Pārdomātas dāvanas

Pārdomātas dāvanas - viegli! Piemērotākās dāvanas izvēle un iegāde dažreiz var radīt bažas, it īpaši, ja dāvanu vēlies sniegt darbiniekam, kolēģim vai sadarbības partnerim. Mēs esam šeit, lai parūpētos ar Jūsu dāvanām!

Mēs varam piedāvāt dāvanu kartes dažādām izklaidēm un pakalpojumiem ar labāko cenas un kvalitātes attiecību. Esam īsti dāvanu guru ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi savā jomā.

Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes, kas iepriecinās ikvienu. DāvanuSala.lv dāvanu kartes būs ideāla dāvana Jūsu kopānijas darbiniekiem, sadarbības partneriem un klientiem.

Ko mēs varam Jums piedāvāt?

Neierobežotas iespējas Neierobežotas iespējas. DāvanuSala.lv piedāvā daudzfunkcionālo DāvanuSala.lv dāvanu karti Jūsu izvēlētā vērtībā, ar kuru dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties jebkuru pakalpojumu vai preci no mūsu izklaižu sortimenta, dāvanu kartes vērtībā.
Visa pasaule Jūsu rokās Visa pasaule Jūsu rokās. Mūsu internetveikalā atradīsiet vairāk nekā 2000 oriģinālu brīvā laika dāvanu idejas, kas aizvedīs ne tikai uz burvīgajiem Latvijas nostūriem, bet arī uz citām valstīm, piemēram, Lietuvu, Igauniju, Poliju un Somiju.
Brīnišķīgi piedzīvojumi - garantēti Brīnišķīgi piedzīvojumi - garantēti. Mūsu piedāvājumu klāstā vari atrast gan mierīgu atpūtu kādā no Latvijas SPA centriem, gan arī ekstrēmu atpūtu - piemēram, lēcienus ar izpletni. Esam apkopojuši vairāk nekā 20 dažādu izklaižu kategorijas, tāpēc ikviens atradīs sev tīkamāko atpūtu.
Ilgs derīguma termiņš Ilgs derīguma termiņš. DāvanuSala.lv dāvanu karšu derīguma termiņš ir 12 mēneši, tāpēc dāvanas saņēmējam pietiks laika, lai izbaudītu kāroto piedzīvojumu.
Ērta piegāde Ērta piegāde. Vēlies saņemt dāvanu karti skaistā iepakojumā? Bez problēmām! Piedāvājam bezmaksas piegādi un iepakojumu uz Omniva pakomātiem vai ar Venipak kurjeru starpniecību.
Zero Waste "Zero Waste". Lai plauktā stāvošās dāvanas paliek pagātnē! Mums rūp nākotne un daba, tāpēc piedāvājam elektroniskās dāvanu kartes. e-Dāvanu vari saņemt savā e-pastā ātri, vienkārši un ērti! Lieliska izvēle tiem, kas nevēlas piesārņot apkārtējo vidi. Dāvini piedzīvojumus, kas neapaugs ar putukļu kartu skapī!

Ja vēlies pārsteigt savus darbiniekus, kolēģus, biznesa partnerus vai klientus ar viennozīmīgi neaizmirstamu dāvanu, tad aicinām sazināties ar mums. Kopā varēsim izvēlēties piemērotākās dāvanas, to iesaiņojumu un piegādi.

Tālrunis: +371 29993840

E-pasts: info@davanusala.lv