facebook

Restorāna - bāra "Meka" dāvanu karte

Top

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Esam neliels, bet ietilpīgs bārs pašā Zemgales sirdī. Plašs dzērienu klāsts, garda maltīte un teicama atmosfēra. Aicinām Jūs uz ģimeniskām pusdienām vai vakariņām! Atmiņās paliekoša vieta, kur mājo svētki! Parūpēsimies par Jūsu labsajūtu un īpašu atmosfēru, piedāvāsim izsmalcinātus kokteiļus un sezonālus dzērienus. Bērnu ēdienkarte un rotaļlaukums – labirints pašiem mazākajiem viesiem. Plaša terase, kondicionēts gaiss iekštelpās, silti un mājīgi gada aukstajās dienās. Gaidām ciemos „Mekā“, lai dotos ceļojumā garšu pasaulē!

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Jūsu izvēlētie ēdieni un dzērieni no restorāna-bāra Meka ēdienkartes, dāvanu kartes vērtībā

Svarīgi:

Vēlams veikt iepriekšēju rezervāciju, lai pārliecinātos par restorāna darba laiku un galdiņu pieejamība iekštelpās vai terasē. Rezervēto laiku iespējams atcelt divas dienas iepriekš.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "Restorāns - bārs MEKA" - Stadiona iela 5a, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Jelgavas novads Apskatīt vietu kartē
Ilgums: Nav norādīts precīzs laiks
Personu skaits: Neierobežots
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās
Ievadiet summu no 25 līdz 100 €
Ievadiet cenu
 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +25

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Restorāns - bārs Meka
+371 29444403 / meka@meka.lv
Google 4.5 / (1580)
 • Kopumā ir labi-priecē ka aktuāli uz svētkiem tiek radīta noskaņa. Karstais saldējums-bija auksts...neizcepts...bet dzērieni-gardi. Apkalpošana ļoti laba?
 • Garšīgs ēdiens, laipna apkalpošana. Liels rotaļu laukums bērniem, daudz rotaļlietu.
 • Ļoti,ļoti ieteicams apmeklēt -daudz gardi,sātīgi ēdieni,ka grūti tos izvēlēties no lielā piedāvājuma,laipnākā apkalpošana kādu vien var vēlēties,gaumīgs interjers un skaists ēdienu noformējums. Tīras tualetes un tajā ir zīdaiņu pārtinamais galds. Ir galdiņi āra terasē,iekārtots fotogrāfēšanās stūrītis,TV ekrāni ,pufi,alkometra automāts,bērnu krēsliņi.
 • Ļoti laba vieta, izcils ēdiens un ļoti patīkama atmosfēra. Kas ir ļoti svarīgi- bērnu laukumiņš,(man sapratīs vecāki kuri grib atpūsties:) un lēnām baudīt ēdienu ) un meitenes kas apkalpo atsevišķu paldies Jums, ļoti profesionāli ? Iesaku šo vietu. 5⭐️
 • Ātra, laipna apkalpošana. Nebija ilgi jāgaida, līdz pasniegs ēdienu - porcijas lielas un garšīgas. Arī cenas labas! ? Sākām ar Klasiskajiem Cēzara salātiem. Tie bija ļoti sierīgi - tieši kā patīk! Cūkas karbonādes kraukšķīgums 9/10 Zivs kraukšķīgums 10/10 Vēzīša dekoràcija bija patīkams pārsteigums. Desertā kokosriekstu sorberts. Pēc sātīgas maltītes grūti iztēloties kaut ko tik vieglu, kam pavisam noteikti vēl pietika vietas.
Komentāri