facebook

Dāvana bērnam

Visprasīgākie dāvanu saņēmēji neapšaubāmi ir bērni. Viņi ir ļoti sirsnīgi un atvērti, līdz ar to viņiem nav nekādu problēmu pateikt ka dāvana viņiem nepatīk. Tāpēc bērnu dāvanas ir jāizvēlas ar lielu rūpību. Tiem, kas meklē dāvanas bērniem un dāvanas pusaudžiem, mēs piedāvājam dažādas Davanusala.lv dāvanu kartes.

Mūsu kategorijā Dāvana Bērnam Jums ir iespēja atrast vairāk nekā 200 dažādu piedāvājumu, kas ietver izklaides aktivitātes un dāvanu kartes pirkumiem veikalos. Lai palīdzētu ērti orientēties mūsu vietnē, mēs esam izveidojuši funkcionālu filtru sistēmu.

Bērnu vēlmei iemācīties kaut ko jaunu nav robežu, līdz ar to uzdāvināt viņiem iespēju šo vēlmi piepildīt ir ļoti svarīgi. Oriģinālas dāvanas bērniem 12 gadi, piemēram, ekskursijas, mūzikas instrumenta apguve, vai kāda jautra aktivitāte priecēs mazos dāvanu saņēmējus. Šeit atradīsiet oriģinālas dāvanu idejas gan zēniem, gan meitenēm.

Dāvanu ideja bērnam mūsu mājas lapā ir iedalītas dažādos izklaides veidos. Lielāko daļu aktivitāšu, kas piemērotas bērniem, atradīsiet aktīvajā sekcijā, kas sevī iekļauj kartingu, ūdens aktivitātes un dažādas ekskursijas. Daudzām no mūsu piedāvātajām dāvanām būs arī izglītojoša vērtība, ko novērtēs gan pats bērns gan arī viņa vecāki! Ja Jums ir noteikts dāvanas budžets, Jūs varat filtrēt dāvanu kartes pēc to cenas. Ja atrašanās vieta ir svarīga, iesakām izvēlēties Jums piemērotāko valsti, reģionu vai pilsētu! Tā kā mums ir sadarbības partneri visā Baltijā, Jūs varēsiet arī izvēlēties piemērotu dāvanu kādā no Latvijas kaimiņvalstīm!

Bieži vien, kad domājam par to, ko dāvināt bērnam, mums ir jādomā par veselu grupu ar cilvēkiem ne tikai individuālu dāvanu. Iespējams tā ir bērnu draugu grupa, vai visa ģimene, mēs garantējam, ka šeit atradīsiet ko piemērotu gan ģimenei gan vairākiem bērniem, lai šī diena viņiem būtu neaizmirstama!

Kā izvēlēties vispiemērotāko dāvanu bērnam?

  • Apsveriet bērna vecumu. Bērni aug ļoti ātri un viņu hobiji bieži vien mainās ar vecumu. Ja vakar viņam patika zīmēt un spēlēties pagalmā, iespējams ka rīt viņš vēlēsies izmēģināt izjādi ar zirgu vai ko citu. Tāpēc padomājiet par bērna vecumu un to, kas viņam varētu vislabāk patikt tieši šobrīd!
  • Personībai ir nozīme. Visi bērni ir atšķirīgi, viņi veido savu pasauli un vēlas, lai apkārtējie ciena viņu vaļaspriekus. Pirms dāvanas izvēles, uzziniet kas tieši šobrīd interesē Jūsu bērnu visvairāk, iespējams viņš Jūs pārsteigs ar ko jaunu! Šī informācija Jums palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko dāvanu savam bērnam!
  • Iegādājies dāvanu no bērna perspektīvas. Bieži vien pieaugušie izvēlas dāvanu, kas viņiem šķiet vispiemērotākā un balsoties uz savām interesēm. Paskatieties uz šo dienu no bērna skatu punkta un iespējams, ka atradīsiet atbildi uz jautājumu ko dāvināt bērnam ļoti vienkārši un ātri!