facebook

Dāvana VIŅAI

Vai vēlaties patīkami pārsteigt draudzeni, mammu, māsu, sievu, kolēģi vai otru pusīti? Mēs esam sagatavojuši daudz oriģinālu dāvanu piedāvājumu visām sievietēm, lai nodrošinātu Jums iespēju uzdāvināt Viņai ko interesantu un satriecošu!

Katra sieviete ir pelnījusi, lai viņu palutina, tāpēc viena no labākajām dāvanu idejām Viņai ir saistīta ar skaistumkopšanas pakalpojumiem. Ļaujiet mīļotajai izbaudīt relaksāciju uzdāvinot SPA un skaistumkopšanas dienu. DavanuSala.lv Jūs atradīsiet daudz dažādu dāvanu ideju, lai Jūsu mīļotā justos nevainojami no papēžiem līdz matu galiņiem! Šeit Jums arī būs iespēja atrast dažādas dāvanas nedēļas nogalēm, dažnedažādās viesnīcās vai lauku mājās. Atkarībā no Jūsu izvēles, Jums būs pieejams SPA komplekss vai lauku saunas procedūras. Lai ko Jūs arī izvēlētos, sieviete noteikti novērtēs šo atpūtu no sirds un atgriežoties atpakaļ ikdienā jutīsies daudz labāk!

Dāvana viņai var sastāvēt no daudz dažādām aktivitātēm, padomājiet par to, ko šī sieviete dara brīvajā laikā, kādi ir viņas hobiji un vaļasprieki. Iespējams, ka šī sieviete novērtē atpūtu brīvā dabā, ko aktīvu un iespējams pat ekstrēmu! Uzdāviniet viņai izjādi ar zirgu, kas ir ideāls atpūtas veids tiem, kas pavada dzīvi lielpilsētas steigā. Vai iegādājies viņai ko aktīvāku, kā, piemēram, izbraucienu ar kvadriciklu vai lidojumu ar gaisa balonu vai paraplānu! Atkarībā no sievietes personalitātes, mēs garantējam, ka Jums būs iespējams atrast viņai piemērotāko dāvanu ar īpašu brīvā laika pavadīšanas viedu!

Iespējams, ka sieviete, kam meklējat dāvanu, izbauda kultūras pasākumus, vai arī jaunas garšas piedzīvojumus. Izvēlieties vienu no mūsu gardēžu piedāvājumiem vai degustācijām un sagādājiet patīkamu vakaru draugu, vai ģimenes lokā. Kā arī, mūsu vietnē, atradīsiet dažādus kultūras pasākumu piedāvājumus. Sagādājiet savai pazīstamajai sievietei ideālus svētkus uzdāvinot viņai tieši to, kas viņai šobrīd ir nepieciešams. Ja nezini, ko dāvināt Viņai, izmantojiet filtru funkciju, lai atlasītu viņai piemērotākos piedāvājumus un izvēlētos pašas labākāš dāvanas Viņai!

D.U.K.
Sieviešu dienas dāvanu idejas

Varbūt Jūsu sievietei ir specifiski vaļasprieki, iespējams, ka viņa izbauda izjādes ar zirgiem brīvā dabā, aktīvas aktivitātes iekštelpās vai jautri pavadītu laiku kopā kādā no izlaušanās istabām!

Vairāk informācijas lasi ŠEIT

TOP 5 dāvanas sieviešu dienā:

TOP 5 dāvanas sieviešu dienā:

  1. Izjāde ar zirgu un fotosesija - Zirgu sēta “Charlotte” piedāvā netikai izjādes ar zirgiem, bet arī iespēju sarīkot neaizmirtamu fotosesiju zirga mugurā!

  2. SPA rituāls ar Jūsu izvēlētu aromātu Rīgā - Salonā “Boutique Lea” Jums ir iespēja izbaudīt patīkamus SPA rituālus, relaksējošas ķermeņa masāžas, ārstnieciskas procedūras un ķermeņa kopšanas procedūras

  3. Lidojums ar gaisa balonu - "Airkargo" Siguldā piedāvā unikālus lidojumus ar gaisa balonu! Apskatīt šo skaisto pilsētu no putna lidojuma ir patiesi unikāla dāvana, kas paliks atmiņās uz ilgu laiku!

  4. Vakariņas tumsā Rīgā - Restorāns “Blind Dreams” piedāvā unikālu iespēju sajust ēdiena garšu un smaržu pavisam citādi, iespēju būt kopā ar tuvu civēku neierastā restorānā, sajust, nevis redzēt!

  5. Romantiska atpūta ar nakšņošanu Bungalow mājiņā Liepājā - BB Camping Liepājā piedāvā relaksēties pie dabas krūts un nakšņojot priežu meža ieskautā Bungalow mājiņā.

Vairāk informācijas lasi ŠEIT

Oriģinālas dāvanu idejas sievietēm
Oriģinālas dāvanu idejas sievietēm Ziedi, šokolādes vai rotaslietas ... Dažas sievietes mīl šāda veida dāvanas, citas ne pārāk, bet tas ir fakts, ka visas sievietes ir saņēmušas šīs dāvanas vismaz pāris reizes savas dzīves laikā. Ja Jūs patiešām vēlaties padarīt sievietes dāvanu īpašu, Jums jāiet tālāk par ierastajām dāvanām un jāuzdāvina kaut kas, ko vērts atcerēties, kaut kas saistīts ar smiekliem, adrenalīnu un emocijām. Lasīt vairāk
Sieviešu dienas dāvanu idejas un padomi
Sieviešu dienas dāvanu idejas un padomi 8. Marts ir īpaši nozīmīgs datums ikgadu - Starptaustiskā Sieviešu diena! Diena, kad Jums ir iespējams apdāvināt savas mīļotās sievietes ar īpašām dāvanām, vai pa visam vienkārši jauki pavadīt laiku kopā ar viņām!  Lasīt vairāk
Top 5 sieviešu dienas dāvanu idejas
Top 5 sieviešu dienas dāvanu idejas Pavasaris… Brīnišķīgs gadalaiks, kad daba atmostas no ziemas miega, viss apkārt sāk plaukt un ziedēt. Un ne velti, tieši šajā laikā tiek svinēti brīnišķīgi svētki – 8. Marts, jeb Starptautiskā sieviešu diena! Katra sieviete ir unikāla un, neapšaubāmi, viņa ir pelnījusi pašu labāko dāvanu, īpaši šajos svētkos. Vai Jums sagādā grūtības izvēlēties piemērotāko dāvanu Jūsu māsai, mammai, omītei vai mīļotajai sievietei? Neuztraucieties, šeit mēs esam apkopojuši to 5 dāvanas, ko izbaudīs ikviena sieviete, neskatoties uz to, kādu lomu viņas spēlē Jūsu dzīvē! Lasīt vairāk
Kā izvēlēties piemērotāko masāžu?
Kā izvēlēties piemērotāko masāžu? Masāža ir kā cilvēka radīts brīnums, kas bagātināts ar senu gudrību, zināšanām un praks. Ar masāžas palīdzību iespējams ārstēt muskuļu diskomfortu, normalizēt asins plūsmu, uzlabot vielmaiņu, mazināt muskuļu sāpes un cīnīties ar celulītu "apelsīna mizu". Mūsdienās ir daudz dažādu veidu masāžas. Kā nepazust to pārpilnībā un izvēlēties sev piemērotāko variantu vai uzdāvināt kādam, izvēloties no DavanuSala.lv masāžas piedāvājumiem? Lasīt vairāk