facebook

Tandem izpletņlēšana ar instruktoru Vilņā

BEZMAKSAS DĀVANU IEPAKOŠANA UN PIEGĀDE

"Vilniaus parašiutininkų klubas" piedāvā Jums vienu no ekstremālākajām izklaidēm Viļņā - lēcienus ar izpletņiem. Jūs variet izvēlēties, kādu lēcienu vēlaties, tā kā piedāvājam gan patstāvīgus lēcienus, gan tandēma lēcienus kopā ar profesionāliem instruktoriem.

Tandem izpletņlēkšana ar instruktoru, ir vieglākais veids sajust brīvo kritienu viss īsākā sagatavošanas laikā. Šāds lekšanas veids ir praktizēts aptuveni 10-12 gadus. Šajā laikā, tas izstrādāts un pārbaudīts ar īpašiem aprīkojumiem, kas ļauj droši piedzīvot ārkārtu piedzīvojumu.

Jums vajadzēs izklausīt 10 minūšu garu instruktāžu, kura laikā jūs uzzināsiet, kā rīkoties lidmašīnā, kā no viņa izlekt, ko darīt krītot brīvajā kritienā un  planējot ar izplētni. No līdmašīnas izlēksiet un visu ceļu līdz zemei būsiet kopā ar ļoti pieredzējušu izpletņlēkšanas instruktoru savienoti ar speciālu jostu sistēmu, tapēc jums nebūs nepieciešams zināt visas izpletņlēkšanas detaļas.

Kopā ar instruktoru leksiet ar "spārna" tipa izpletni, speciāli piemieroto tandem lēcieniem. Šādas izpletnes papildus sastiprināti un ir pietiekami lieli, lai izturētu divus cilvēkus. Uz 3000 metru augstumu kluba līdmašīna AN-2 vai Cessna Jūs un citus pacels 20 minūšu laikā. Izlēkuši no līdmašīnas kopā ar instruktoru 200km/h ātrumā kritīsiet ap 30 sekunžu. 1500 metru augstumā instruktos palaidīs izplētni un Jūs ap 5 minūtes planēsiet līdz zemei. Instruktors visu laiku rūpēsies par lidojumu,  tapēc jums nebūs nekādas bažas, un droši varēsiet atraisīties.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Lēciens ar spārna tipa izpletni;
 • Personas svars nevar pārsniegt 100kg;
 • Leksiet no 3000 metru augstuma;
 • Lēciena ilgumas ap 5 min.;
 • Brīvais kritiens ap 30s.;

Svarīgi:

Izpletņlēkšana ir atkarīga no laika apstākļiem. Labvēlīgus laika apstākļus var būt jāgaida līdz vakaram. Esat gatavi pavadīt visu dienu. Pakalpojums ir paredzēts no 16 gadu vecumam, svara ierobežojums līdz ~100 kg., būs nepieciešams aizpildīt pieteikumu-veselības stāvokļa deklarāciju.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: Vilniaus Parašiutininkų klubas, Lakūnų g. 1, Kyviškių km., Vilniaus raj. Apskatīt vietu kartē
Ilgums: Teorija 10 min., brīvais kritiens aptuveni 30 sekundes.
Personu skaits: 1
Apģērbs: Brīvs, kustības neierobežojošs
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: 04.15 - 10.01
Valsts: Lietuva
Vieta Lietuvā: Viļņa, Kyviškės
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Kupona valoda: Angļu
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija

160,00 €

Papildus garantijas:

 • Reģistrējies un saņem lojalitātes punktus: 160
 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Vilniaus parašiutininkų klubas
http://www.dropzone.lt/index.php/en/
Komentāri
 • Komentāri par davanusala.lv
 • Lelde
  Labdien! Vēlos uzteikt davanusala.lv komandas augsto profesionalitāti un efektīvo rīcību domstarpību ar pakalpojuma sniedzēju atrisināšanas situācijā. Mans iesniegums (26.10.2021) tika ļoti ātri izskatīts, risinājums tika rasts 24h laikā, komunikācija bija cieņpilna un uz klienta interesēm vērsta. Tiešām patiess prieks sadarboties ar tik profesionāliem darbiniekiem! Turpināšu izmantot davanusala.lv pakalpojumus un ieteikšu tos citiem. ar cieņu, Lelde
 • Girts
  Liels paldies! Dāvana bija noformēt ļoti skaista, pasūtītās puķu pušķis lielisks. Noteikti iegādāšos vēl pats un iesaku saviem draugiem un paziņām