facebook

Dāvanu karte "Usma SPA Hotel & Camping" pakalpojumiem

Top

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Aicinām Jūs atpūsties mājīgā ģimenes viesnīcā, kas atrodas pie viena no skaistākajiem Latvijas ezeriem - Usmas ezera. Šeit Jūs varēsiet baudīt mājīgu nakšņošanu viesnīcā visa gada garumā, kā arī nakšņošanu kempinga mājiņās vasaras sezonā. Viesnīcā ir pieejams 170 m² liels SPA komplekts, kurā varēsiet izbaudīt tvaika pirti, aromātisko saunu, tvaika saunu, silto vai auksto baseinu, 5-vietīgu burbuļvannu. Tāpat, viesnīcā ir pieejami dažādi SPA pakalpojumi un masāžas gan sejai, gan ķermenim. Pilnvērtīgai atpūtai aicinām Jūs apmeklēt mūsu restorānu "Vēja mezgli", kas iepriecinās Jūs ar pārdomātu ēdienkarti. Restorāna ēdienkartē ir pieejami arī firmas ēdieni - vietējos mežos nomedīts briedis un Usmas ezera zivis.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Izvēlētie pakalpojumi no Usma SPA Hotel & Camping piedāvājumu klāšta dāvanu kartes vērtībā

Svarīgi:

Obligāta iepriekšēja rezervācija! Visus Usma SPA Hotel & Camping pakalpojumus varat apskatīt mājaslapā usma.lv    Rezervācijas laikā lūdzam norādīt Jūsu dāvanu kartes rezervācijas kodu un izvēlētos pakalpojumus.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "Usma SPA Hotel & Camping" - "Priežkalni", Usmas pagasts, Ventspils novads, Usma, LV-3619 Apskatīt vietu kartē
Personu skaits: Neierobežots
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: Derīgs arī nedēļas nogalē
Atpūtas sezona: Visa gada garumā
Nakšu skaits: Neierobežots
Valsts: Latvija
Pilsēta: Usma
Reģions: Kurzeme
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās
 • Izvēlieties summu €

70,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +70

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Usma SPA Hotel & Camping
+371 26334500 / +371 63630491 / usma@usma.lv
Google 4.6 / (716)
 • Lieliska vieta mierīgai atpūtai un relaksācijai nedēļas nogalē. Viss tīrs un sakopts, mājīgi numuriņi, personāls ļoti atsaucīgs un pretimnākošs.Restorānā viss garšīgi par saprātīgām cenām,brokastu galds ļoti bagātīgs. Paldies par jauko atpūtu! Noteikti brauksim vēl.
 • Lieliska vieta klusai un mierpilnai atpūtai. SPA centrs piedzīvojis kosmētisko remontu, svētdienas pēcpusdienā viss tīrs, sakopts. Baseins un telpas patīkami siltas (kas agrāk bija problēma). Laipns un pretīmnākošs personāls. Gardas vakariņas restorānā garantētas. Kopumā- lieliski, noteikti brauksim vēl!
 • Baudījām romantisko piedāvājumu. Fantastiskas iespējas, pasakainas sajūtas, perfektas masāžas un ideālas pirtis, ļoti garšīgas vakariņas, daudzveidīgs piedāvājums brokastīm. Brauksim vēl! Ļoti patika!!!
 • Palikām mājiņa! Tualetē ienākot kanalizācijas smaka ? Numuriņš piesmacis! ?izvedina un tad ir ok! Vasara ar bērniem atbraukt lai būtu chill-super ! Bet ka patīk galīgi garām ! Vakariņas restorāna ļoti ļoti garšīgas❤️ Bet no rīta dzird visu ko ņemās un darās blakus mājiņas ! Piespiedu labprātīga kārta -dabon celties kopā ar kaimiņiem kas blakus māja bļaustās ??? Atnākot brokastis 9:50-nav neka ēdama ?pāris gaļas Šķēles siera Šķēles un daži dārzeni …nu - varbūt trāpījām ne īsta laika ne īsta vieta! bet otras dienas privāto spa atcelam un devāmies maja ar sarūgtinājumu ??‍♀️
 • Skaista vieta atpūtai un relaksam. SPA ir baseins, 3 pirtis, burbuļvanna. Iespēja izmantot dažādas aktivitātes uz ūdens. Restorāns patīkams.
Komentāri