facebook

Moto kursi - 3 praktiskās braukšanas

Top

15% ATLAIDES KODS: 5DZIMSANASDIENA

Dāvanu kupons - tā ir ļoti universāla dāvana, kas dod iespēju profesionāli apgūt motocikla vadīšanu, turklāt nodarbības norisinās kvalificēta un pieredzējuša instruktora vadībā. Šī dāvana būs patīkams pārsteigums ikvienam - gan meitenei, gan puisim, gan jauniešiem, gan pieaugušajiem un ne tikai... Taču pats svarīgākais - mācību process solās būt interesants, aizraujošs un nepavisam ne biedējošs! Mācies kopā ar motoprofi.lv

Ko mēs piedāvājam:

  • Ja cilvēks vēlas izmēģināt un pārbaudīt savus spēkus, kā motocikla vadītājs, taču nav pārliecināts, vai viņam šī ideja patiks - dāvanu sertifikāts iepazīšanās nodarbībām 1 vai 3 stundu garumā ir tieši tas, kas nepieciešams. Nodarbību laikā cilvēkam būs iespēja novērtēt un saprast, kā tas ir - apgūt motocikla vadīšanas pamatprasmes kopsolī ar lielu daudzumu jautrības un pozitīvisma devu! Ja vienam šīs nodarbības liksies garlaicīgas, līdzi iespējams paņemt kādu draugu un izdzīvot divtik lielu prieku! Tiek piedāvāta unikāla iespēja mācīties uz diviem motocikliem vienlaikus.
  • Ja cilvēks ir nolēmis iziet pilnu apmācību kursu, iemācīties braukt pareizi un, galvenais, droši, ir iespēja iegādāties dāvanu čeku 8 obligātajām nodarbībām, kas ir durvis uz pārsteidzošo sporta pasauli!

Instruktors vienmēr būs priecīgs veltīt studentam papildu laiku, lai atbildētu uz visiem jautājumiem, kas radušies mācību procesa gaitā, kā arī nepieciešamības un mācību ieinteresētības gadījumā piereģistrēs cilvēku auto skolā un palīdzēs tikt galā ar dokumentu noformēšanu.

UZMANĪBU! Personām alkoholiskā vai narkotiskā reibumā aizliegts piedalīties nodarbībās! Šādas personas netiek pielaistas mācībām, jo tas ir bīstami dzīvībai!

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • 3 praktiskās braukšanas;
  • Instruktora apmācība un pavadība;
  • Ķivere (varat ņemt arī savu);
Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "motoprofi.lv" - Krasta iela 1, Rīga Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 3 nodarbības pa 45 minūtēm.
Personu skaits: 1
Apģērbs: ērts apģērbs ar piedurknēm un biksēm; apavi bez papēžiem
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Apmācību sezona no aprīļa līdz oktobrim.
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija

58,00 €

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 12 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 365 dienu apmaiņas garantija!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
MotoProfi.lv
+371 29999975
Komentāri