facebook

Sāls istabas apmeklējums ģimenei "Sāls istabiņa" Jelgavā

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Sāls istabiņa piedāvā Jums patīkamu un veselīgu atpūtu kopā ar ģimeni. Sāls terapija jeb haloterapija ir alternatīva dabas dziedniecības metode. Šo metodi izmanto elpvadu un plaušu slimību profilaksei, rehabilitācijas periodā, un vienkārši veselības veicināšanai. Šī procedūra iedarbīgi nostiprina imunitāti, ārstē ādas slimības, uzlabo psihisko un emocionālo stāvokli. Sāls istabas apmeklējums ir noderīgs ikvienam - sākot no maziem bērniem, līdz pat senioriem, gan sievietēm, gan vīriešiem. Seansa laikā Jūs varēsiet relaksēties - var gulēt, klausīties mūziku, bērniem ir zona, kurā varēs cept sāls kūkas un celt sāls pilis. Šis seans Jums ļaus relaksēties mierīgā, komfortablā un drošā vidē un bērniem tā būs cita vide kā ikdienā.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 40 minūšu sāls istabas apmeklējums 2 pieaugušajiem un 2 bērniem līdz 16 g.v.

Svarīgi:

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Profilaktiski iesakām iziet 5-10 seansu kursu divas reizes gadā, to darot katru, vai katru otro dienu. Kontrindikācijas: paaugstināta ķermeņa temperatūra, drudzis, vīrusa infekcijas paasinājuma periodā, onkoloģiskas un nieru slimības, arteriāla hipertensija, izteikta sirds mazspēja ādas slimību paasinājuma periodā. Ja ir šaubas par sāls istabas apmeklējuma ietekmi, pirms sāls istabas apmeklējuma ieteicams konsultēties ar ārstu, vai terapija ir piemērota.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "Sāls Istabiņa" - Raiņa iela 40, Jelgava Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 40 min.
Personu skaits: 4
Apģērbs: Apģērbam prasību nav. Bērniem līdz 7g.v. vēlams paņemt līdzi maiņas drēbes
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Ķermeņa zona: Visa ķermeņa
Valsts: Latvija
Pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

36,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +36

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Sāls istabiņa
+371 26310831; salsistabina@inbox.lv
Google 5 / (59)
 • Iesaku. Ļoti jauka vieta atpūtai un mierīgai veselības uzlabošanai. Ļoti laba arī ģimenēm ar maziem bērniem. Iesaku pamēģināt kokteili. Laipna apkalpošana. Ļoti kārtīgi viss.
 • Sveiki visiem! Tik silta atmosfēra, brīnišķīgi saimnieki un, protams, pats Sāls istabiņas seanss bija ļoti jauks notikums mūsu ģimenītei- mammai, tētim uz mazajam dēliņam! ?Gribam būt veseli arī rudens/ziemas periodā, it īpaši, kad mazais žiperis ir uzsācis bērnu dārza gaitas! Noteikti iesakām visiem- arī pašiem mazākajiem, jo te ir īpaši padomāts par viņiem- pārtinamā virsma, podiņš, un daudz rotaļlietu Sāls istabiņā! ?Un gardie skābekļa kokteilīši garšoja mums visiem? Mūsu vērtējums 10 no 10!!
 • Rudens sākums ir tieši laikā, lai nostiprinātu savu imunitāti vai palīdzētu mazajiem deguntiņiem atkal sajust smaržas. Kamēr mazie jūtās kā lielā smilšu kastē, mamma var mazliet relaksēties un atvilkt elpu. Patīkama vieta, jo padomāts gan mazmazītiņiem, gan par maziem, gan lielākiem, gan lielajiem. — šeit: Sāls istabiņa.
 • Vieta ar īpašu auru.Kad esi noguris vai mazliet apslimis un gribas pabūt ar sevi un sakopot domas,bet nav laika braukt uz jūru vai mežu,tad ir laba alternatīva-Sāls istabiņa Jelgavā.Tur gaida gan lielus gan mazus gan vecus gan jaunus.Un īpašai sajūtai pēc mazās relaksācijas vēl skābekļa kokteilis.Ja vēl neesi bijis-aizej,pamēģini-es zinu,ka Tev patiks un Tu iesi vēl.
 • Ļoti jauka pieredze! Augstā līmenī gan aprīkojums, gan paša pakalpojuma sniegšana. Ir iespēja ērti noģērbties, nomazgāt rokas, pārģērbt zīdaini, vnk piesēst un padzert kokteili vai ūdeni. Šo vietu iesaku arī draugiem!
Komentāri