facebook

Romantiska atpūta ar nakšņošanu Bungalow mājiņā Liepājā

Bezmaksas dāvanu piegāde!

"BB camping" piedāvā iepēju nakšņot bungalow mājiņās, pieejamas telšu vietas un kepmeru vietas ar elektrības pieslēgumiem, kā arī lielisku iespēju izbaudīt tīru un svaigu ūdeni.
Blakus atrodas aktīvās atpūtas parks "BB wakepark", kas piedāvā veikbordu, SUP dēļus, laivas, katamarānus, "BB SPA centrs". Paralēli darbojas arī "BB café" - pludmales kafejnīca, no kuras paveras burvīgs skats uz Beberliņu ūdens krātuvi, tās atsegto smilšu kāpu un apkārt notiekošajām ūdens aktivitātēm.

"BB camping" atrodas mežaparka teritorijā ”Beberliņi” – Karostā, Liepājā un piedāvā iepēju nakšņot bungalow mājiņās, pieejamas telšu vietas un kepmeru vietas. Blakus atrodas aktīvās atpūtas parks "BB wakepark", kas piedāvā veikbordu, SUP dēļus, laivas un iespēju relaksēties "BB SPA" - pirtiņā un kublā zem klajas debess. Paralēli darbojas arī "BB café" - pludmales kafejnīca, no kuras paveras burvīgs skats uz Beberliņu ūdens krātuvi, tās atsegto smilšu kāpu un apkārt notiekošajām ūdens aktivitātēm.

Izbaudi romantisku atpūtu divatā, relaksējoties pie dabas krūts un nakšņojot priežu meža ieskautā Bungalow mājiņā.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Romantiska nakts;
 • Ierašanās no 15:00 līdz 21:00;
 • Izrakstīšanās līdz 12:00;

Svarīgi:

Dāvanu karti variet izmantot laika periodā no 1 maija līdz 31 septembrim, visās nedēļas dienās. Piemaksas par papildu personām vai pakalpojumiem varat uzzināt reģistrācijas laikā.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "BB camping" - Lībiešu iela 2/6, Liepāja Apskatīt vietu kartē
Personu skaits: 2
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Derīguma termiņš: Derīgs arī nedēļas nogalē
Atpūtas sezona: Vasara
Nakšu skaits: 1 nakts
Valsts: Latvija
Pilsēta: Liepāja
Reģions: Kurzeme
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

65,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +65

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
BB camping
+371 24339965
Google 4.6 / (438)
 • Smuka vieta. Mājiņa/istabiņa pavisam lakoniska. WC un dušas kopējās, tāpēc lietuviešiem bija luste uz sexu publiskā vietā. Cafe/restorāns gan iegāza. Interjers glīts, bet uz ēdienu bija jāgaida 1h5min. Par nemazu cenu atnāca mini porcijas, kuras sastāvēja no apdegušas burgera maizes un gaļas +3 kartupeļu šķēlītēm. Salātu lapas +dressings +garneles un pāris gurķu šķēlītes... kas varēja aizņemt tik ilgu laiku - nezinu, ņemot vērā, ka bija aizņemti 2-i galdiņi. Pārējās dienās tur vairs neēdām.
 • Patika! Personāls rūpējas, lai viss nepieciešamais būtu pieejams, laipni apjautājas vai viss kārtībā/patīk! Pašas mājiņas skaisti smaržo pēc koka un gultas ērtas!
 • Bijām rezervējuši trīs mājiņas. Mājiņās bija arī papildus gultas, kuras bija ļoti nedrošas un neērtas. Ballīte turpat blakus bija līdz trijiem naktī ar ĻOTI skaļu mūziku, gulēt nebija iespējams pat ar austiņām, uz zvanu divos naktī kempinga pārstāvji atbildēja, ka visi esot brīdināti par skaļu mūziku, kaut gan tā nebija taisnība. Epastā šāda informācija man nebija, arī ierodoties par to netikām brīdināti. Uz visu kempinga teritoriju ir tikai 3 tualetes un 3 dušas, kas ir krietni par maz, jo teritorijā liek laista arī publika no ballītes. Arī tualetes deviņos no rīta vēl nebija iztīrītas, diezgan pretīgi, ka jāiet pievemtās tualetēs.
 • Viss ļoti pārdomāts, viss tīrs, ērti bungalo, duša un tualete gan koplietošanas, bet nekas nesmird, ir tīrs, ir silts ūdens, patīkami. Blakus wakeparks, var braukt ar dēli, sup, ir neliela ūdens atrakcija. Blakus ir arī kafejnīca. Apžogota teritorija, ar kodiem, viss drošs. Tīra, jauka gultasveļa, elektrība, internets. Saku visu to labāko!
 • Foršs kempings! Ir piepūšamās atrakcijas bērniem, labi aprīkots viss lai paliktu ar kemperiem- foršas dušas, wc, piknika galdiņi. Skaista un sakopta apkārtne. Mums kā kompānijai ar daudz bērniem, ļoti patika, ka vismaz kemperu teritorija visa bija iežogota- mazie nekus nevarēja aizskriet nepamanīti :)
Komentāri