facebook

Lidojums ar gaisa balonu Jelgavā

(2)

Lidojums ar gaisa balonu Jelgavā ir brīnišķīgs veids, kā piedzīvot šo skaisto Latvijas pilsētu no jauna un izbaudīt neaizmirstamus mirkļus gaisa balona klusumā. Šī dāvana piedāvā iespēju pacelties debesīs un baudīt brīnišķīgu ainavu, ko piedāvā Jelgava un tās apkārtne.

Gaisa baloni Jelgavā sniedz neaizmirstamu iespēju novērot Jelgavas pilsētas un tās apkārtnes skaistumu no putna lidojuma. Piedzīvojums sākas ar balona pirmslidojuma sagatavošanu, kur piedalīšanās ir tikpat aizraujoša kā pats lidojums. Pirms pacelšanās debesīs varēsiet piedzīvot adrenalīna pieplūdumu un sagaidīt brīdi, kad pacelšanās notiks.

Gaisa balona klusums un miers, kas pavadīs jūs gaisā, radīs nepārprotamu romantisku noskaņojumu vai priecīgu izjūtu kopā ar draugiem vai ģimenes locekļiem. Tā ir lieliska dāvana dzimšanas dienai, jubilejai vai vienkārši kā īpašs pārsteigums tiem, kas mīl piedzīvojumus un jaunus izaicinājumus.

Davanu karte lidojumam ar gaisa balonu Jelgavā sniedz elastīgumu izvēlēties piemērotu laiku un baudīt šo neaizmirstamo piedzīvojumu. Tas ir ceļojums, kas sniegs ne tikai brīvības sajūtu debesīs, bet arī iespēju novērtēt Jelgavu no jauna, izbaudot to no augšas un iepazīstot pilsētu no citām perspektīvām.

Parādīt vairāk

Filtrs

 • Cena
 • no 100€ līdz 200€ (1)
 • no 200€ līdz 400€ (1)
 • vairāk kā 400€ (1)
 • Dalībnieku skaits
 • 1 (1)
 • 2 (2)
 • Tips
 • Top (1)
 • Atlaides (1)
 • Pakalpojuma sniedzējs
 • GaisaBalons.lv (2)

Lidojums ar gaisa balonu Jelgavā

Vai vēlaties sagādāt saviem mīļotajiem patīkamu nedēļas nogali? Kas var būt patīkamāks, kā jauki pavadīts laiks kopā! Vai neesat pārliecināts, kur vēlaties doties, lai piedzīvotu ko jaunu? Aicinām Jūs tuvāk iepazīt Jelgavu – miermīlīgo pilsētu, Lielupes krastā. Jelgava ir ieguvusi popularitāti Latvijā ar skaisto un gleznaino dabu!  Šī brīnišķīgā pilsēta dos Jums iespēju atpūsties no lielpilsētu kņadas un patiešām labi pavadīt laiku kopā ar mīļajiem - davanu karte Lidojums ar gaisa balonu Jelgavā ir īstā izvēlē, meklējot, kā iepriecināt savus mīļos.

Vai vēlaties sagādāt saviem mīļajiem neaizmirstamas emocijas un spilgtus iespaidus? Lidojums ar gaisa balonu Jelgavā ir ideāla iespēja, lai palīdzētu Jums to īstenot. Lidojumi ar gaisa balonu pirmo reizi reģistrēti 18. gadsimta sākumā, Parīzē. Visā pasaulē regulāri noris krāsaini gaisa balonu festivāli, sporta sacensības lidojuma diapazona un nosēšanās precizitātes noteikšanai. Šī ir viena no iespējām pieredzēt cilvēka seno sapni par lidošanu. Šī ir iespēja atrasties start debesīm un zemi, apskatīt Jelgavu no putna lidojuma skatu punkta un kādu laiku justies pilnīgi brīvi.

Gaisa baloni Jelgavā ir aprīkoti ar gondolām – groziem, kas sevī tur pilotu, pasažierus un kravu. Pilots var pielāgot gaisa balona augstumu, lidojuma laikā sildot gaisu, kas padara gaisa balonu vieglāku par apkārtējo gaisu. Lai iegūtu visneaizmirstamāko pieredzi, mēs ieteiktu pievienoties kādam no rīta vai vakara lidojumiem, kas nozīmē saullēkts vai saulriets no pavisam cita skatu punkta! Pat ja tas nozīmē, kas Jums būs ļoti agri jāceļas, Jūs to noteikti nenožēlosiet. Apbrīnot upes un ceļus no koku galotnēm – lidojums gaisa balonā ir neticams piedzīvojums. Ikviens gaisa balons rada viegluma un spēka sajūtu!

Mēs Jums noteikti iesakām doties uz Jelgavu kopā ar mīļoto cilvēku kompāniju. Lidojums ar gaisa baloni Jelgavā sniegs nebijušs emocijas! Uz priekšu, pretī piedzīvojumiem un jaunām emocijām!