facebook

Intro dive - iepazīšanās niršana ar akvalangu + video

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Vēlaties uzdāvināt neparastu dāvanu draugiem vai tuviem cilvēkiem? Vēlaties pārvarēt bailes no nezināmā un apgūt labas zamūdens niršanas prasmes?

Šī ir unikāla iespēja pamēģināt kaut ko jaunu, vai uzdāvināt iepazīšanos ar zemūdens pasauli savam draugam, kā arī saņemt videofilmu no pasākuma.

Iepazīšanās zemūdens niršana notiek instruktora vadībā. Pirms nodarbības ir neliela ievadinstruktāza, kurā Jums tiks pastāstīts par daivinga ekipējumu - kā to izmantot, kas ir svarīgi zem ūdens, kā pareizi elpot un peldēt.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 30 minūšu ievadinstruktāža;
 • 40 minūšu zemūdens nodarbība;
 • Daivinga ekipējums;
 • Videofilma;

Svarīgi:

Obligāta iepriekšēja rezervācija, kuru atcelt var ne vēlāk kā 24 stundas pirms rezervētā laika. Pakalpojumu var izmantot personas no 10 gadu vecuma. Nodarbības notiek otrdienās plkst. 19:00, sestdienās plkst. 15:00. Nodarbības notiek visu gadu: aukstā gada laikā - peldbaseins, siltā gada laikā - Slokas dolomīta karjers.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "Dive Sport" - Ķīpsalas peldbaseins, Ķīpsalas iela 5, Rīga / Slokas dolomīta karjers
Ilgums: 70 minūtes
Personu skaits: 1
Apģērbs: Peldkostīms/peldbikses, dvielis, gumijas čības un peldcepure
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

60,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +60

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
DiveSport.lv
+371 25940693 / +371 29284178
Google 4.8 / (29)
 • Алексей Кравчук - инструктор высокого уровня, доносит информацию легко, непринужденно, без пробелов. Умеет выслушать, и найти общий язык, как со взрослым, так и с ребёнком. Очень открытый, жизнерадостный и порядочный, отличное чувство юмора. Человек занимается своим делом, он настоящий.
 • Прекрасный опыт обучения дайвингу. Алексей замечательный профессионал, объясняет доходчиво, умеет найти подход. Всё по делу и на позитиве. Спасибо!
 • Vairākas nodarbības ar Alekseju man palīdzēja sagatavoties un nokārtot OWD eksāmenu. Instruktors Ēģiptē bija šokēts par to, cik labi esmu sagatavojies. Individuāla pieeja katram studentam gan teorijā, gan praksē, iespēja praktizēt Latvijā un kaimiņvalstīs, plaša aprīkojuma izvēle uz vietas un diezgan pieņemamas cenas - šis ir šī brīža labākais piedāvājums tirgū, ļoti iesaku tas!
 • I've got my rescue diver qualification with divesport.lv. Divemaster's qualification is the nex step. Very happy with their friendly and professional attitude. What I appreciate most is that their first priority is safety! Price is much cheaper than in other EU countries. I went to Norway and Egypt to enjoy the divesafari arranged by divesport.lv - that was just amazing experience! I like the fact that their team is constantly searching for the new wrecks, which is very exciting, as you feel yourself as an archaeologist revealing the unknown! If you're looking for diving activities in Latvia, I definitely do suggest you to go with these folks!
 • Aleksejs ir izcils treneris, ja ar pirmo reizi kaut kas neizdodas, dod laiku pierast pie ūdens, izdomās kā vingrojumu veikt savādāk, lai nebūtu stresa, tas ir ļoti svarīgi tieši tur, kur esat iesācējs. Iesaku ikvienam atklāt zemūdens pasauli un spert pirmos soļus kopā ar Alekseju!
Komentāri