facebook

Lidojums ar gaisa balonu virs Tukuma – “tilts uz nekurieni” un uz neaizmirstamu piedzīvojumu

-33%
Top Atlaide

BEZMAKSAS dāvanu piegāde un iepakošana

Vēlaties pieskarties debesīm un piedzīvot neaizmirstamas sajūtas? Ieraudzīt savas mīļākās, vai tieši otrādi – nekad neredzētas – vietas no cita skatu punkta? Lidojiet ar gaisa balonu Tukuma pusē un aizmirsīsiet ikdienas rūpas un stresu – garantējam! Redzēsiet Tukumu 100, 500 vai pat 1000 metru augstumā un sapratīsiet, kur radies teiciens “uz Tukumu pēc smukuma”. Mēs vēl varam piemetināt – ne vien pēc smukuma, bet arī pēc fantastiskām emocijām un neparasta kultūras mantojuma: novadā esošais “Tilts uz nekurieni” 2008.gadā iekļauts Eiropas kultūras mantojuma sarakstā "Neparastais kultūras mantojums". Piesakieties smukam, kulturālam un neaizmirstamam piedzīvojumam!

Lidojums ar gaisa balonu ir lieliska dāvana gan apaļās jubilejās, izlaidumos, kāzu jubilejās, dzimšanas dienās un citos svarīgos brīžos, gan arī kā neaizmirstams pārsteigums vismīļākajiem. Varbūt bildinājums vai kāzas gaisa balonā? Kāpēc gan nē? Īpašiem notikumiem – īpaši apstākļi un vieta, un Tukums pilnīgi noteikti arī mums pašiem ir viens no iecienītākajiem lidojumu maršrutiem! Pievienojies!

Līdzbiedri
Šādus lidojumus veicam nelielās grupās (kopā jautrāk!) – jūs variet izbaudīt šīs emocijas viens pats, kopā ar draugiem vai ģimeni. Tiks komplektēta lidot gribētāju komanda, un pilots piedāvās lidojuma laiku, kas būs ērts katram no lidotājiem. Lidojuma iespējamība ir atkarīga no laika apstākļiem, tāpēc iesakām reģistrēties un sazināties ar mums, tiklīdz esat saņēmis dāvanu karti. Taču, ja vēlies individuālu lidojumu, arī tas ir iespējams – sazinies ar mums un visu sarunāsim.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Satikšanās ar pasažieriem norunātajā vietā;
 • Transports uz starta vietu;
 • Lidojums Jūsu izvēlētajā datumā un laikā (ja laikapstākļi ļauj);
 • Aptuveni stunda gaisā;
 • Elpu aizraujoši skati, iespēju robežās pārlidojot pār Jūsu norādīto vietu;
 • Transports no nolaišanās vietas atpakaļ;

Svarīgi: Lidojums ir aptuveni stundu garš (iespējamas izmaiņas 10-20 minūtes, jo lidojuma ilgums ir atkarīgs no nolaišanās iespējas), kura laikā nolidosiet līdz pat 20 km! Kopējais pasākuma ilgums, kas ietver balona piepūšanu, lidošanu, nokļūšanu turp un atpakaļ uz satikšanās vietu, aizņems aptuveni 3 stundas! Lidojums nav ieteicams grūtniecēm, personām ar muguras, kāju un citām nopietnām veselības problēmām. Lidojumi notiek agros rītos vai vakaros, saullēktā vai 2-3 stundas pirms saulrieta. Nozīmētais datums var tikt mainīts, ja ir lidošanai nepiemēroti laikapstākļi.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "Airkargo" - Tukums
Ilgums: 1 stunda
Personu skaits: 1-2 (Atkarīgs no cenas, mainīt varat pie "Izvēlēties personu skaitu")
Apģērbs: Ērti apavi, ģērbties atbilstoši laika apstākļiem un paņemiet vējjaku dzestrai saullēkta sagaidīšanai vai saulrietam.
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Tukums
Reģions: Zemgale, Kurzeme
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija

120,00 €

-33 %

180,00 € *Parastā cena pērkot pie pakalpojuma sniedzēja

 • Izvēlieties personu skaitu

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Airkargo
+371 29240461
Komentāri