facebook

Ekstrēms Baggi Safari brauciens Viļņā

Jauns

BEZMAKSAS DĀVANU IEPAKOŠANA UN PIEGĀDE

Izmēģini ratotas izklaides ārā un saņem īstu adrenalīna dozu, kas aizpildīs visu Jūsu ķermeni! Ātrums, patīkamas emocijas un labs garastāvoklis garantēts.

"BuggyGo.lv Jums piedāvā izklaides, kuras neatstās Jūs vienaldzīgus! Visiem tiem, kas vēlas jautri pavadīt laiku, aizmukt prom no ikdienas rūpēm,pavadīt laiku sauvvaļā, splūst kopa ar motora un dzinēju rūkšanu un  izbaudīt jaunas nebijušas sajūtas, mēs piedāvājam braucienu ar baggijiem. Tas ir spēcīgs automobīlis kurš sasniedz ātrumu līdz pat 80 km/h. Baggis – tas ir atvērts četrriteņu transportlīdzeklis ar kuru var braukt divi pasažieri. Šo transportlīdzkli vadot ir nepieciešama ne tikai braukšanas pieredze pie stūres, bet arī B kategorijas braukšanas apliecība.

Safari braukšanas laikā dalībniekus pavada pieredzējuši instruktori, kas palīdz izjust maksimāli asas emocijas braucot pa dažādiem ceļa segumiem:gravas, smiltis, meža un lauka ceļi.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 1 stundas viena bagija īre 1- personām

Svarīgi:

Nepieciešama B kategorijas vadītāja apliecība. Brauciens notiek uz viena bagija. Safari braucienā dodas četras bagiju mašīnas: trīs rezervācijas un viena papildu darbinieki. Visi baggiji ir  divvietīgi. Ir jāierodas vismaz 30 minūtes agrāk. Izklaides laikā ir obligāta aizsargmaska (baklava): to varat iegādāties uz vietas par 3 EUR, vai arī atvest savu. Ja nevarat ierasties rezervētajā laikā, par to ir jābrīdina vismaz 24 stundas pirms rezervētā laika.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: „BuggyGo.lt“, Galvės g. 98A, Vilnius, Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 1 stunda
Personu skaits: 1-2
Apģērbs: Brīvs, kustības neierobežojošs
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu saskaņā ar labvēlīgiem laika apstākļiem
Valsts: Lietuva
Vieta Lietuvā: Viļņa
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Kupona valoda: Angļu
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija

89,00 €

Papildus garantijas:

 • Reģistrējies un saņem lojalitātes punktus: 89
 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Pramogų audra
+37061882295 bagiai@bgo.lt
Komentāri
 • Komentāri par davanusala.lv
 • Lelde
  Labdien! Vēlos uzteikt davanusala.lv komandas augsto profesionalitāti un efektīvo rīcību domstarpību ar pakalpojuma sniedzēju atrisināšanas situācijā. Mans iesniegums (26.10.2021) tika ļoti ātri izskatīts, risinājums tika rasts 24h laikā, komunikācija bija cieņpilna un uz klienta interesēm vērsta. Tiešām patiess prieks sadarboties ar tik profesionāliem darbiniekiem! Turpināšu izmantot davanusala.lv pakalpojumus un ieteikšu tos citiem. ar cieņu, Lelde
 • Girts
  Liels paldies! Dāvana bija noformēt ļoti skaista, pasūtītās puķu pušķis lielisks. Noteikti iegādāšos vēl pats un iesaku saviem draugiem un paziņām