facebook

Lidojums ar lidmašīnu Ādažos

(3)

Filtrs

  • Cena
  • no 50€ līdz 100€ (1)
  • no 100€ līdz 200€ (2)
  • Dalībnieku skaits
  • 1 (3)
  • Pakalpojuma sniedzējs
  • Pilotu skola (3)

Lidojums ar lidmašīnu Ādažos

Vai Jūs dažreiz domājat par to, ka Jums tik tiešām ir nepieciešams izrauties no lielpilsētas kņadas? Mums ir lielisks piedāvājums tieši Jums – atpūtieties omulīgā Latvijas pilsētiņā – Ādažos! Esiet drošs, ka šī pilsētiņa sniegs Jums viegluma, komforta un pilnīga miera sajūtu. Kas vēl Jums vajadzīgs, kad esat noguris no pilsētas kņadas un ikdienas rutīnas? Kopā ar savu dvēseles draugu dodieties nelielā romantiskā nedēļas nogalē uz Ādažiem, lieliska izklaide un neaizmirstamas emocijas Jums tiks garantētas!

Uzdāviniet savam mīļotajam neticamu dāvanu, kas viņu pārsteigs līdz sirds dziļumiem – lidojumu ar lidmašīnu Ādažos! Traucies ar mīļoto cilvēku debesīs un uzlādējies ar pozitīvām emocijām, tas ir lielisks vieds, kā pat visparastāko dienu pārvērstu par brīvdienu! Šis būs patiesi neaizmirstams notikums! Pat visdārgākās dāvanas izzudīs uz šīs dāvanas fona! Jums ne par ko nebūs jāuztraucas, vienkārši izbaudiet lidojumu, un mūsu komanda parūpēsies par pārējo! Lidojums būs pilnīgi drošs, jo visu procesu vadīs pieredzējis pilots. Tāpat visiem lidaparātiem, ar kuriem veic lidojumus, patstāvīgi tiek veiktas tehniskās apkopes, tāpēc, bez šaubām, tie ir ideālā stāvoklī. Pirms lidojuma, Jums tiks parādīts lidojuma maršruts un dotas instrukcijas, kā uzvesties pilotu kabīnē.

Bieži vien, šāda veida dāvanas tiek pasniegtas otrajai pusītei, lai pavisam oriģinālā veidā atzītos savās jūtās. Jūs un Jūsu mīļotais cilvēks šo dienu nekad neaizmirsīs. Lidojuma laikā Jūs varēsiet izteikt vissvarīgākos vārdus! Lidojuma atmosfēra un Jūsu sirsnīgie vārdi radīs Jūsu dvēseles radiniekam patiesas laimes sajūtas. Vai tas nav brīnišķīgi? Lidojumā laikā, Jūs varēsiet uzņemt video un fotogrāfijas, lai vēlāk varētu apskatīt šīs dienas iemūžinātos notikumus.

Dodieties uz Ādažiem un pārvērtiet parastu dienu īstā pasakā - dāvanu karte Lidojums ar lidmašīnu Ādažos būs neaizmirstams piedzīvojums ikvienam!