes, tā arī konditorija. Melnā pasta garšoja ļoti labi. Porcijas atbilst cenām rajonā. Ēdienkarte pietiekoša. Konditorija izskatījās ļoti pieprasīta, visu laiku tika papildināts un visu laiku cilveki ienāk pēc pasūtījumiem vai vienk.paņemt ko līdzi no tās. Apkalpošana arī ļoti laba, meitenes laipnas, bet neliels mīnusiņš par to, ka bija samērā ilgi jāgaida. Par atmosfēru- laikam apsēdos neveiksmīgi pie labierīcībām, kur apmeklētājiem visu laiku vajadzēja staigāt, tas tomēr mazliet traucēja un nosita to noskaņojumu. Bet kopumā, viss patika, droši vien par pirmo vietu ar Senjorita var pacīnīties :)
Komentāri