facebook

Dāvana kolēģei

Bieži vien mums ir ļoti grūti izvēlēties ideāli piemērotu dāvanu kolēģēm! Līdz ar to, mēs esam sagatavojuši īpašu kategoriju Dāvanas Kolēģei lai palīdzētu Jums izvēlēties piemērotāko dāvanu. Šeit Jūs atradīsiet aptuveni 1000 dažādus piedāvājumus, sākot ar mierīgām un beidzot ar adrenalīna piepildītām aktivitātēm visā Latvijā, kā arī Lietuvā, Igaunijā un Polijā.

Ko dāvināt labi pazīstamai kolēģei?

Padomājiet par savas kolēģes personalitāti, vai viņai patīk miers un klusums vai tieši pretēji viņa ir sabiedrības centrā un vienmēr vēlas jautri pavadīt laiku draugu lokā? Ja Jūsu kolēģi vairāk piesaista miers un klusums, iespējams, ka SPA atpūta būs vispiemērotākā dāvana kolēģei. Masāžās, saunas, pirtis un baseini mierīgā un relaksējošā vidē, noteikti sagādās viņai prieku un uzlādēs viņu jaunai nedēļai. Ja viņai patīk aktīvāka mierīga atpūta, iespējams, ka izjāde ar zirgu svaigā gaisā būtu viņai piemērotāka dāvana. Ja Jūs esat Rīdzinieki un ikdienu pavadiet steidzīgajās Rīgas ielās, tad izlaušanās dabā noteikti ir ideāla dāvana! Ja Jūsu kolēģe ir pretējais tips, un viņa vēlas atpūsties draugu lokā, tad kāds no mūsu piedāvātajiem kvestiem noteikti būtu perfekta izklaide gan viņai gan viņas draugiem! Nekas tā nesakliedē draugu loku, kā kopīgi atrisināt mīklas un veiksmīgi izlausties no šīm speciāli gatavotajām istabām! Lai kādu dāvanu jūs izvēlētos savai kolēģei mēs garantējam, ka viņa būs patīkami pārsteigta!

Ko dāvināt ne tik tuvai kolēģei?

Jūs labi nepazīstat savu kolēģi un nezināt viņas personību ārpus darba vides? Neuztraucieties, Jūs esat īstajā vietā! DavanuSala.lv piedāvā dāvanu čekus, kurus Jūsu kolēģe varēs iztērēt pēc savas sirds patikas! Iespējams, ka šīs dāvanu kartes būtu ideālas dāvanu idejas kolēģei, ko labi pazīstat! Reizēm, mēs kārojam pēc kā tāda, ko neesam nevienam skaļi pateikuši, iespējams, ka paši nemaz nezinām, ka vēlamies piedzīvot vēl ko nepiedzīvotu un kad ieraugām to skatlogā vai interneta vietnē, saprotam, ka tā būtu mums vispiemērotākā dāvana! Vēl nezini ko dāvināt kolēģei? Apskati kategoriju Dāvana kolēģei un viss ko Jums atliek izdarīt ir izvēlēties dāvanu čeka summu un mēs to skaisti iesaiņosim un Jums nosūtīsim!