facebook

Restorāna "FOREST" dāvanu karte

Top

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Laipni lūdzam apmeklēt "FOREST" – mājīgu restorānu Rīgas centrā!
Mūsu viesu garšas kārpiņu baudai piedāvājam Latvijas modernās un Eiropas klasiskās virtuves ēdienus, kas pielāgoti dabas un lauku velšu sezonalitātei.
Bagātajā dzērienu klāstā ir iespēja nobaudīt labumus no "Vecās" un "Jaunās" pasaules, kā arī Latvijas ražojumus, veltot īpašu uzmanību mūsu viesu dažādajām gaumēm un ēdiena garšas saskaņai.
Kamēr Jūs baudīsiet maltīti pie malka laba vīna, acu skatienam pavērsies viens no Rīgas kūltūras pieminekļiem – Latvijas Nacionālā Opera un pilsētas kanāls.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • Jūsu izvēlētie ēdieni un dzērieni no restorāna FOREST ēdienkartes, dāvanu kartes vērtībā

Svarīgi:

DĀVANU KARTES DERĪGUMA TERMIŅŠ IR 6 MĒNEŠI! Obligāta iepriekšēja rezervācija! Izvēloties degustāciju ēdienkarti, lūgums to rezervēt iepriekš, vai jautāt viesmīlim par tās pieejamību!

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: Restorāns "FOREST" - Raiņa bulvāris 21, Rīga Apskatīt vietu kartē
Ilgums: Nav norādīts precīzs laiks
Personu skaits: Neierobežots
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 6 mēnešus
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

50,00 €

  • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +50

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 6 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Restorāns FOREST
+371 27724437
Google 4.4 / (590)
  • Ļoti garšīgi. Laba apkalpošana
  • Kārtējo reizi garšīgs ēšanas piedzīvojums :)
  • Brīnišķīga garšu pieredze! Devos uz randiņu ar tēti, izvēlējāmies 7 kārtu menu. Oh, tas bija 3 stundu ilgs baudījums! Ļoti sabalnsētas garšas un estētisks noformējums! Un viņu pašceptā maize - labākā ever! ? Lieliski pavadīts laiks! Paldies!! ☀️
  • Pēc ilgāka laika iegriezos šajā vietā- apkalpošana ļoti patika, laipna, ātra, profesionāla. Ēdienkarte ir ok, ir no kā izvēlēties, ēdiens ļoti garšīgs, gan es ar sēņu zupu, gan kolēģi ar savu izvēli bija ļoti apmierināti. Kā parasti, ja ir iespēja desertā izvēlēties fondantu, tad izvēle.krīt uz šo variantu. Deserta izmērs salīdzinoši nedaudz mazāks kā citur, bet bagātīgāks, ar ievārījumiem un odziņām. Pie priekšrocībām var minēt vasaras laikā baudīt ēdienreizi ārā uz terasītes. Pusdienlaikā nav daudz cilvēku, tapēc apkalpošana ir ātra un vari netraucēti sarunāties. Cenu ziņā, pedējos gados ir ievērojams kāpums un šis nebūs lētākais gals, bet es teiktu nedaudz virs vidējā restorānu cenu līmeņa, jārēķinās ar to, ka pie rēķina arī pieskaita 10% apkalpošanas maksu. Kopumā mums viss ļoti patika, paldies!
  • Ļoti garšīgi, skaists noformējums, labas cenas. Noteikti vērts atgriezties! Starp ēdieniem pasniedz pārsteigumus no šefa.
Komentāri