facebook

SUP Jūrmalā

(4)

Stand-up paddleboarding (SUP) Jūrmalā ir lieliska iespēja apvienot fizisko aktivitāti ar dabas skaistumu un baudīt piejūras atmosfēru. Dāvana karte SUP braucieniem Jūrmalā ir ceļš uz jaunu piedzīvojumu tiem, kuri mīl ūdens sporta veidus un vēlas izbaudīt Baltijas jūras mierīgo atmosfēru.

SUP ir pieejams ikvienam neatkarīgi no pieredzes līmeņa. Jūrmalā ir daudz piemērotu vietu, kur piedzīvot SUP priekus - sākot no klusām un mierīgām līča vietām līdz arī mazām viļņainām jūras daļām. Tas sniedz iespēju gan piedzīvot relaksējošu SUP braucienu, gan arī izbaudīt aktīvu fizisko aktivitāti uz ūdens.

SUP Jūrmalā ir lielisks veids, kā pavadīt laiku ar draugiem, ģimeni vai arī baudīt mieru un klusumu pašam. Dāvana karte ir kā ceļš uz atpūtu un piedzīvojumiem pie Baltijas jūras krasta.

Šī dāvana sniegs iespēju izbaudīt vasaras sauli un ūdens klusumu, peldot pa piekrasti uz speciāliem SUP dēļiem. SUP Jūrmalā ir arī lieliska fiziskās sagatavotības veicināšanas iespēja, jo piedaloties šajā sportā, trenējas gandrīz visa ķermeņa muskuļi.

Dāvana karte SUP braucieniem Jūrmalā ir ceļš uz veselību, labklājību un svaiguma pilnu pieredzi pie Baltijas jūras. Tas ir aizraujošs un relaksējošs piedzīvojums, kas sniegs neaizmirstamus mirkļus pie Latvijas skaistās jūras piekrastes.

Parādīt vairāk

Filtrs

  • Cena
  • no 5€ līdz 20€ (3)
  • no 20€ līdz 50€ (2)
  • Dalībnieku skaits
  • 1 (2)
  • 2 (3)
  • Pakalpojuma sniedzējs
  • Ski & Wake Jurmala (3)
  • SUP Brothers (1)

Izbrauciens ar SUP Jūrmalā

Nepalaidiet garām iespēju pavadīt neaizmirstamu laiku kopā ar draugiem, ģimeni vai savu mīļoto saulainajā Jūrmalā, izmantojot - dāvanu karte SUP Jūrmalā! Jūrmala ir lieliska pilsēta, ne velti tai ir otrs nosaukums – Latvijas pērle! Tās tīrais jūras gaiss, skujkoku meži un pludmales, kuras klāj smalkas smiltiņas, katru gadu piesaista tūkstošiem tūristu! Cilvēki šeit ierodas laba garastāvokļa, garu pastaigu, relaksācijas un pludmales brīvdienu meklējumos.

Jūs nevar iedomāties savu dzīvi bez aktīvās atpūtas un adrenalīna sajūtas? Gulēšanas smiltīs un cita pasīva atpūta acīmredzami nav Jūsu izvēle. Vai Jums patīk piedzīvot jaunas emocijas un sajūtas? Mums ir kaut kas īpašs tieši Jums! Kā jums patiktu SUP noma Jūrmalā? Ja, Jūs neesat dzirdējuši par šādu ūdens izklaidi, tad Jums pa visam noteikti, tā ir jāizmēģina! SUP (Stand Up Paddle) ir salīdzinoši jauns un ļoti daudzpusīgs ūdens sporta veids, kura popularitāte ļoti strauji pieaug. Nodarbošanās ar šo sporta veidu ir lieliska iespēja izpētīt jūras, upes vai ezerus, trenēt ķermeni un izbaudīt apkārtējo Jūrmalas ainavu no ūdens dziļumiem. Cilvēkiem, kuri nevar iedomāties savu dzīvi bez galējībām, tas ir lielisks veids, kā iekarot viļņus. Ikviens, kurš kaut reizi ir izmēģinājis šo sporta veidu, tajā atrod kaut ko īpašu. Un tā patiešām ir taisnība, SUP sērfošana snigs Jums un Jūsu tuviniekiem daudz pozitīvu emociju, enerģiju un ļaus izbaudīt dabas skaistumu un klusumu.

Lai šo sporta veidu apgūtu nav nepieciešams daudz laiks. Ja Jūs nemākat peldēt, kopumā tas nav tik svarīgi, Jūs varat iemācīties airēt stāvot uz dēļa bez īpašas sagatavošanās. Bērni SUP mākslu apgūst tikai 5-10 minūtēs. Protams, ir nepieciešams nedaudz vairāk laika, lai kļūtu par īstu profesionāli un iemācītos droši turēt līdzsvaru stāvot uz dēļa ar abām kājām, taču vienmēr ir iespēja sēdēt uz dēļa vai tupēt uz ceļiem. Visa vienkāršība ir tāda, ka šim nolūkam Jums nav nepieciešams vējš, Jūs varat sērfot pa jebkuru ūdeni, pat peldēt pret straumi. Papildus tam, ka SUP sērfošana ir jautra, tai ir arī ieguvumi veselības uzlabošanai. Tas ir ideāls treniņš visām muskuļu grupām un lielisks veids kā atbrīvoties no ikdienā uzkrātās spriedzes. SUP Jūrmalā ir oriģināls veids, kā izklaidēties un ienirt relaksācijas pasaulē!