facebook

Vienas stundas lāzertag spēle no "GUNSnLASERS" Rīgā

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Ja vēlies aktīvi un interesanti pavadīt laiku kopā ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem, peintbols, airsofts un lāzertags pie GUNSnLASERS ļaus trāpīt desmitniekā.

Azartiskiem cilvēkiem, kam patīk izmēģināt ko jaunu un mūsdienīgu, īpaši piemērota izklaide būs lāzertags – trāpījums jūtams ar skaņas signālu un vibrāciju galvas saitē.
GUNSnLASERS izklaides parki ir labākā izvēle atpūtai lāzertagā. Pieejami parki ar vairākām atrašanās vietām Rīgā, iekštelpu un āra laukumi. Labiekārtotas piknika vietas un siltas atpūtas istabas.
Laukumos pamestas lidmašīnas, ēkas ar vairākiem stāviem, karogu masti, kuros jāvelk augšā karogi. Vairogi un spraigas misijas atmiņā paliekošu pasākumu radīšanai. Laukumi GUNSnLASERS parkos ir izgaismoti un pārdomāti iekārtoti, lai radītu īpaši realistisku spēles pieredzi. Pieejami arī īpaši tērpi - supermens, spaidermens, betmens, zaķis, tīģeris un citi.
Papildus uz vietas nopērkamas krāsainas dūmu sveces košu efektu radīšanai. Var spēlēt no 4 gadu vecuma. Izvēloties lāzertagu, Tu pasniegsi spraigu, aktīvu un atmiņā paliekošu dāvanu!

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Lāzera peintbola ierocis no firmas LaserWar;
 • Galvas saite ar sensoriem trāpījuma uztveršanai;
 • Pasākuma vadītāja jeb tiesneša pakalpojumi spēles laikā;
 • Labiekārtotu spēļu laukumu īre;
 • Papildus atribūtu izmantošana (elektroniskie kontroles punkti, karogi, mīnas, u.c.);
 • Diploms ar individuālajiem rezultātiem;

Svarīgi:

Minimālais spēlētāju skaits ir 5 personas, tādēļ aicini līdzi draugus!

Dāvanu karti variet izmantot vienā no piedāvātajiem parkiem - "GUNSnLASERS Andrejsalas Izklaides Parks", Andrejostas iela 21, Rīga;  "GUNSnLASERS Mežaparka Izklaides Parks", Viestura prospekts 2, Rīga;  "GUNSnLASERS Juglas Izklaides Parks", Mārkalnes iela 10, Rīga; "GUNSnLASERS Šampētera izklaides parks", Šampētera iela 1, Pārdaugava, Rīga.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "GUNSnLASERS" - skatīt "Svarīgi" Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 1 stunda
Personu skaits: 1-2 (Atkarīgs no cenas, mainīt varat pie "Izvēlēties personu skaitu")
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās
 • Izvēlieties personu skaitu

10,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +10

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
GUNSnLASERS
+371 220 67 621
Google 4.8 / (1077)
 • Lieliski pavadīts laiks. Paldies Valteram par superīgo instruktāžu, un padomiem kā trasē uzrādīt labāku laiku
 • Noteikti iesaku, darba tusiņam vai vienkārši lielākai cilvēku grupai - lāzeršaušanai jāgatavojas pamatīgai skriešanai, bet ir to vērts! Mūsu kolektīvs izbaudīja ļoti šo pasākumu! Ir divi Novosa galdi , kur aizpildīt laiku, kamēr jāgaida brauciens ar Kartingu! Un papildus telpa , kur var uzklāt galdu un visi pasēdēt un apsriest, kā pareizāk izņemt līkumus trasē!?
 • Forši un atsaucīgi darbinieki. Lieliskas izklaides (mēs pamēģinājām gan lāsertag, gan kartingus). Ideāli bērnu ballītēm. Ir vietas arī cienesta notiesāšanai. Visiem patika. P.s. vienīgi ģerbjaties silti, izklaižu telpas neapkurina.
 • ?Super izklaide iesācējiem un iespējams netikai. Biju pirmo reizi. Ātrums un adrenalīns ir dabūnams par ko sākumā nedaudz šaubījos ?var pat nedaudz sāniski laizt ? instruktors Staņislavs visu izstāstīja par kartingiem ko ņemt vērā utt. pat dzelteno karogu man vēlāk parādīja ?apļa laika fiksācija uz stūres un izdrukas ļoti labas fīčas. 2x pa 10minutēm sākumā pilnīgi pietiek, daudziem nogura rokas pēc 20min ?✅Noteikti kad braukšu atkal uz Rīgu apciemošu GunsnLasers.???
 • Ļoti forša vieta! Elektrokartingi ir superīgi. Virtuālās spēles arī bija dikti interesantas. Un pats galvenais - lāzertags ar ieročiem vienkārši BOMBA! Visi mani draugi ir sajūsmā. Arī bērniem ļoti patika. Obligāti nāksim vēl!??? Noteikti iesaku apmeklēt šo vietu, ja vēlies doties piedzīvojumos. Vēlos arī izteikt lielu pateicību darbiniekiem! Ļooooti laba komanda, vienmēr izpalīdzēs un iedrošinās. PALDIES!❤️
Komentāri