facebook

Ekskursija pa etnokosmoloģijas muzeju divām personām

BEZMAKSAS DĀVANU IEPAKOŠANA UN PIEGĀDE

„Lietuvos Etnokosmologijos Muziejus“ aicina ikvienu uz neaizmirstamām un aizraujošām ekskursijām. Muzejs - tā ir vizuāla, emocionāla un iepazīšanās garšu piepildīta kosmosa pasaule. Iepazīsti kosmosu!

Izklaides laikā Jums būs sniegta lieliska iespēja apmeklēt Lietuvas Etnokosmoloģijas muzeju! Dienas ekskursijas laikā, caur pazemes muzeja galeriju, pa mitoloģiskā koka saknēm Jūs pacelsieties uz augšu. Piecās zālēs tiek prezentēti dažādi cilvēku un cilvēces sakari ar kosmisko pasauli (senie etniskie sakari, pasaules mērījumi, kalendāri, astronomija, kosmonautika, ārpuszemes dzīves meklējumi, mūsu civilizācijas nākotnes iespējas).

Muzeja ekspozīcija tiek pastāvīgi atjaunināta, un profesionāli muzeju ceļveži palīdzēs labāk izjust Etnokosmoloģijas muzeja unikalitāti, saikņu dažādību ar Kosmisko pasauli. Šeit Jūs redzēsiet kvalitatīvus, daudzveidīgus Visuma attēlus, sākot no mūsu unikālās planētas līdz tālākajām galaktikām.

Muzejā ir pieejami divi ceļi (jaunieši un sportiski cilvēki kāpj ka kāpnēm. Vecāka gadu gājuma cilvēki, paši jaunākie apmeklētāji un tie, kas nevar pacelties pa kāpnēm, varēs pacelties uz augšu ar liftu), kas vedīs Jūs uz skatu laukumu 32 metru augstumā. No šejienes Jums pavērsies brīnišķīgs skats - 6 ezeri, Labanoras meža panorāma. Pēc ekskursijas varēsiet izstaigāt muzeja āra ekspozīciju un apbrīnot muzeja mākslinieces Marijas Kakarienes ziedu dārzu.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • līdz 1,5 stundas ekskursija pa Etnokosmoloģijas muzeju divām personām dienas laikā

Svarīgi:

Ekskursijas notiek visa gada garumā (pirmdienas-sestdienas). Vasaras laikā ekskursijas ir pieejamas arī svētdienās. Ekskursijas notiek grupās līdz 25 cilvēkiem. Bērniem līdz 6 g.v. ekskursija ir bezmaksas.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: Lietuvos Etnokosmologijos muziejus, Kulionių km., Molėtų raj. Apskatīt vietu kartē
Ilgums: To 90 minutes.
Personu skaits: 2
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Lietuva
Vieta Lietuvā: Molēti
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Kupona valoda: Angļu
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija

12,00 €

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Etnokosmologijos Muziejus
+37061520688, 838345424, info@etnokosmomuziejus.lt
Komentāri
 • Komentāri par Etnokosmologijos Muziejus
 • Andrius
  Kažkam išeina prisiskambinti ir užsiregistruoti duotų numeriu?
  Atbilde: Sveiki, norint pasinaudoti dovanų kuponu, galite skambinti šiais numeriais +37061520688, +37038345424
 • Komentāri par davanusala.lv
 • Lelde
  Labdien! Vēlos uzteikt davanusala.lv komandas augsto profesionalitāti un efektīvo rīcību domstarpību ar pakalpojuma sniedzēju atrisināšanas situācijā. Mans iesniegums (26.10.2021) tika ļoti ātri izskatīts, risinājums tika rasts 24h laikā, komunikācija bija cieņpilna un uz klienta interesēm vērsta. Tiešām patiess prieks sadarboties ar tik profesionāliem darbiniekiem! Turpināšu izmantot davanusala.lv pakalpojumus un ieteikšu tos citiem. ar cieņu, Lelde
 • Girts
  Liels paldies! Dāvana bija noformēt ļoti skaista, pasūtītās puķu pušķis lielisks. Noteikti iegādāšos vēl pats un iesaku saviem draugiem un paziņām