facebook

Aizraujošs lidojums ar gaisa balonu Kuldīgā

-6%
Top Atlaide

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Eiropā platākais ūdenskritums, Ventas rumba, Kuldīgas vecpilsēta un pazīstami skati no filmas “Emīla nedarbi” – lido ar gaisa balonu Kuldīgā!

Redzēt Eiropā platāko ūdenskritumu un garāko ķieģeļu tiltu Latvijā no putna lidojuma ir unikāla iespēja, ko mums dod gaisa balons un mūsu daba. Vērojot tiltu, Ventas rumbu un Kuldīgas vecpilsētu no putna lidojuma, top skaidrs Kuldīgas romantiskais un varenais skaistums. Nav brīnums, ka senā pagātnē tieši Kuldīgā bija Kurzemes Hercoga rezidence. Vērīgākie lidotāji ievēros pazīstamus skatus no latviešu kino klasikas – tieši Kuldīgas rātslaukumā tika filmēta gadatirgus aina filmā “Emīla nedarbi”. Kuldīgu reizēm vēl tagad dēvē par "Kurzemes sirdi". Lidot ar gaisa balonu ir iespējams visa gada garumā, ja ir atbilstoši laika apstākļi, un daudzi izvēlas lidot tieši krāsainajā un košajā rudenī, tāpēc lidojumu iegādājieties un rezervējiet jau laikus.

Līdzbiedri
Kopā jautrāk! Šādus lidojumus veicam nelielās grupās – tiks komplektēta lidot gribētāju komanda, un pilots piedāvās lidojuma laiku. Lidojuma iespējamība ir atkarīga no laika apstākļiem, tāpēc iesakām reģistrēties un sazināties ar mums, tiklīdz esat saņēmis dāvanu karti. Taču, ja vēlies individuālu lidojumu, arī tas ir iespējams – sazinies ar mums un visu sarunāsim.

Lidojums ar gaisa balonu ir lieliska dāvana gan apaļās jubilejās, izlaidumos, kāzu jubilejās, dzimšanas dienās un citos svarīgos brīžos, gan arī kā neaizmirstams pārsteigums vismīļākajiem. Varbūt bildinājums vai kāzas gaisa balonā? Kāpēc gan nē? Īpašiem notikumiem – īpaši apstākļi un vieta, un Tukums pilnīgi noteikti arī mums pašiem ir viens no iecienītākajiem lidojumu maršrutiem! Pievienojies!

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • Pasažieru sagaidīšana norunātajā vietā un to transports uz lidojuma sākumpunktu;
  • Aptuveni stundu garš lidojums;
  • Elpu aizraujoši skati, iespēju robežās pārlidojot pār jums vēlamo vietu;
  • Pasažieru nogāde no piezemēšanas punkta uz sākotnējo sagaidīšanas vietu;

Svarīgi:

Lidojums ir aptuveni stundu garš (iespējamas izmaiņas 10-20 minūtes, jo lidojuma ilgums ir atkarīgs no nolaišanās iespējas), kura laikā nolidosiet līdz pat 20 km! Kopējais pasākuma ilgums, kas ietver balona piepūšanu, lidošanu, nokļūšanu turp un atpakaļ uz satikšanās vietu, aizņems aptuveni 3 stundas! Lidojums nav ieteicams grūtniecēm, personām ar muguras, gūžu un kāju slimībām, ar ausu kaitēm vai pēc nesen notikušas operācijas. Lidojumi notiek agros rītos vai vakaros, saullēktā vai 2-3 stundas pirms saulrieta. Nozīmētais datums var tikt mainīts, ja ir lidošanai nepiemēroti laikapstākļi.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: GaisaBalons.lv - Kuldīga
Ilgums: 1 stunda
Personu skaits: 1-2 (Atkarīgs no cenas, mainīt varat pie "Izvēlēties personu skaitu")
Apģērbs: Ērti apavi, ģērbties atbilstoši laika apstākļiem un paņemiet vējjaku dzestrai saullēkta sagaidīšanai vai saulrietam.
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Kuldīga
Reģions: Kurzeme
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās
  • Izvēlieties personu skaitu

169,00 €

-6 %

180,00 € *Parastā cena pērkot pie pakalpojuma sniedzēja

  • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +169

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 12 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 365 dienu apmaiņas garantija!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
GaisaBalons.lv
+371 29240461
GaisaBalons.lv Google 0 / ()
Komentāri