facebook

Loka šaušanas spēle "Strēlnieku kauja" Rīgā

BEZMAKSAS dāvanu piegāde un iepakošana

Vairāk informācijas

"Zorb.lv" ir brīvdabas mobilo atrakciju izplatītājs un aktīvās atpūtas pasākumu organizētājs. Mobilo atrakciju noma un pārdošana visu veidu pasākumiem, kā arī pilna servisa pasākumu organizācija – tie ir divi galvenie kompānijas darbības veidi.
"Zorb.lv" piedāvā šādas mobilās atrakcijas: kalna zorbs (hill zorb), ūdens zorbs vai ūdens veltnis (water roller), ūdens bumba (water ball), ūdens zābaki vai ūdens kurpes (water boots), ūdens ķengurs-akvaskiperis (aquaskipper), ātrgaitas zābaki-džamperi (jolly jumpers), bamperbols (bumper ball) vai bumbas zorb futbolam (zorb football), skeitasipēds vai skeitacikls (skate cycle), sienāzis (pogo stick) u.c.

"Zorb.lv" nodrošina organizāciju un atrakciju nomu šādiem pasākumiem: promo vai reklāmas pasākumi, korporatīvās ballītes, komandas treniņi, spartakiādes un sporta spēles, pilsētas sacensības, zorb-šovi, ģimenes svētki, dzimšanas dienas, izlaiduma balles, vecmeitu un vecpuišu balles, kāzas, tikšanās ar ārzemju viesiem u.c

Loka šaušanas spēle „Strēlnieku kauja” tiek spēlēta ar šaušanas lokiem ar bultām, kurām ir putuplasta uzgaļi. Šī aizraujošā, rīcības pilnā spēle piedāvā draudzīgu pieredzi un ikviena dalībnieka aktīvu iesaistīšanos. Nepalaidiet garām unikālos iespaidus no „Strēlnieku kaujas”! Spēles noteikumi ir līdzīgi peintbolam, straikbolam vai parastiem sunīšiem: spēlētajiem jāizsit otras komandas dalībnieki un jāiekaro viņu karogs, izmantojot speciālu loku un bultas ardrošu mīkstu uzgali.
„Strēlnieku kaujas” noteikumi: Divas komandas līdz 4 cilvēkiem katrā spēlē viena pret otru. Katrai komandai tiek iedalīta sava drošības zona, kā arī mērķis ar 2 putuplasta diskiem. Spēles mērķi ir trāpīt pretiniekam ar bultu un izsist 2 pretējās komandas mērķus. Spēlējot, jums jāizvairās no bultas, bet ja jūs esat pieteikami ātrs, jūs varat noķērt to gaisā ar roku. Spēlētājs tiek izslēgts no spēles, ja viņam/viņai trāpa ar bultu, vai arī ja pretējās komandas spēlētājs noķer spēlētāja bultu. Izsistais pretējās komandas disks „glābj dzīvi” vienam no spēlētājiem. Izslēgtais spēlētājs atgriežas spēlē arī tad, kad tiek noķerta pretējās komandas bulta. Strēlnieku kauja ir komandas sporta veids, kura popularitāte strauji pieaugusi visā pasaulē pēdējā gada laikā. Šī spēle ir vienkārša un droša gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • Divu stundu Strēlieku kauja 8 personām;
  • Loki - 8 gab.;
  • Bultas - 16 gab.;
  • Maskas - 8 gab.;
  • Aizsarguzlikas rokām - 8 gab.;
  • Piepūšamie aizsargbunkuri - 4 gab.;

Svarīgi: Papildu informācijai par „Strēlnieku kauju” un citām aizraujošām atpūtas aktivitātēm no Zorb.lv sazinieties ar Zorb.lv pārstāvjiem un ļaujiet pārstāvim atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme

Datu lapa

icon place
Pakalpojuma vieta: "Zorb.lv" - Lielvārdes ielā 130, Rīgā
icon time
Ilgums: 2 stundas
icon person
Personu skaits: 1-8
icon clothes
Apģērbs: Apģērbam prasību nav
icon calendar
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
icon sun
Sezona: Siltajā gada laikā
icon place
Valsts: Latvija
icon place
Pilsēta: Rīga
icon place
Reģions: Rīgas
icon info
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Vieta kartē

200,00 €

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 12 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 365 dienu apmaiņas garantija!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Zorb.lv
+371 29535888

Komentāri