facebook

Lidojums ar lidmašīnu Ādažos

(5)

Lidojums ar lidmašīnu Ādažos ir aizraujoša piedzīvojuma dāvana, kas atnes neaizmirstamus brīžus un jaunu skatu uz apkārtējo ainavu. Šī dāvana piedāvā iespēju iepazīt Latvijas ainavas no debesīm, baudot lidmašīnas ātrumu un augstumu.

Lidmašīnas piedzīvojums sākas ar aizraujošu sagatavošanas posmu, kurā varēsiet iepazīt lidmašīnas struktūru un apgūt pamata drosības noteikumus. Pēc tam sekos pacelšanās gaisā, piedzīvojot brīnišķīgas skatus un izbaudot ātruma sajūtu. No augšas Ādažu un tās apkārtnes skaistums izskatīsies pavisam savādāk.

Lidojums ar lidmašīnu ir ne tikai adrenalīna piepildīts piedzīvojums, bet arī iespēja iepazīt Latvijas ainavas no jauna, redzot tās no neierastas perspektīvas. Piedzīvojums piedāvās ne tikai ātruma sajūtu un brīvības izjūtu, bet arī iespēju saredzēt pazīstamas vietas no augšas.

Davanu karte lidojumam ar lidmašīnu Ādažos ir lieliska dāvana tiem, kas mīl piedzīvojumus un jaunas izjūtas. Šī dāvana radīs neaizmirstamus mirkļus un sniegs iespēju izjust ātruma un adrenalīna sajūtu. Tas ir ceļojums, kas paliks atmiņā kā viena no izcilākajām piedzīvojumu dāvanām.

Parādīt vairāk

Filtrs

 • Cena
 • no 50€ līdz 100€ (1)
 • no 100€ līdz 200€ (4)
 • Dalībnieku skaits
 • 1 (5)
 • 2 (1)
 • 3 (1)
 • Tips
 • Top (1)
 • Pakalpojuma sniedzējs
 • Pilotu skola (3)
 • Biedrība Latvju Zemes (2)

Lidojums ar lidmašīnu Ādažos

Vai Jūs dažreiz domājat par to, ka Jums tik tiešām ir nepieciešams izrauties no lielpilsētas kņadas? Mums ir lielisks piedāvājums tieši Jums – atpūtieties omulīgā Latvijas pilsētiņā – Ādažos! Esiet drošs, ka šī pilsētiņa sniegs Jums viegluma, komforta un pilnīga miera sajūtu. Kas vēl Jums vajadzīgs, kad esat noguris no pilsētas kņadas un ikdienas rutīnas? Kopā ar savu dvēseles draugu dodieties nelielā romantiskā nedēļas nogalē uz Ādažiem, lieliska izklaide un neaizmirstamas emocijas Jums tiks garantētas!

Uzdāviniet savam mīļotajam neticamu dāvanu, kas viņu pārsteigs līdz sirds dziļumiem – lidojumu ar lidmašīnu Ādažos! Traucies ar mīļoto cilvēku debesīs un uzlādējies ar pozitīvām emocijām, tas ir lielisks vieds, kā pat visparastāko dienu pārvērstu par brīvdienu! Šis būs patiesi neaizmirstams notikums! Pat visdārgākās dāvanas izzudīs uz šīs dāvanas fona! Jums ne par ko nebūs jāuztraucas, vienkārši izbaudiet lidojumu, un mūsu komanda parūpēsies par pārējo! Lidojums būs pilnīgi drošs, jo visu procesu vadīs pieredzējis pilots. Tāpat visiem lidaparātiem, ar kuriem veic lidojumus, patstāvīgi tiek veiktas tehniskās apkopes, tāpēc, bez šaubām, tie ir ideālā stāvoklī. Pirms lidojuma, Jums tiks parādīts lidojuma maršruts un dotas instrukcijas, kā uzvesties pilotu kabīnē.

Bieži vien, šāda veida dāvanas tiek pasniegtas otrajai pusītei, lai pavisam oriģinālā veidā atzītos savās jūtās. Jūs un Jūsu mīļotais cilvēks šo dienu nekad neaizmirsīs. Lidojuma laikā Jūs varēsiet izteikt vissvarīgākos vārdus! Lidojuma atmosfēra un Jūsu sirsnīgie vārdi radīs Jūsu dvēseles radiniekam patiesas laimes sajūtas. Vai tas nav brīnišķīgi? Lidojumā laikā, Jūs varēsiet uzņemt video un fotogrāfijas, lai vēlāk varētu apskatīt šīs dienas iemūžinātos notikumus.

Dodieties uz Ādažiem un pārvērtiet parastu dienu īstā pasakā - dāvanu karte Lidojums ar lidmašīnu Ādažos būs neaizmirstams piedzīvojums ikvienam!