facebook

Kartingi Rīgā

(7)

Kartingi Rīgā

Mums ir daudz iemeslu, kāpēc Jums vajadzētu paviesoties Rīgā un iepazīt šo skaisto pilsētu. Lai gan pilsētas iepazīšana ir interesanta nodarbe, šajā kategorijā mēs Jums vēlamies piedāvāt jautras un neaizmirstamas aktivitātes Rīgā. Vai esat noguris no ierastajiem atpūtas veidiem? Kā būtu ar izbraucienu ar kartingu?

Braucot ar kartingu Jums būs iespējams izjust ātrumu un sajusties, kā profesionālim. Bieži vien šādas aktivitātes tiek izvēlētas uzņēmumu ballītēm un svinībām draugu lokā. Brauciens ar kartingu Rīgā ir arī lieliska aktivitāte vecpuišu ballītei vai interesantam randiņam divatā! Ikvienam šī aktivitāte sagādās prieku! Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis autovadītājs vai braucat pirmo reizi, iekštelpu kartinga sacensības ir aizraujoša un uzmundrinoša pieredze gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Populārākās kartinga trases Rīgā:

  • Kartinga nams XL Rīga – lielākā iekštelpu kartinga trase Latvijā! Trase (< 300m) sastāv no dažādiem ātruma un grūtības pakāpes posmiem. Jaudīgi Sodi RT 8 kartingi pieaugušajiem, kā arī kartingi bērniem. Trasē iespējams braukt 8 kartingiem vienlaicīgi. Šeit arī atradīsiet dažādas uzkodas un dzērienus slāpju remdināšanai, kas padarīs ballītes sarīkošanu vēl vienkāršāku!
  • Kartinga trase “Ātruma Cilts” ir atvērta visa gada garumā un atrodas 15 minūšu braucienā no Rīgas centra. Kartinga trase piedāvā gan individuālus braucienus, gan sacensību tipa izbraucienus. Trases darbinieki izvēlēsies Jums piemērotāko sacensību veidu. Arī šeit Jums būs iespējams noorganizēt privātas ballītes.
  • Elektrokartings – Elektrokartinga zāle, piedāvā ne tikai elpu aizraujošus kartinga braucienus, bet arī daudzas citas izklaides. Pirms brauciena, kartinga zāles darbinieki Jums pastāstīs visu par transportlīdzekļa vadīšanas pamatiem un drošības noteikumiem trasē. Jūs saņemsiet visu nepieciešamo ekipējumu, lai pilnībā varētu izbaudīt braucienu!