facebook

Lidojums ar gaisa balonu Cēsīs

(2)

Lidojums ar gaisa balonu Cēsīs ir īpaša dāvana, kas sniedz neaizmirstamu iespēju baudīt Cēsu pilsētas un tās apkārtnes skaistumu no augšas, paceļoties debesīs. Šī piedzīvojuma dāvana ļauj izbaudīt klusumu un mieru gaisa balona milzīgajā grozā, vienlaikus piedzīvojot brīnišķīgas skatus un radot neaizmirstamus mirkļus.

Gaisa baloni Cēsīs piedāvā iespēju sākt piedzīvojumu ar sagatavošanas rituālu, kas ir tikpat aizraujošs kā pats lidojums. Pirms pacelšanās debesīs, varēsiet piedalīties balona sagatavošanā un izbaudīt brīdi, kad balons paceļas gaisā.

Lidojuma laikā gaisa balona klusums un piedzīvojums no augšas sniegs nepārprotamu romantisku noskaņu vai priecīgu piedzīvojumu kopā ar draugiem vai ģimenes locekļiem. Šī ir lieliska dāvana, lai pārsteigtu dzimšanas dienā, jubilejā vai vienkārši, lai piedāvātu kaut ko īpašu tiem, kuri novērtē aizraujošas izjūtas un jaunus piedzīvojumus.

Davanu karte lidojumam ar gaisa balonu Cēsīs ir ērta iespēja nodrošināt šo brīnišķīgo pieredzi. Tas ir ne tikai ceļojums gaisā, bet arī iespēja izpētīt un novērtēt Cēsu pilsētu no jauna, no citām perspektīvām. Lidojums ar gaisa balonu Cēsīs sniegs ne tikai aizraujošu piedzīvojumu, bet arī iespēju iepazīt Latvijas skaisto pilsētu un tās vēsturisko mantojumu.

Parādīt vairāk

Filtrs

 • Cena
 • no 100€ līdz 200€ (2)
 • no 200€ līdz 400€ (2)
 • Dalībnieku skaits
 • 1 (2)
 • 2 (2)
 • Tips
 • Top (1)
 • Atlaides (2)
 • Pakalpojuma sniedzējs
 • Gaisabaloni.lv (1)
 • GaisaBalons.lv (1)

Lidojums ar gaisa balonu Cēsīs

Šodien ir Piektdiena, tātad rīt sākas nedēļas nogale! Nepalaid garām iespēju šo nedēļas nogali padarīt patiešām brīnišķīgu! Mūsu komanda iesaka, kopā ar ģimeni vai dvēseles radinieku doties uz jauko Cēsu pilsētu. Cēsis ir viena no senākajām pilsētām Latvijā. Jau no pirmās minūtes šī pilsēta iekaros Jūsu sirdis ar neticamo skaistumu, jo tā atrodas gleznainā vietā, skujkoku mežu ielenkumā un Gaujas krastā. Vietējie iedzīvotāji un iebraucēji ir Cēsis iemīlējuši dēļ tās klusuma, romantiskās atmosfēras un skaisto dabu.

Lai Jūs varētu patiesi novērtēt šīs pilsētas un tās apkārtnes skaistumu, mūsu komanda iesaka, teritoriju apskatīt no putna skata punkta. Lidojums ar gaisa balonu Cēsīs ir lieliska iespēja apskatīt neticamas ainavas, kas aizraus elpu un liks Jūsu sirdij pukstēt nedaudz straujāk.  Izbaudiet šo neparasto skaistumu kopā ar savu mīļoto. Lidojot ar gaisa balonu, laiks apstāsies un Jūs izjutīsiet neticamu viegluma sajūtu. Vai tas nav brīnišķīgi? Vienkārši iedomājieties: maigi uzlecošās saules stari, silti apskāvieni, bezgalīgas ainavas un pilnīgs miers un klusums. Pēc lidojuma Jūs pārdomāsiet pilnīga miera izjūtu, jo tas, ko atradīsiet lidojuma laikā, būs jaunas sajūta, kādas vēl nekad nebūsiet izjutis! Šādā brīdī Jūsu sirds būs piepildīta ar mīlestību un dvēselē sajutīsiet neticamu mieru. Lidojuma laikā, Jūs nevēlēsieties daudz runāt, jo skaistums, kas pavērsies Jūsu acīm, Jūs pārsteigs līdz sirds dziļumiem. Tie būs patiesi prieka mirkļi un šāds notikums Jums un Jūsu mīļotajam paliks atmiņās uz visu mūžu!

Mēs esam pārliecināti, ka pēc lidojuma Jums būs vēlme sagādāt šādu pārsteigumu saviem tuviniekiemn. Gaisa baloni Cēsīs piedāvā iespēju baudīt neticamus skatus, kurus vērts redzēt un piedzīvot ikvienam! Un, neapšaubāmi, visi būs priecīgi par šādu dāvanu! Cēsis ir apburošas, šajā pilsētā ir jūtama īpaša atmosfēra, kas dvēseli piepilda ar mieru un sirdi ar mīlestību. Šādos brīžos mēs pārdomājam savu dzīvi un saprotam, ka dzīve ir brīnišķīga un ir vērts biežāk radīt svētkus, pat bez iemesla!

 

Dāvanu karte Lidojums ar gaisa balonu Cēsis - neaizmirstama atpūta ar mīļajiem, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku.