facebook

Noslēpumaina ekskursija ar šova elementiem Karostas cietumā Liepājā

Premium

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Karostas cietums bija militārpersonu disciplinārsodu izciešanas vieta - drūma ēka cilvēku likteņu laušanai un brīvā gara apspiešanai. Pēdējie ieslodzītie uzrakstus uz cietuma kameru sienām atstājuši pavisam nesen - 1997 gadā. Pēc pēdējo cietumnieku pārvešanas, virssardze ir pamanījusi dažādas neizskaidrojamas parādības - soļus, spuldzīšu pašizskrūvēšanās, aizvērtu kameru atvēršanās un pat šķietamu tēlu parādīšanās cietuma gaiteņos... ASV spoku mednieki ir nosaukuši Karostas cietumu par spoku apsēstāko vietu pasaulē.

Piedāvājam Jums gida pavadītu ekskursiju, kuras laikā varēsiet apskatīt cietumu, kas nav mainījies no cara laikiem, uzzināt Liepājas Karostas vēsturi, apskatīt kameras un karceri, kā arī iepazīt Karostas cietuma muzeja ekspozīcijas. Šīs ekskursijas laikā Jums ir jāievēro disciplīna, jāpiedalās ierindas mācībā. Iespējams, pat tiksiet ievietots kamerā, bet nepaklausības gadījumā tiksiet sodīts...

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Disciplinēta ekskursija sargu vadībā 6-10 personām;
 • Cietuma kameru un karcera apskate;
 • Ekskursija pieejama latviešu, krievu vai angļu valodā;

Svarīgi:

Karostas cietuma darba laiks: jūnijā, jūlijā, augustā katru dienu 9:00-19:00,  maijā un septembrī katru dienu 10:00-18:00, no oktobra līdz aprīlim sestdienās un svētdienās 12:00-16:00.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "Karostas cietums" - Invalīdu iela 4, Liepāja Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 1 stunda
Precīzs dalībnieku skaits: 6-10
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Liepāja
Reģions: Kurzeme
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

80,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +80

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Karostas cietums
+371 26369470
Google 4.5 / (3276)
 • Mums ļoti paveicās ar atraktīvu gidu, turklāt nenoslinkojām un ieradāmies uz pirmo apmeklēšanas laiku plkst 11.00. Kad pēc stundas atgriezāmies, pie kases jau drūzmējās melnā sotņa. Šķiet pat oktobra beigās vieta ir labi apmeklēta.
 • Apmeklējām Karaostas cietuma ekskursiju. Bijām 3 paaudzes un mums visiem ļoti patika. Gids atraktīvs un ļoti zinošs, ar vieglumu un humoru iedeva ieskatu pagātnes skaudrajā realitātē. Ziemā noteikti jāsaģērbjas silti, jo arī telpās ir auksti. Tas gan netraucē, bet gan palīdz izprast ieslodzīto sadzīves apstākļus
 • Ļoti interesanta ekskursija Gida pavadībā. Gidam izdevās uzburt tā laika atmosfēru. Ieteiktu apmeklēt šo vietu atrodoties Liepājā. Ekskursijas ilgums aptuveni 1h. Pieejama LV, RU un ENG valodā.
 • Ļoti daudz cilvēku. Gids spēj iedot vēsturisko sajūtu un mazu ieskatu sodītu karavīru ikdienā, bet nekā ļoti graujoša te ieraudzīt vai sajust neizdosies.
 • Ļoti skaista, un vēsturiska vieta. Viegli atrodama. Laipns personāls. Lētas cenas visam (ieejas biļete, pusdienas, suvenīri). Pusdienas ļoti garšīgas. Pēc ekskursijas iespēja noskatīties īsfilmu ( 15 min, bezmaksas) par Karostu. Noteikti iesakam paņemt "Tostiņu" pie pusdienām.
Komentāri