facebook

Lāzerepilācijas procedūra apakšstilbiem ar ceļgalu sievietēm

-30%
Atlaide

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Starptautiskais lāzerepilācijas un kosmetoloģijas salonu tīkls "Lumenis" aicina ikvienu, kas vēlas maksimāli iznīcināt matiņus uz ķermeņa. Mēs strādājam jau no 2007. gada, un pašlaik, esam izveidojuši vairāk nekā 20 filiāļu visā Eiropā.

Mūsdienu skaistumkopšanas industrijā lāzerepilācija Rīgā ir pati efektīvākā un pilnīgi droša metode, tā kā āda netiek pakļauta negatīvai iedarbībai. Lāzerepilācijai izmantojam vislabāko pasaules ražotāju jaunākās iekārtas, visi mūsu darbinieki ir sertificēti speciālisti.

Ja vēlies atbrīvoties no liekā ķermeņa apmatojuma efektīvi un droši, tad lāzerepilācija ir tieši tas, kas Jums nepieciešams! Salons Grand Lumeni izmanto mūsdienīgu, inovatīvu diožu lāzera iekārtu "Lumenis LightSheer Desire", kas atzīta par "zelta" standartu liekā apmatojuma likvidēšanā un skaistumpokšanas industrijā visā pasaulē. Lāzerepilācija ir lieliski piemērota gan lielu ķermeņa zonu, gan arī mazāku laukumu apstrādei. Vakuuma un atvēsinošā tehnoloģija ļaus izpildīt procedūru bez sāpēm, ātri un bez anestēzijas. Laik maksimāli iznīcinātu matiņus uz ķermeņa, ir nepieciešams lāzerepilācijas procedūru kurss - vidēji 6-8 procedūras (seansu skaits atkarīgs no individuāliem rādītājiem - hormonālā fona stāvokļa, matā esošā melanīna daudzuma). Atkarībā no organisma individuālajām iezīmēm, vecuma un mata struktūras, izcili gluda āda apstrādātajā zonā priecē no 1-7 gadiem.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • Viens lāzerepilācijas seanss - apakšstilbiem ar ceļgalu

Svarīgi:

Lāzerepilācijas kontrindikācijas: infekciju slimības, cukura diabēts (tiek lietoti insulīna preperāti), onkoloģijas saslimšanas, imūnsistēmas slimības, gaiši vai sirmi mati, ādas slimības, grūtniecība un zīdīšanas preiods, ķirurģiska iejaukšanās epilējamā zonā, kas notikusi mazāk kā 3 mēnešus pirms procedūras. Procedūra pieejama personām no 18 g.v. Sagatavošanās pirms lāzerepilācijas: 10-14 dienas pirms procedūras nedrīkst apmeklēt solāriju vai šauļoties tiešā saulē, pirms seansa nedrīks lietpt tetraciklīnu grupas antibiotikas un fluorokinolonu grupas preperātus, 1 dienu pirms procedūras rūpīgi noskūt apmatojumu epilējamā zonā (noskūtās zonas neapstrādāt ar krēmiem, dezodorantu), 3 dienas pirms un 3 dienas pēc procedūras, nedrīkst lietot spirtu saturošus losjonus vai tonikus.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "Grand Lumeni" - Tērbatas iela 37, Rīga / Brīvības iela 410, Rīga Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 30 minūtes
Personu skaits: 1
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Ķermeņa zona: Kājas
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

98,00 €

-30 %

140,00 € *Parastā cena pērkot pie pakalpojuma sniedzēja

  • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +98

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 12 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 365 dienu apmaiņas garantija!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Grand Lumeni
+371 26777199 / grandlumenilv@gmail.com
Grand Lumeni Google 5 / (115)
Komentāri
  • Komentāri par Grand Lumeni
  • Vēlos informēt visas sievietes , kuras vēl šaubās veikt lāzerepilāciju. Nebaidieties, tā ir pati labākā metdode, lai atbrīvotos no liekā apmatojuma. Administratore un ārste savu darbu veic profesionāli un kompetenti, kā arī ir sirsnīgas un cilvēcīgas. izrāda gan sapratni, gan iejūtību, visu izstāsta un izskaido. Izcila komanda! Labs vairo labo! Paldies!