facebook

Luksusa nakšņošana ar skatu uz Līvu laukumu un brokastīm viesnīcā Relais Le Chevalier

-40%
Atlaide Premium

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Viesnīca Relais le Chevalier piedāvā luksusa atpūtu – nakšņošanu Suite Bonaparte numuriņā ar skatu uz vecpilsētu. Suite Bonaparte atrodas piektajā stāvā un ir visērtākais un plašākais viesnīcas numuriņš, kas veidots zeltainā citrona krāsā, kas dominēja arī Francijas imperatora Napoleona Bonaparta guļamistabā Versaļā. Numurs sadalīts zonās, kas ļauj gan ērti atpūsties, gan ražīgi strādāt.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 1 nakts Suite Bonaparte numuriņā 2 personām;
 • Brokastis;
 • Džukuzī numuriņā;
 • Prosecco pudele pie iebraukšanas;
 • Bezvadu internets;

Svarīgi:

Obligāta ieprekšēja rezervācija, kuru iespējams atcelt ne vēlāk kā 48 stundas pirms iebraukšanas dienas. Pakalpojumu iespējams izmantot jebkurā nedēļas dienā no 1.oktobra līdz 30.aprīlim, izņemot 31.decembri. Pakalpojums pieejams personām, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu. Piemaksas par papildu personām vai pakalpojumiem varat uzzināt reģistrācijas laikā.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "Relais le Chevalier" - Kaļku iela 20, Rīga Apskatīt vietu kartē
Personu skaits: 2
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: 1. oktobris - 30. aprīlis
Derīguma termiņš: Derīgs arī nedēļas nogalē
Atpūtas sezona: Rudens, Ziema, Pavasaris
Nakšu skaits: 1 nakts
Barošana: Brokastis
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

150,00 €

-40 %

250,00 € *Parastā cena pērkot pie pakalpojuma sniedzēja

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +150

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Relais Le Chevalier
+371 67199800
Google 4.6 / (233)
 • Labi
 • Šādi izskatās 4 vietīgs numurs. Ir maza divguļamā gulta, kur kreisajā pusē stāvēs netīrs nakts skapītis, bet priekšā būs dīvāns, ko nevar izvilkt un kas nebūs uzklāts neskatoties uz to, ka rezervācija bija pieteikta trīs cilvēkiem un nākamajā dienā zvanot uz viesnīcu bija pieteikts vēl viens cilvēks. Meitene telefona zvanā apstiprināja, ka viss būs kārtībā un istaba būs piemērota 4 personām. Biju arī brīdinājusi, ka nākamajā dienā ir kāzas. Ienākot istabā bija pārsteigums, ir pieejama tikai 1 gulta! Devāmies lejā un recepcijā puisis apstiprināja, ka viss būs saklāts un sakārtots. Atnācām atpakaļ neilgi pirms 11 vakarā jau nogurušas un gatavas iet gulēt. Kārtējais pārsteigums. Nekas nebija uzklāts un pat gulta nebija atnesta. Gājām lejā lai runātu vēlreiz. Pēc pus stundas atnesa 1 saliekamo gultu un segu ... klusums, nekas nenotiek. Ejam meklēt atkal meiteni ar jautājumu vai mums gultai iedos arī palagus vai būs jāguļ cilvēkam uz matrača? Pārejam uz vannas istabu. Uz 4 meitenēm bija pieejama viena maza šampūna tūbiņa, 2 vidēja izmēra dvieļi, 2 halāti, kas manāmi jau nokalpojuši jau savu dzīvi un pirkti noteikti pirms kādiem gadiem 10. Meitenes, neiesaku šo vietu dienu pirms jūsu kāzām. Līdz 3 naktī būs jāklausās skaļa mūzika, kas nāk no centra, bet ap plkst. 5 no rīta jūs dzirdēsiet kā restorānā bīda krēslus. Izgulēties jums noteikti nesanāks tur. Bija arī pozitīvas lietas. Interjers bija skaists un gaumīgs. Brokastis bija skaistos traukos un bija plaša izvēle, par to es liktu 5 zvaignes. Diemžēl šajā dzīvē estētika nav vienīgais uz ko ir jāfokusē. Var redzēt, ka viesnīca ļoti taupa naudu uz klientu apkalpošanu un līdz ar to darbinieki necenšas darīt vairāk, kā novilkt naudu no bankas kartes un uztaisīt fake smaidu uz sejas. Apkalpošana bez empātijas, kas neieklausās klientā, kas nerīkojas un nerisina problēmas savlaicīgi un sagaida, kad tiek jau eskalēts.
 • Vienkārši burvīga vieta!
 • Izdevīga atrašanās vieta. Jauks interjers. Laipns un atsaucīgs personāls. Convenient location. Nice interior. Friendly and responsive staff.
 • Ļoti eleganta vieta, viss tīrs un svaigs
Komentāri