facebook

Lidojums ar lidmašīnu "Traķi + 44 ezeri"

BEZMAKSAS DĀVANU IEPAKOŠANA UN PIEGĀDE

Tiem, kuri vēlas izbaudīt debesu burvību, Aerocentras piedāvā lidojumus ar gaisa balonu un lidmašīnu. Šī ir lieliska iespēja baudīt putna lidojumu, apskatīt egļu un priežu mežus, ezerus un kalnus. Pieredzējuši balonisti ļaus Jums ne tikai baudīt vēstures un dabas harmoniju, bet arī izjust neaizmirstamas emocijas lidojuma laikā.

"Aerocentras" piedāvā unikālu, ārkārtīgi tikai "Aerocentras" organīzēto izklaidi Traķos – jauno lidojuma maršrutu Traķi + 44 ezeri. Dažu minūšu laikā Jūs celsieties debesīs un varēsiet būt sājusmā par pat 44 ezeru ūdeņu diženumu!

Jūs redzēsiet ne tikai ezerus, bet gan citus dabas radītus brīnumus: kalvu reljefus, salas un pussalas, Traķu vēsturisko parku, Užutrakis muižu un, protams, diženo Traķu pili. Uzdāviniet putna lidojumu un brīnišķīgus mirkļus debesīs saviem mīļajiem!

Parasti meteoroloģiskie apstākļi tiek prognozēti iepriekš, bet dažreiz prognoze ir neprecīza vai nepilnīga. Tādēļ, pat tad, kad jau būsit startā vietā, drošības apsvērumu dēļ lidojums var tikt aizkavēts.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 30 minūšu lidojums pār Traķiem

Svarīgi:

Personām, kas jaunākas par 18 gadiem, nepieciešama vecāku piekrišana. Lidojums tiek veikts 3 cilvēku grupā. Kopējais pasažieru svars nedrīkst pārsniegt 250 kg, tāpēc viena pasažiera svaram jābūt līdz 85 kg. Personas alkohola vai psihotropo vielu ietekmē un dzīvniekus nedrīkst lidot.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: Aerocentras , Antakalnio village., Trakų district Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 30 minūtes
Personu skaits: 1-3 (Atkarīgs no cenas, mainīt varat pie "Izvēlēties personu skaitu")
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Lietuva
Vieta Lietuvā: Traķi
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Kupona valoda: Angļu
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
 • Izvēlieties personu skaitu

99,00 €

Papildus garantijas:

 • Reģistrējies un saņem lojalitātes punktus: 99
 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Aerocentras
+37061526006, info@aerocentras.lt
Komentāri
 • Jurga
  Turejome skrydi virs 44 ezeru Trakuose, ispudziai buvo nepakartojami,pilotas labai komunikabilus bei siltas zmogus.Drasiai galiu rekomenduoti kitiems.
 • Komentāri par davanusala.lv
 • Lelde
  Labdien! Vēlos uzteikt davanusala.lv komandas augsto profesionalitāti un efektīvo rīcību domstarpību ar pakalpojuma sniedzēju atrisināšanas situācijā. Mans iesniegums (26.10.2021) tika ļoti ātri izskatīts, risinājums tika rasts 24h laikā, komunikācija bija cieņpilna un uz klienta interesēm vērsta. Tiešām patiess prieks sadarboties ar tik profesionāliem darbiniekiem! Turpināšu izmantot davanusala.lv pakalpojumus un ieteikšu tos citiem. ar cieņu, Lelde
 • Girts
  Liels paldies! Dāvana bija noformēt ļoti skaista, pasūtītās puķu pušķis lielisks. Noteikti iegādāšos vēl pats un iesaku saviem draugiem un paziņām