facebook

Dāvana VIŅAI

Vai vēlaties patīkami pārsteigt draudzeni, mammu, māsu, sievu, kolēģi vai otro pusīti? Mēs esam sagatavojuši daudz oriģinālu dāvanu piedāvājumu visām sievietēm, lai nodrošinātu Jums iespēju uzdāvināt Viņai ko interesantu un satriecošu!

Katra sieviete ir pelnījusi palutināšanu, tāpēc viena no labākajām dāvanu idejām Viņai ir saistīta ar skaistumkopšanas pakalpojumiem. Ļaujiet mīļotajai izbaudīt relaksāciju uzdāvinot viņai SPA un skaistumkopšanas dienu. DavanuSala.lv Jūs atradīsiet daudz dažādu dāvanu ideju, lai Jūsu mīļotā justos nevainojami no papēžiem līdz matu galiņiem! Šeit Jums arī būs iespēja atrast dažādas dāvanas nedēļas nogalēm, dažnedažādās viesnīcās vai lauku mājās. Atkarībā no Jūsu izvēles, Jums būs pieejams SPA komplekss vai lauku saunas procedūras. Lai ko Jūs arī izvēlētos, sieviete noteikti novērtēs šo atpūtu no sirds un atgriežoties atpakaļ ikdienā jutīsies daudz labāk!

Dāvana viņai var sastāvēt no daudz dažādām aktivitātēm, padomājiet par to, ko šī sieviete dara brīvajā laikā, kādi ir viņas hobiji un vaļasprieki. Iespējams, ka šī sieviete novērtē atpūtu brīvā dabā, ko aktīvu un iespējams pat ekstrēmu! Uzdāviniet viņai izjādi ar zirgu, kas ir ideāls atpūtas veids tiem, kas pavada dzīvi lielpilsētas steigā. Vai iegādājies viņai ko aktīvāku, kā piemēram izbraucienu ar kvadriciklu vai lidojumu ar gaisa balonu vai paraplānu! Atkarībā no viņas personalitātes, mēs garantējam, ka Jums šeit būs iespējams atrast viņai piemērotāko dāvanu ar īpašu brīvā laika pavadīšanas viedu!

Iespējams, ka šī sieviete izbauda kultūras pasākumus, vai arī jaunas garšas piedzīvojumus. Izvēlieties vienu no mūsu gardēžu piedāvājumiem vai degustācijām un sagādājiet šai sievietei patīkamu vakaru draugu, vai ģimenes lokā. Kā arī šeit atradīsiet dažādus kultūras pasākumu piedāvājumus. Sagādājiet savai pazīstamajai sievietei ideālus svētkus uzdāvinot viņai tieši to, kas viņai šobrīd ir nepieciešams. Ja nezini, ko dāvināt Viņai, izmantojiet filtru funkciju, lai atlasītu viņai piemērotākos piedāvājumus un izvēlētos pašas labākāš dāvanas Viņai!

D.U.K.
Sieviešu dienas dāvanu idejas

Varbūt Jūsu sievietei ir specifiski vaļasprieki, iespējams, ka viņa izbauda izjādes ar zirgiem brīvā dabā, aktīvas aktivitātes iekštelpās vai jautri pavadītu laiku kopā kādā no izlaušanās istabām!

Vairāk informācijas lasi ŠEIT

TOP 5 dāvanas sieviešu dienā:

TOP 5 dāvanas sieviešu dienā:

  1. Izjāde ar zirgu un fotosesija - Zirgu sēta “Charlotte” piedāvā netikai izjādes ar zirgiem, bet arī iespēju sarīkot neaizmirtamu fotosesiju zirga mugurā!

  2. SPA rituāls ar Jūsu izvēlētu aromātu Rīgā - Salonā “Boutique Lea” Jums ir iespēja izbaudīt patīkamus SPA rituālus, relaksējošas ķermeņa masāžas, ārstnieciskas procedūras un ķermeņa kopšanas procedūras

  3. Lidojums ar gaisa balonu - "Airkargo" Siguldā piedāvā unikālus lidojumus ar gaisa balonu! Apskatīt šo skaisto pilsētu no putna lidojuma ir patiesi unikāla dāvana, kas paliks atmiņās uz ilgu laiku!

  4. Vakariņas tumsā Rīgā - Restorāns “Blind Dreams” piedāvā unikālu iespēju sajust ēdiena garšu un smaržu pavisam citādi, iespēju būt kopā ar tuvu civēku neierastā restorānā, sajust, nevis redzēt!

  5. Romantiska atpūta ar nakšņošanu Bungalow mājiņā Liepājā - BB Camping Liepājā piedāvā relaksēties pie dabas krūts un nakšņojot priežu meža ieskautā Bungalow mājiņā.

Vairāk informācijas lasi ŠEIT