facebook

SPA rituāls „Afrodita”

BEZMAKSAS dāvanu piegāde un iepakošana

Vairāk informācijas

“Activ&Spa” – palīdzēs jums novērst šodienas problēmas, ka arī novērst to iespējamās izpausmes nākotnē.Mūsu centra speciālisti nodrošina individuālu pieeju katram klientam, jo mēs mīlam savu darbu un cilvēkus, spējam cienīt katra cilvēka individuālās vajadzības, izvēloties katra klienta veselības problēmai piemērotāko atrisinājumu.

Piena pilīngs ir viens no vispopulārākajiem pīlingiem šodien. To var paskaidrot ar to faktu, ka ar viņa palīdzību cilvēka organisms tiek piesātināts ar visdažādākiem vitamīniem un barojošām vielām. Piena pīlings pieder pie tā saukto virsmas pīlingu kategorijas. Kā ir zināms, lielākā daļa pienproduktu satur nepieciešamo skābes skaitu, kas palīdz uzturēt ādu kārtībā. Un pērļu pulvera maisījums, kurā ietvertas īstas izšķīdinātas pērles palīdz veicināt veselīgu, tīru un mirdzošu ādu, atjaunojot dabīgos ādas toņus.
Droši vien neviens zieds nav tik dzejnieku slavēts kā roze. Roze — ziedu karaliene un ar šo apgalvojumu neviens neuzdrošināsies strīdēt. Roze piesaista uzmanību ne tikai ar savu skaistumu, bet arī ar savu aizraujošu aromātu.
Smalks rožu eļļas aromāts nomierina nervu sistēmu, paceļ garastāvokli, palielina darba efektivitāti, darbojas kā afrozodiaks, atjauno un uzlabo ādas elastību, normalizē tauku dziedzeru darbu, un maiga, relaksējoša masāža - noņems stresu iedarbojoties uz kermeņa muskulatūru, atpūtinot tos. Kā ir zināms, ja muskulatūra ir atbrīvota, tad arī mūsu smadzenes var atpūsties. Relaksējošā masāža noved pie pilnīgas muskulatūras un smadzeņu šūnu atpūtas, un tātad pie ķermeņa miera.
Galvas masāža, kuru izbaudīsiet, kamēr būsiet silti ietīta - palīdzes atbrīvoties no liekajām domām, vispār šī masāža ir lielisks antidepresants, palielina kopējo enerģētiku, uzlabo koncentrēšanās spējas, smadzeņu aktivitāti un atmiņu. Galvas masāža ievadīs Jūs īpašajā meditatīvajā stāvoklī, kas sekmē dzīves problēmu risināšanu.

Kontridikācijas: paaugstināta jūtība pret pienskābi vai rožu eļļu (lai gan tas ir ļoti reti sastopams), herpesa infekcija un akūtu iekaisumu slimības, paaugstināta ķermeņa temperatūra, iekaisumi, audu vai orgānu asiņošana un tās draudi, asinsvadu slimības, infekciozas ādas un sēnīšu slimības, onkoloģiskas saslimšanas, ādas alerģijas, sirds asinsrites nepietiekamība, grūtniecība, muguras diska trūce, osteoporoze, lūzumi, drudzis.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • Visa ķermeņa piena pīlings (20 min);
  • Visa ķermeņa masāža ar smalku rožu eļļu (45 min);
  • Silta ietīšana (20 min);
  • Kamēr būsiet silti ietīta, meistare Jums veiks galvas masāžu (20 min);
Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme

Datu lapa

icon place
Pakalpojuma vieta: “Activ&SPA” - Maskavas 42-22, Rīga / Baltā 7-501, Rīga
icon time
Ilgums: 1 stunda 30 minūtes
icon person
Personu skaits: 1
icon clothes
Apģērbs: Apģērbam prasību nav
icon calendar
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
icon sun
Sezona: Visu gadu
icon massage
Ķermeņa zona: Visa ķermeņa
icon place
Valsts: Latvija
icon place
Pilsēta: Rīga
icon place
Reģions: Rīgas
icon info
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.

30,00 €

-33 %

45,00 € *Parastā cena pērkot pie pakalpojuma sniedzēja

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 12 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 365 dienu apmaiņas garantija!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Activ&SPA
+371 29157486

Komentāri