facebook

Mājsaimniecības preču internetveikala www.TavaTelpa.lv dāvanu karte

Bezmaksas dāvanu piegāde!

TavaTelpa.lv ir pilna servisa internetveikals, kas piedāva plašu mājsaimniecības preču klāstu. Esam oficiālie pārstāvji visiem savā veikalā atrodamiem zīmoliem. Tas nozīmē, ka tikai pie mums varēsiet atrast visplašāko mūsu pārstāvēto zīmolu sortimentu, kā arī augstāko apkalpošanas servisu. Mēs, TavaTelpa.lv gaidām Tevi ciemos!

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Izvēlētā produkcija dāvanu kartes vērtībā no internetveikala www.tavatelpa.lv

Svarīgi:

Dāvanu karte izmantojama mājaslapā www.tavatelpa.lv pieejamo produktu iegādei. Lai izmantotu dāvanu karti, rakstiet e-pastu uz adresi info@tavatelpa.lv, norādot Jūsu dāvanu kartes rezervācijas kodu. Jums tiks nosūtīts atlaides kods, kuru varēsiet izmantot mūsu interneta veikalā. 

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "TavaTelpa.lv" - www.tavatelpa.lv / Ganību dambis 30B, Rīga Apskatīt vietu kartē
Ilgums: Nav norādīts precīzs laiks
Personu skaits: Neierobežots
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Visa Latvija
Reģions: Rīgas, Kurzeme, Latgale, Zemgale, Vidzeme
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās
Ievadiet summu no 50 līdz 200 €
Ievadiet cenu
 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +50

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
TavaTelpa.lv
+371 28604408 / +371 67796574 / info@tavatelpa.lv
Google 4.9 / (44)
 • Ļoti atsaucīgs personāls! Bija problēmas ar vienu Leifheit produktu, kas nebija iegādāts Latvijā, tomēr ar personāla iesaisti situācija tika atrisināta neticami veiksmīgā iznākumā! Noteikti uzņēmums, kam var uzticēties un kur atgriezties ar jauniem pirkumiem!
 • Lielākais Stanley produktu sortiments Rīgā. Mūža garantijas serviss strādā nevainojami - garantijas problēma tika atrisināta momentā, bez liekām darbībām un laika vilcināšanas! Pārdevējas atsaucīgas un zinošas - ieteiks pareizāko risinājumu. Paldies. Iesaku.
 • Ja termosu, tad tikai Stanley, ja termokrūzi, tad tikai Stanley. Ne tikai savas augstās kvalitātes dēļ, bet arī mūža garantijas dēļ, par ko pārliecinājos pie oficiālā izplatītāja "Tava Telpa" Rīgā, Ganību dambī 30F. Aiznesot vecu termosu ar nozaudētu gumijas blīvi, kura vairs netiek ražota, pretī dabūju pilnīgi jaunu termosa krūzi, bez čekiem un liekām formalitātēm. Lai neteiktu vairāk, biju ļoti pārsteigts. Paldies jaukajiem darbiniekiem. P.S. Veikalā ierados bez pretenzijām vai prasībām pēc jaunas termokrūzes.
 • Jau kādu laiku meklēju savam Stanley termosam jaunu krūzi, līdz mani tviterī uzrunāja Tava Telpa pārstāvis iegriezties pie viņiem. Krūzi gan tur neatradu, bet negaidītu dzimšanas dienas dāvanu gan. Izrādās Stanley life time warranty paredz bezmaksas termosa nomaiņu pret jaunu. No šīs dienas līdz mūža galam manas ilgtspējīgās ģimenes sirds pieder Stanley. Paldies Talpa Telpa atbalstam ?
 • Man patīk! Pirms vērtē manu vērtējumu- apskati pats!
Komentāri