facebook

Masāžu kurss topošajai māmiņai salonā "VSpa"

-40%
Atlaide

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Grūtniecība ir svarīgs laiks ikvienas sievietes dzīvē. Ārstniecības un skaistumkopšanas salons "Vspa" piedāvā relaksācijas tūri topošajai māmiņai, kas sastāv no 3 muguras un 3 visa ķermeņa masāžām. Masāžas ir relaksējošas, tās pilnībā atslābinās ķermeni un prātu un sniegs laimes sajūtu. Masāžu veic sertificēts masieris, kurš uzklausīs katras topošās māmiņas vēlmes un norādījumus.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 3 visa ķermeņa (izņemot pēdas) masāžas topošajai māmiņai (vienas masāžas ilgums 45 min);
 • 3 muguras masāžas (vienas masāžas ilgums 30 min);

Svarīgi:

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija. Muguras masāžas iespējams izmantot arī kādam citam ģimenes loceklim, to nosaka topošā māmiņa.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: “VSpa” - Antonijas iela 24-1, Rīga Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 3 muguras masāžas (katra masāža 30 min), 3 visa ķermeņa masāžas (katra masāža 45 min.)
Personu skaits: 1-2
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Ķermeņa zona: Visa ķermeņa , Muguras
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

125,00 €

-40 %

210,00 € *Parastā cena pērkot pie pakalpojuma sniedzēja

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +125

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
VSpa
+371 26961181
Google 4.5 / (145)
 • Patīkama apkalpošana. Bērnu masāža bija ļoti kvalitatīva ar ļoti zinošu masieri. Caur nedaudz sapīgu/savilktu procesu bērns ļoti pateicīgs.
 • Pašu pakalpojumu- masāžu- nemaz neizdevās saņemt, jo "meistars" lika man "nedaudz uzgaidīt", kamēr pats nesteidzīgi dzēra tēju un tērzēja ar reģistratori turpat man acu priekšā. Tā kā man tēju neviens nepiedāvāja, pēc 10 min.devos projām, lai ar savu nepacietību nesabojātu šīs iestādes nesteidzīgo dienas ritumu.
 • Patīkama komunikācija jau no administrācijas puses. Kas jau radīja pirmo pozitīvo iespaidu. Masiere (atvainojiet, bet vārdu neatceros) precizēja par masāžu un vēlmēm, piedavājot citu alternatīvu. Izbaudīju persiku masāžu ? Masāža spēcīga un tajā pašā laikā relaksējoša, brīžiem iemigu. Paldies. Noteikti iesaku arī citiem.
 • Lieliskās dāvanas karte: Spa procedūra -persiku masāža plus pedikīrs. Pedikīru nevarēja piedāvāt un es piekritu lai man aizstāj pedikīru ar ārstniecisku muguras masāžu. Spa procedūra ar persiku skrubi man patika. Muguras masāžu nevaru nosaukt par ārstniecisku un kvalitatīvu. Pēc skrubja man no aizmugures sasmērēja kājas, rokas un muguru ar krēmu, bet priekšpusē vai nu nebija paredzēts, vai aizmirsa to izdarīt. Procedūras laikā ļoti nosalu, it īpaši kājas un rokas, trokšņi un svešas sarunas aiz sienas, telpas sen jau prasa remontu. Vairs negribētu lai man uzdāvina karti uz šo Spa salonu.
 • Vspa speciālisti pieprot savu darbu. Masāža pie Vladimira bija ļoti laba. Telpas siltas un jaukas. Forši, ka var no rēķināties ar Fromme karti, kā arī ar veselības apdrošināšanu.
Komentāri