facebook

Individuāla fotosesija "NJU" stilā fotostudijā RigaStar Rīgā

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Fotostudija RigaStar piedāvā profesionālus foto pakalpojumus ikvienam - ģimenes fotosesijas, romantiski pāru foto, fotosesijas jautrām draugu kompānijām un individuālas fotosesijas. RigaStar fotostudijā ir plašas telpas, vairāk nekā 300 kvadrātmetri, kas ļaus iztēlei atraisīties un radīt neaizmirstamas emocijas.

Cilvēks ir viens no skaistākajām un emocionāli piesātinātākajām būtnēm uz šīs zemes. Palīdzi atklāt savu jutekliskuma dzirksti fotosesijā! Apslēp visintīmākās vietas, bet tajā pašā laikā, iegūsti neticami jutekliskas un seksīgas bildes. Mūsu fotogrāfs parādīs tieši tik daudz, lai radītu erotiskas fotogrāfijas, atstājot vietu iztēlei… Fotogrāfijas būs lieliska dāvana otrai pusītei, kā arī pašapliecinājums Jūsu kaislīgajai dabai.

Šis fotosesijas mērķis ir paradīt cilvēka ķermeņa skaistumu. Uzņemt maigas un noslēpumainas bildes, lai iepriecinātu sevi, mīļāko cilvēku vai noformēt istabu.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Fotosesija vienai personai 2 stundu garumā;
 • 12 bildes pēc Jūsu izvēles tiks apstrādātas;
 • Ja vēlaties saņemt foto uzreiz, neaizmirsiet paņemt līdzi USB flash;

Svarīgi:

Iepriekš nepieciešams sazināties ar fotogrāfu!

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: “Riga Star fotostudija” - Maskavas iela 322, Rīga Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 2 stundas
Personu skaits: 1
Apģērbs: Brīvs, kustības neierobežojošs
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

95,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +95

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
RigaStar fotostudija
+371 29206849
Google 4.4 / (29)
 • Es vienmēr fotografēju šajā studijā un aicinu arī jūs)
 • Fantastisks fotogrāfs.
 • Mums patika...
 • Loti jauki
 • AllFriends, kas fotogrāfiem piedāvā plašu fotostudiju un fotostudiju ar visu nepieciešamo, Studio modeļiem – mājīgu atmosfēru, lai vieglāk varētu profesionālu kameru priekšā, un kas spēj Tavas idejas realizēt dzīvē. AllFriends Studio ir fotostudija, kas piedāvā plašu iespēju klāstu. Studija atrodas Imantā un ir ērti sasniedzama gan ar automašīnu, gan sabiedrisko transportu. Studija ir piemērota gan individuālām fotosesijām, gan ģimenei un draugiem. Studijā iespējams izveidot dažāda žanra fotogrāfiju - portretus, reklāmas fotogrāfiju, produktu fotogrāfiju, modes fotogrāfiju, kailfoto un citus attēlus. Studija veidota tā, lai gan fotogrāfs, gan modele šeit justos maksimāli komfortabli un mājīgāk. Tā pieejama arī profesionāla vizāžista apkalpošanai, stila un krāsu konsultācijām, lai vienmēr izskatītos neatvairāmi. AllFriends Studio ir fotostudija, kas piedāvā plašu funkciju klāstu. Studija atrodas Imantē un ir ērti sasniedzama gan ar automašīnu, gan sabiedrisko transportu. Studija piemērota gan individuālām fotosesijām, gan ģimenei un draugiem.Studijā iespējams veidot dažādu žanru fotogrāfijas - portretus, reklāmas fotogrāfiju, produktu fotografēšanu, modes fotogrāfiju, akta foto un daudzas citas variācijas.Studija ir veidota tādā tā, lai gan fotogrāfs, gan modele šeit justos pēc iespējas ērtāk un mājīgāk. Ir pieejami arī profesionāla grima mākslinieka, vizāžista pakalpojumi, stila un krāsu konsultācijas, lai Jūs vienmēr izskatītos neatvairāmi.
Komentāri