facebook

Lidojums ar gaisa balonu Tukums

(3)

Lidojums ar gaisa balonu Tukumā ir aizraujoša piedzīvojuma dāvana, kas piedāvā iespēju izbaudīt šo Latvijas skaisto pilsētu un apkārtni no debesīm. Šī dāvana radīs neaizmirstamus mirkļus un piedzīvojumu, kas atstās ilgstošas atmiņas.

Gaisa baloni Tukumā sniedz iespēju izbaudīt ceļojumu pār skaisto Tukumu, pilsētu, kas slavena ar savu ainavisko skaistumu un kultūras mantojumu. Lidojums sākas ar balona sagatavošanu, kur piedalīšanās ir tikpat aizraujoša kā pats lidojums. Pirms pacelšanās debesīs, varēsiet baudīt aizraujošo sagatavošanas procesu un sagaidīt brīdi, kad balons sāks pacelties gaisā.

Lidojuma laikā gaisa balona klusums un pilsētas skats no augšas sniegs jums nepārprotamu romantisku noskaņu vai priecīgu piedzīvojumu kopā ar draugiem vai ģimenes locekļiem. Tas ir ideāls veids, kā pārsteigt kādu dzimšanas dienā, jubilejā vai vienkārši piedāvāt kaut ko īpašu tiem, kas mīl jaunus piedzīvojumus un skaistu ainavu izbaudīšanu no augšas.

Davanu karte lidojumam ar gaisa balonu Tukumā ir ērta iespēja uzdāvināt kādam šo īpašo piedzīvojumu. Tas ir ceļojums, kas ne tikai sniegs prieku un adrenalīna sajūtu, bet arī piedāvās iespēju iepazīt Tukumu no jauna un no citām perspektīvām. Lidojums ar gaisa balonu Tukumā būs ne tikai aizraujoša izjūta, bet arī iespēja novērtēt Latvijas skaisto pilsētu un tās apkārtni.

Parādīt vairāk

Filtrs

 • Cena
 • no 100€ līdz 200€ (2)
 • no 200€ līdz 400€ (2)
 • vairāk kā 400€ (1)
 • Dalībnieku skaits
 • 1 (2)
 • 2 (3)
 • Tips
 • Premium (1)
 • Atlaides (2)
 • Pakalpojuma sniedzējs
 • GaisaBalons.lv (2)
 • Gaisabaloni.lv (1)

Lidojums ar gaisa balonu Tukumā

Vai vēlaties izrauties no ikdienas rutīnas uz klusu un mājīgu pilsētu netālu no galvaspilsētas? Mēs iesakām doties uz Tukumu! Vārda Tukums veiksmīga atskaņa ir vārdam “smukums”, kas savukārt nāk no vārda “skaistums” un ne velti šāda sakritība! Tukumu tautā dēvē par rožu pilsētu, jo ik uz soļa Jūs redzēsiet skaistas rožu dobes. Pat ja Jūs Tukumā ieradīsieties agrā pavasarī, laikā, kad rozes un citi ziedi vēl nav pamodušies, pilsēta nemitīgi zied! Jūs sagaidīs ziedu aromāti un neticami romantiska gaisotne.

Dodies uz Tukumu kopā ar mīļoto un pavadi patiesi romantisku nedēļas nogali! Labākais romantiska vakara noslēgums būtu lidojums ar gaisa balonu Tukums! Šāda dāvana noteikti pārsteigs Jūsu mīļoto un, protams, sniegs neaizmirstamu pieredzi. Galu galā, kas var būt labāks par bezsvara un viegluma sajūtu Jūsu mīļotā apskāvienos? Šādā brīdi Jūsu sirdi piepilda mīlestība un dvēsele sāk izjust neticamu mieru. Pilnīgi izbaudi šo neticamo lidojumu, nedomājot ne par ko! Tikai Jūs un neticams saulriets – īsta pasaka, kas pārvērtusies realitātē! Procesu kontrolēs pieredzējis pilots, tāpēc Jums pilnīgi ne par ko nav jāuztraucas. Neticamās Tukuma ainavas Jūs aizraus ar savu skaistumu. Ne velti saka – “Uz Tukumu pēc smukuma!”

Lidojums ar gaisa balonu Tukumā, būtu lieliska dāvana pārim. Galu galā šī ir lieliska iespēja ne tikai atpūsties un pavadīt laiku kopā ar mīļoto, bet arī piedzīvot jaunas sajūtas un neticamas emocijas. Šādu pārsteigumu vecākiem varat sagādāt, piemēram, viņu kāzu gadadienā. Mēs esam pārliecināti, ka Jūsu mamma un tētis būs neticami priecīgi un pateicīgi par tik pasakainu dāvanu! Pēc lidojuma viņi skatīsies uz pasauli pavisam savādāk! Ir ļoti svarīgi neaizmirst iepriecināt savus mīļotos un biežāk izrādīt mīlestību ko jūtat pret viņiem.

 

Dāvanu karte Lidojums ar gaisa balonu Tukums sniegs neazmirstamas emocijas un atmi;nas ikvienam. Dodies piedzīvojumā ar draugiem, ģimeni vai otru pusīti. Lidojums ar gaisa balonu ir brīnišķīga iespēja padarīt Jūsu ikdienu patiesi īpašu!